चलचित्र नायक अनमोल केसीविरुद्ध लाखौं ठगीको आरोपमा प्रहरीमा उजुरी

Best Khabar Team | २०२६ पुष १७ गते बिहिबार


२८ फेब्रुअरी, २०२०
काठमाडौं । पछिल्लो समयमा नेपाली चलचित्रमा चर्चामा रहेका नवनायक अनमोल केसीविरुद्ध प्रहरीमा ठगीको उजुरी दर्ता भएको छ । चलचित्रका पुराना नायक भुवन केसीका पुत्रसमेत रहेका नायक केसी विरुद्ध चलचित्रमा अभियन गर्ने भनेर पेश्की लिएर पनि अभिनय नगरेको भन्दै आज काठमाडौंस्थित महानगरीय प्रहरी परिसरमा उजुरी परेको हो ।

‘धुरौरो’ नामक नेपाली चलचित्रमा अभियन गर्नका लागि सहमति गरी नायक केसीले ५ लाख रुपियाँ पेस्की समेत लिएसकेको भएपनि उनले अभिनय गर्न इन्कार गरेर आफूहरुमाथि ठगी गरेको भन्दै चलचित्रका निर्माता जयन श्रेष्ठ र रुपेश खड्कीले आज काठमाडौं प्रहरीमा उजुरी दर्ता गराएका हुन् ।

चलचित्र धुपौरो फिलिम्स नेपाल र जयन श्रेष्ठ इन्टरटेटमेन्ट प्रालिले संयुक्त रुपमा निर्माण गर्न लागेको चलचित्रका लागि केसीलाई कुल ४० लाख रुपैयाँ दिने सहमति भएको बताइएको छ । यो सहमति अनुसार असोज ३ गते अनमोललाई ५ लाख अग्रिम भुक्तानी समेत गरिएको भएपनि फाल्गुन वितिसक्दा लाग्दा समेत उनले फिल्ममा अभिनय गर्न नमानेर आफूमाथि ठगी गरेको उजुरीकर्ताको दाबी छ ।

उजुरीमा फिल्मका लागि शरीर बनाउन जिम क्लास तथा अन्य व्यायमलगायतका लागि खर्च चाहिएको भन्दै थप २ लाख ५० हजारसमेत उल्लेख छ । उजुरीमा फिल्मका कलाकार तथा अन्य प्राविधिकहरुलाई समेत केसीकै दबाबमा ३० लाख रुपैयाँ अग्रिम भुक्तानी गरेको उजुरीमा उल्लेख छ । रकम लगेपछि अनमोल केसी सम्पर्कमा नआएको भन्दै तत्काल ठगी मुद्दामा उनीमाथि कारबाही गर्न उजुरीकर्ताले प्रहरी समक्ष अनुरोध गरेका छन् ।Comment from facebookथप खबर पढ्नुहोस्
कोरोना संक्रमणबाट पहिलो पटक नेपालीको मृत्यु : संखुवासभाका राईले लण्डनमा गुमाए ज्यान कोरोना संक्रमणबाट पहिलो पटक नेपालीको मृत्यु : संखुवासभाका राईले लण्डनमा गुमाए ज्यान

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

२१ मार्च, २०२० लण्डन । विश्वव्यापीरुपमा फैलिएको कोरोना भाइरसका...

हामीलाई घरमै भेटेर फर्कियो कोरोना * हामीलाई घरमै भेटेर फर्कियो कोरोना *

२०७६ पुष २४ गते बिहिबार

–शिव लामिछानेसन् २०२० को सुरुदेखि नै नोभेल कोरोना भाइरसले...

कास्की, म्याग्दी र जाजरकोटका विभिन्न स्थानमा पहिरो, ७ को मृत्यु, ३९ जना वेपत्ता कास्की, म्याग्दी र जाजरकोटका विभिन्न स्थानमा पहिरो, ७ को मृत्यु, ३९ जना वेपत्ता

२०७७ आश्विन २१ गते बुधबार

१० जुलाई, २०२०लेकसाईड, पोखरा । अविरल वर्षासँगै आएको पहिरोमा...

इजरायल आक्रमणमा मारिएका ४ नेपालीको शव काठमाडौं आइपुग्यो : आजै परिवारलाई बुझाइने इजरायल आक्रमणमा मारिएका ४ नेपालीको शव काठमाडौं आइपुग्यो : आजै परिवारलाई बुझाइने

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

२२ अक्टोबर, २०२३काठमाडौं । गत अक्टोबर ७ मा इजरायलमा...

Top