hi himalaya nepal

चलचित्र नायक अनमोल केसीविरुद्ध लाखौं ठगीको आरोपमा प्रहरीमा उजुरी

Best Khabar Team | २०७६ फाल्गुन १६ गते शुक्रबार


२८ फेब्रुअरी, २०२०
काठमाडौं । पछिल्लो समयमा नेपाली चलचित्रमा चर्चामा रहेका नवनायक अनमोल केसीविरुद्ध प्रहरीमा ठगीको उजुरी दर्ता भएको छ । चलचित्रका पुराना नायक भुवन केसीका पुत्रसमेत रहेका नायक केसी विरुद्ध चलचित्रमा अभियन गर्ने भनेर पेश्की लिएर पनि अभिनय नगरेको भन्दै आज काठमाडौंस्थित महानगरीय प्रहरी परिसरमा उजुरी परेको हो ।

‘धुरौरो’ नामक नेपाली चलचित्रमा अभियन गर्नका लागि सहमति गरी नायक केसीले ५ लाख रुपियाँ पेस्की समेत लिएसकेको भएपनि उनले अभिनय गर्न इन्कार गरेर आफूहरुमाथि ठगी गरेको भन्दै चलचित्रका निर्माता जयन श्रेष्ठ र रुपेश खड्कीले आज काठमाडौं प्रहरीमा उजुरी दर्ता गराएका हुन् ।

चलचित्र धुपौरो फिलिम्स नेपाल र जयन श्रेष्ठ इन्टरटेटमेन्ट प्रालिले संयुक्त रुपमा निर्माण गर्न लागेको चलचित्रका लागि केसीलाई कुल ४० लाख रुपैयाँ दिने सहमति भएको बताइएको छ । यो सहमति अनुसार असोज ३ गते अनमोललाई ५ लाख अग्रिम भुक्तानी समेत गरिएको भएपनि फाल्गुन वितिसक्दा लाग्दा समेत उनले फिल्ममा अभिनय गर्न नमानेर आफूमाथि ठगी गरेको उजुरीकर्ताको दाबी छ ।

उजुरीमा फिल्मका लागि शरीर बनाउन जिम क्लास तथा अन्य व्यायमलगायतका लागि खर्च चाहिएको भन्दै थप २ लाख ५० हजारसमेत उल्लेख छ । उजुरीमा फिल्मका कलाकार तथा अन्य प्राविधिकहरुलाई समेत केसीकै दबाबमा ३० लाख रुपैयाँ अग्रिम भुक्तानी गरेको उजुरीमा उल्लेख छ । रकम लगेपछि अनमोल केसी सम्पर्कमा नआएको भन्दै तत्काल ठगी मुद्दामा उनीमाथि कारबाही गर्न उजुरीकर्ताले प्रहरी समक्ष अनुरोध गरेका छन् ।Comment from facebookथप खबर पढ्नुहोस्
बैद्य नेतृत्वको माओवादीका उपाध्यक्ष गजुरेलसहित करिब एक दर्जन काठमाडौंबाट पक्राउ बैद्य नेतृत्वको माओवादीका उपाध्यक्ष गजुरेलसहित करिब एक दर्जन काठमाडौंबाट पक्राउ

२०७६ पुष १३ गते आइतबार

२९ डिसेम्बर, २०१९ काठमाडौं । सिमा विवादसम्बन्धी ज्ञापनपत्र बुझाउने...

New Zealand Natural Disaster : 5 Dead and many mising New Zealand Natural Disaster : 5 Dead and many mising

२०७६ मंशिर २३ गते सोमबार

09, Dec, 2019 New Zealand, At least five people...

खुम्बु क्षेत्र : जहाँ राज्यकै कमजोरीले गुमिरहेको छ करोडौंको राजस्व खुम्बु क्षेत्र : जहाँ राज्यकै कमजोरीले गुमिरहेको छ करोडौंको राजस्व

२०७६ मंशिर २३ गते सोमबार

नाम्चे–सोलखुम्बु । विश्वकै सबैभन्दा अग्लो चुचुरो अर्थात् सगरमाथा ।...

अवतरणका क्रममा टर्कीको इस्तानबुल एयरपोर्टमा यात्रुबाहक विमान ३ टुक्रा  (फोटोफिचर) अवतरणका क्रममा टर्कीको इस्तानबुल एयरपोर्टमा यात्रुबाहक विमान ३ टुक्रा (फोटोफिचर)

२०७६ माघ २२ गते बुधबार

०५ फेब्रुअरी, २०२० इस्तानबुल । टर्कीको राजधानी स्तानबुलमा केहीबेरअघि...

Top