चलचित्र नायक अनमोल केसीविरुद्ध लाखौं ठगीको आरोपमा प्रहरीमा उजुरी

Best Khabar Team | २०७६ फाल्गुन १६ गते शुक्रबार


२८ फेब्रुअरी, २०२०
काठमाडौं । पछिल्लो समयमा नेपाली चलचित्रमा चर्चामा रहेका नवनायक अनमोल केसीविरुद्ध प्रहरीमा ठगीको उजुरी दर्ता भएको छ । चलचित्रका पुराना नायक भुवन केसीका पुत्रसमेत रहेका नायक केसी विरुद्ध चलचित्रमा अभियन गर्ने भनेर पेश्की लिएर पनि अभिनय नगरेको भन्दै आज काठमाडौंस्थित महानगरीय प्रहरी परिसरमा उजुरी परेको हो ।

‘धुरौरो’ नामक नेपाली चलचित्रमा अभियन गर्नका लागि सहमति गरी नायक केसीले ५ लाख रुपियाँ पेस्की समेत लिएसकेको भएपनि उनले अभिनय गर्न इन्कार गरेर आफूहरुमाथि ठगी गरेको भन्दै चलचित्रका निर्माता जयन श्रेष्ठ र रुपेश खड्कीले आज काठमाडौं प्रहरीमा उजुरी दर्ता गराएका हुन् ।

चलचित्र धुपौरो फिलिम्स नेपाल र जयन श्रेष्ठ इन्टरटेटमेन्ट प्रालिले संयुक्त रुपमा निर्माण गर्न लागेको चलचित्रका लागि केसीलाई कुल ४० लाख रुपैयाँ दिने सहमति भएको बताइएको छ । यो सहमति अनुसार असोज ३ गते अनमोललाई ५ लाख अग्रिम भुक्तानी समेत गरिएको भएपनि फाल्गुन वितिसक्दा लाग्दा समेत उनले फिल्ममा अभिनय गर्न नमानेर आफूमाथि ठगी गरेको उजुरीकर्ताको दाबी छ ।

उजुरीमा फिल्मका लागि शरीर बनाउन जिम क्लास तथा अन्य व्यायमलगायतका लागि खर्च चाहिएको भन्दै थप २ लाख ५० हजारसमेत उल्लेख छ । उजुरीमा फिल्मका कलाकार तथा अन्य प्राविधिकहरुलाई समेत केसीकै दबाबमा ३० लाख रुपैयाँ अग्रिम भुक्तानी गरेको उजुरीमा उल्लेख छ । रकम लगेपछि अनमोल केसी सम्पर्कमा नआएको भन्दै तत्काल ठगी मुद्दामा उनीमाथि कारबाही गर्न उजुरीकर्ताले प्रहरी समक्ष अनुरोध गरेका छन् ।Comment from facebookथप खबर पढ्नुहोस्
यसरी जन्मँदैछ अफ्रिकी महादेशमा नयाँ देश ‘एम्बाजोनिया’ ! यसरी जन्मँदैछ अफ्रिकी महादेशमा नयाँ देश ‘एम्बाजोनिया’ !

२०७७ जेठ २६ गते सोमबार

– प्रतीक लामिछाने, लिंकरोभर, बेल्जियम ।विश्वमा हाल अस्तित्वमा रहेका...

तथ्यांकमा हेर्नुहोस्, कोरोनाबाट अति प्रभावित विश्वका ७ मुलुक (सूचीसहित) तथ्यांकमा हेर्नुहोस्, कोरोनाबाट अति प्रभावित विश्वका ७ मुलुक (सूचीसहित)

२०७६ चैत्र २६ गते बुधबार

०८ अप्रिल, २०२०पि.एल. तरंग, लिंकरोभर, बेल्जियम । गत २०१९...

नेपाली पुरुषसँग विवाह गर्ने विदेशी महिलालाई ७ वर्षपछि मात्रै अंगीकृत नागरिकता : नेकपा नेपाली पुरुषसँग विवाह गर्ने विदेशी महिलालाई ७ वर्षपछि मात्रै अंगीकृत नागरिकता : नेकपा

२०७७ असार ६ गते शनिबार

२० जुन, २०२०काठमाडौं । नेपाल कम्युनिष्ट पार्टीले नेपाली पुरुषसँग...

भारतमा नयाँ कोरोना संक्रमण दर विश्वमा सबैभन्दा धेरै भारतमा नयाँ कोरोना संक्रमण दर विश्वमा सबैभन्दा धेरै

२०७७ चैत्र २७ गते शुक्रबार

०९ अप्रिल, २०२१नयाँदिल्ली, भारत । पछिल्ला दिनहरुमा भारतमा कोरोना...

Top