विषाक्त रक्सी सेवनबाट महोत्तरीमा ५ जनाको ज्यान गयो

Best Khabar Team | २०२६ पुष १७ गते बिहिबार


३० अप्रिल, २०२०
जलेश्वर । घरमै बनाइएको विषाक्त मदिरा सेवनबाट महोत्तरीमा पाँच जनाको ज्यान गएको छ । जिल्ला प्रहरी कार्यालय महोत्तरीले दिएको जानकारी अनुसार जिल्लाको भँगाहा विगत एक साताको अवधिमा पाँचजनाको ज्यान गएको हो ।

भँगाहाको नयाँ टोलस्थित मझौलियाका ५५ वर्षीय लालबाबु सिंह र ४२ वर्षीय नथुनी महरा, मेघरौलका ४५ वर्षीय मोहन चौधरी, रौतहटका ४० वर्षीय महेन्द्र चौधरी र सिकिन्दर सिंहको ज्यान गएको प्रहरीको भनाई छ । महेन्द्र र सिकिन्दर भँगाहामा काठको काम गर्दै आएका मिस्त्री हुन् । उनीहरु दुईजनाको बैशाख ११ मा ज्यान गएको बताइएको छ ।

उनीहरु सबैले धनुषा र महोत्तरीमा अबैध रुपमा उत्पादन गरिएको घरेलु मदिरा सेवन गरेको र उनीहरुको सोही विषाक्त मदिराका सेबनकै कारण ज्यान गएको हुनसक्ने बताइएको छ । स्थनीय वडा अध्यक्ष बासुदेव सिंहका अनुसार विगतमा पनि महोत्तरी र धनुषामा यस्ता घटना भएका थिए । जिल्ला प्रहरी कार्यालयले पनि घटनाको पुष्टि गरेको छ ।

प्रहरीका अनुसार ११ गते बैशाख २ जना र १७ गते तीन जना गरी कुल पाँच जनाको ज्यान गएको र उनीहरुको मृत्युको कारण गाउँमै उत्पादन गरिएको विषाक्त मदिरा नै हो । यद्यपि उनीहरुको मृत्युको कारण पुष्टि गर्नका लागि मृतकको शव हाल जिल्ला अस्पतालमा पोष्टमार्टमका लागि पठाइएको छ । यसअघि प्रहरीले सो दुई जिल्लामा अबैध मदिरा उत्पादन गर्ने कार्य नियन्त्रणका लागि अभियान नै चलाएको भएपनि अहिले पनि ती क्षेत्रमा लुकिछिपी रुपमा अबैध मदिरा उत्पादन हुँदै आएको छ ।Comment from facebookथप खबर पढ्नुहोस्
तीव्र रुपमा फैलिँदै कोरोना  : १८० जनाले गुमाए ज्यान तीव्र रुपमा फैलिँदै कोरोना : १८० जनाले गुमाए ज्यान

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

३० जनवरी,२०२०बेइजिङ्ग । कोरोना भाइरसको संक्रमणबाट चीनमा १८० जनाले...

धादिङमा मण्डली दर्शन गरेर फर्केका तिर्थालु चढेको मिनिट्रक दुर्घटना, ६ को घटनास्थलमै मृत्यु, १९ घाइते धादिङमा मण्डली दर्शन गरेर फर्केका तिर्थालु चढेको मिनिट्रक दुर्घटना, ६ को घटनास्थलमै मृत्यु, १९ घाइते

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

२१ जनवरी, २०२० धादिङ्ग । धादिङ्गको प्रसिद्ध मण्डलीमाईको दर्शन...

पुराना संगीतकर्मी तथा गायक सञ्जीप प्रधानका बुबा गणेशभक्तको निधन पुराना संगीतकर्मी तथा गायक सञ्जीप प्रधानका बुबा गणेशभक्तको निधन

२०७७ आश्विन १६ गते शुक्रबार

१०, फेब्रुअरी, २०२० काठमाडौं । ५० र ६० को...

विषाक्त रक्सी सेवनबाट महोत्तरीमा ५ जनाको ज्यान गयो विषाक्त रक्सी सेवनबाट महोत्तरीमा ५ जनाको ज्यान गयो

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

३० अप्रिल, २०२०जलेश्वर । घरमै बनाइएको विषाक्त मदिरा सेवनबाट...

Top