विषाक्त रक्सी सेवनबाट महोत्तरीमा ५ जनाको ज्यान गयो

Best Khabar Team | २०२६ पुष १७ गते बिहिबार


३० अप्रिल, २०२०
जलेश्वर । घरमै बनाइएको विषाक्त मदिरा सेवनबाट महोत्तरीमा पाँच जनाको ज्यान गएको छ । जिल्ला प्रहरी कार्यालय महोत्तरीले दिएको जानकारी अनुसार जिल्लाको भँगाहा विगत एक साताको अवधिमा पाँचजनाको ज्यान गएको हो ।

भँगाहाको नयाँ टोलस्थित मझौलियाका ५५ वर्षीय लालबाबु सिंह र ४२ वर्षीय नथुनी महरा, मेघरौलका ४५ वर्षीय मोहन चौधरी, रौतहटका ४० वर्षीय महेन्द्र चौधरी र सिकिन्दर सिंहको ज्यान गएको प्रहरीको भनाई छ । महेन्द्र र सिकिन्दर भँगाहामा काठको काम गर्दै आएका मिस्त्री हुन् । उनीहरु दुईजनाको बैशाख ११ मा ज्यान गएको बताइएको छ ।

उनीहरु सबैले धनुषा र महोत्तरीमा अबैध रुपमा उत्पादन गरिएको घरेलु मदिरा सेवन गरेको र उनीहरुको सोही विषाक्त मदिराका सेबनकै कारण ज्यान गएको हुनसक्ने बताइएको छ । स्थनीय वडा अध्यक्ष बासुदेव सिंहका अनुसार विगतमा पनि महोत्तरी र धनुषामा यस्ता घटना भएका थिए । जिल्ला प्रहरी कार्यालयले पनि घटनाको पुष्टि गरेको छ ।

प्रहरीका अनुसार ११ गते बैशाख २ जना र १७ गते तीन जना गरी कुल पाँच जनाको ज्यान गएको र उनीहरुको मृत्युको कारण गाउँमै उत्पादन गरिएको विषाक्त मदिरा नै हो । यद्यपि उनीहरुको मृत्युको कारण पुष्टि गर्नका लागि मृतकको शव हाल जिल्ला अस्पतालमा पोष्टमार्टमका लागि पठाइएको छ । यसअघि प्रहरीले सो दुई जिल्लामा अबैध मदिरा उत्पादन गर्ने कार्य नियन्त्रणका लागि अभियान नै चलाएको भएपनि अहिले पनि ती क्षेत्रमा लुकिछिपी रुपमा अबैध मदिरा उत्पादन हुँदै आएको छ ।Comment from facebookथप खबर पढ्नुहोस्
पोर्चुगलका चिकित्सकको मर्मस्पर्शी भिडियो, जसले भाबुक तुल्याउँछ (भिडियोसहित) पोर्चुगलका चिकित्सकको मर्मस्पर्शी भिडियो, जसले भाबुक तुल्याउँछ (भिडियोसहित)

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

२५ अप्रिल, २०२०पोर्तिमाउ । विश्वभर कोरोनाको महामारी चलिरहँदा यसको...

‘नोभाभ्याक्स’ भ्याक्सिन कोरोना विरुद्ध ८९ प्रतिशतभन्दा बढी प्रभावकारी : विज्ञ ‘नोभाभ्याक्स’ भ्याक्सिन कोरोना विरुद्ध ८९ प्रतिशतभन्दा बढी प्रभावकारी : विज्ञ

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

२९ जनवरी, २०२१मेरिल्याण्ड, अमेरिका ।कोरोना भाइरस विरुद्ध निर्माण गरिएको...

हाँस्य टेलिश्रृंखला भद्रगोलका कलाकार ‘बेलासे’लाई  कोरोना संक्रमण हाँस्य टेलिश्रृंखला भद्रगोलका कलाकार ‘बेलासे’लाई कोरोना संक्रमण

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

२९ अप्रिल, २०२०वेस्टह्याम । लण्डन- नेपाली हास्य टेलिश्रृंखला भद्रगोलमा...

यौन दुराचारको आरोपी महरा थप  ३ दिन हिरासतमै रहने यौन दुराचारको आरोपी महरा थप ३ दिन हिरासतमै रहने

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

१५ अक्टोबर, २०१९ काठमाडौं । यौन दुराचारको अभियोगमा पक्राउ...

Top