पुराना संगीतकर्मी तथा गायक सञ्जीप प्रधानका बुबा गणेशभक्तको निधन

Best Khabar Team | २०७७ आश्विन १६ गते शुक्रबार


१०, फेब्रुअरी, २०२०
काठमाडौं । ५० र ६० को दशकमा चर्चित पप गायकको रुपमा छबी बनाउन सफल गायक सञ्जीप प्रधानलाई पितृशोक परेको छ । संगीतकारसमेत रहेका गायक सञ्जीपका बुबा गणेशभक्त प्रधानको २ दिनअघि काठमाडौंमा निधन भएको बताइएको छ ।

७६ वर्षका गणेशभक्त पछिल्लो समयमा कब्जियतको समस्याबाट पीडित हुनुहुन्थ्यो । केही समयअघि उहाँको आन्द्राको शल्यक्रिया समेत गरिएको थियो । तर त्यसको केही समयपछि नै उहाँको निधन भएसँगै सिँगो परिवार शोकमा डुबेको छ । स्वर्गीय संगीतकार गणेशभक्तका छोरा एवं गायक सञ्जिप र बुहारी सरिष्मा अमात्य हाल अमेरिकामा बसोबास गर्दै आइरहेका भएपनि गायक सञ्जिप भने केही समयअघिदेखि नेपालमै रहेर बुबाको रेखदेखमा व्यक्त थिए । नेपालको संगीतिक इतिहाँसमा स्वर्गीय गणेशभक्तको नाम फरक ढंगले लेखिएको छ ।

उहाँले आफ्ना पालमा भारतको कोलकत्तासम्म पुगेर गीत रेकर्ड गराएको प्रमाण भेटिएको छ । विक्रम सम्वत२०३० ताका रेडियो नेपाल र भारतको एचएमभीमा समेत स्वर्गीय प्रधानले दर्जनौं गीतहरु रेकर्ड गराएका थिए ।Comment from facebookथप खबर पढ्नुहोस्
सर्लाहीका कोरोना संक्रमित  जनकपुर अस्पतालको आइसोलेसनबाट  फरार, प्रहरी खोजीमा जुट्यो सर्लाहीका कोरोना संक्रमित जनकपुर अस्पतालको आइसोलेसनबाट फरार, प्रहरी खोजीमा जुट्यो

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

२५ मे, २०२०मानसिक समस्यासमेत रहेका सर्लाही जिल्ला स्थायी घर...

धादिङ्गको त्रिपुरासुन्दरी गाउँपालिकाले उता-र्यो विदेशबाट आउनेको सूची, सबै आ-आफ्नै घरको क्वारेन्टाइनमा  (नामावलीसहित) धादिङ्गको त्रिपुरासुन्दरी गाउँपालिकाले उता-र्यो विदेशबाट आउनेको सूची, सबै आ-आफ्नै घरको क्वारेन्टाइनमा (नामावलीसहित)

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

२९ मार्च, २०२०सल्यानटार । धादिङ्गको उत्तरी क्षेत्रमा पर्ने त्रिपुरासुन्दरी...

लकडाउनका बेला घरको चारभित्ता भित्र छायांकन गरिएको एउटा पृथक म्यूजिक भिडियो  (भिडियोसहित) लकडाउनका बेला घरको चारभित्ता भित्र छायांकन गरिएको एउटा पृथक म्यूजिक भिडियो (भिडियोसहित)

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

२४ अप्रिल, २०२० न्यूर्योक । विश्व यतिबेला कोरोनाको कहरका...

Top