काठमाडौं उपत्यकामा ५ सहित देशभर थपिए २७ संक्रमित, कुल संक्रमितको संख्या ४०२ पुग्यो, ३६ जिल्ला प्रभावित

Best Khabar Team | २०७७ जेठ ६ गते मंगलबार


१९ मे, २०२०
काठमाडौं । काठमाडौं उपत्यका भित्र रहेका काठमाडौं, ललितपुर र भक्तपुरमा ५ जनासहित देशका विभिन्न जिल्लामा २७ जना कोरोना संक्रमित थपिएका छन् । स्वास्थ्य मन्त्रालयले दिएको जानकारी अनुसार काठमाडौंमा ३ जना, ललितपुर र भक्तपुरमा एक एक जनामा कोरोना संक्रमण पुष्टि भएको हो ।

मन्त्रालयले आज गरेको नियमित पत्रकार सम्मेलनमा दिइएको जानकारी अनुसार उनीहरुको सम्कर्पमा रहेकाहरुको बारेमा स्वास्थ्यकर्मीहरुले जानकारी लिने काम अघि बढाएका छन् । यस्तै उपत्यका बाहिर झापामा ९, मोरङमा १, सुनसरीमा १, सर्लाहीमा २, मकवानपुरमा १, रामेछाप १, सिन्धुली १, लमजुङ १, नवलपरासी १ र कपिलवस्तुमा ४ जना नयाँ कोरोना संक्रमित थपिएका हुन्। अब देशका ३६ जिल्लामा कोरोना संक्रमण देखिएको मन्त्रालयले जनाएको छ ।

संक्रमितहरु सबैको अवस्था सामान्य रहेको बताइएको छ । हालसम्म कोरोनाका कारण देशभर ४ सय २ जना संक्रमित भएका छन् । ती मध्ये ३७ जना उपचारपछि घर फर्केका छन् भने २ जनाको मृत्यु भएको छ । सरकारले कोरोना नियन्त्रणका लागि भन्दै आगामी जेठ २० गतेसम्मका लागि देशभर लकडाउनको घोषणा गरेको छ ।Comment from facebookथप खबर पढ्नुहोस्
‘नयाँ नक्सा’ सार्वजनिक, अब नेपालको कुल क्षेत्रफल १,४७,५१६ वर्ग किलोमिटर ‘नयाँ नक्सा’ सार्वजनिक, अब नेपालको कुल क्षेत्रफल १,४७,५१६ वर्ग किलोमिटर

२०७७ जेठ ७ गते बुधबार

२० मे, २०२०काठमाडौं । सरकारले विगतमा भारतले अतिक्रमित गरेको...

आफ्नै सरकारले जारी गरेको नियम उल्लंघन गरेपछि नर्वेकी प्रधानमन्त्रीद्वारा २० हजार क्रोनर जरिवाना तिर्ने घोषणा आफ्नै सरकारले जारी गरेको नियम उल्लंघन गरेपछि नर्वेकी प्रधानमन्त्रीद्वारा २० हजार क्रोनर जरिवाना तिर्ने घोषणा

२०७७ चैत्र २७ गते शुक्रबार

०९ अप्रिल, २०२१ओस्लो, नर्वे । कोरोना भाइरसको संक्रमणलाई रोक्नका...

पसिनाको मुल्य माग्दै काठमाडौंमा किसान आन्दोलन पसिनाको मुल्य माग्दै काठमाडौंमा किसान आन्दोलन

२०७७ मंशिर २८ गते आइतबार

१३ डिसेम्बर, २०२०काठमाडौं । आफूहरुले चिनी मिललाई विक्री गरेको...

पक्राउ परेका १ सय २२ चिनियाँ नागरिकलाई तत्काल चिन लैजाँदैनौं : चिनियाँ दूतावास पक्राउ परेका १ सय २२ चिनियाँ नागरिकलाई तत्काल चिन लैजाँदैनौं : चिनियाँ दूतावास

२०७६ पुष १९ गते शनिबार

०४ जनवरी, २०२० काठमाडौं । दुईसाताअघि काठमाडौंका विभिन्न स्थानबाट...

Top