hi himalaya nepal

कपिलबस्तु, रुपन्देही, बर्दिया र सप्तरीमा एकैदिन २४ जनामा कोरोना संक्रमण, १३४ पुगे संक्रमितहरु

Best Khabar Team | २०७७ बैशाख २९ गते सोमबार


११ मे, २०२० काठमाडौं । नेपालमा एकैदिन २४ जना कोरोनाको संक्रमणका परेका २४ जना विरामी फेला परेका छन् । स्वास्थ्य मन्त्रालयले दिएको जानकारी अनुसार तराईका जिल्लाहरु रुपन्देही, कपिलबस्तु बर्दिया र सप्तरीमा गरी थप २४ जनामा आज कोरोना संक्रमण पुष्टि भएको हो । यसअघि कपिलबस्तुका १० सप्तरीका १ जनामा कोरोना संक्रमण भएको पुष्टि गरेको सरकारले साँझ बर्दिया, रुपन्देही र कपिलबस्तुका गरी थप १३ जनामा कोरोना संक्रमण भेटिएको जनाएको छ ।

काठमाडौंको टेकुस्थित राष्ट्रिय जनस्वास्थ्य प्रयोगशालाले गरेको परीक्षणका क्रममा आज मात्रै २४ जनामा कोरोना संक्रमण पुष्टि भएको हो । ती मध्ये १३ जना आज साँझ मात्रै पोजेटिभ रिपोर्ट आएका नयाँ विरामी हुन् । मन्त्रालयले अद्यावधिक गरेको तथ्यांक अनुसार कपिलवस्तुको बुद्दभूमि नगरपालिका र यशोधरा गाउँपालिकाका गरी थप ६ जनामा कोरोना संक्रमण पुष्टि भएको छ । उनीहरु १५ देखि ३८ वर्षको उमरेका पुरुषहरु रहेका छन् ।

यस्तै, रुपन्देहीको समरीमाई र लुम्बिनी सांस्कृतिक गाउँपालिकाका ६ जना पुरुषमा पनि कोरोना संक्रमण देखिएको छ । यता बर्दियाको राजपुरकी १ वर्षकी बालिकामा पनि कोरोना संक्रमण देखिएको छ । संक्रमित सबैको अवस्था सामान्य रहेको र चिकित्सकहरुको निगरानी रहेको बताइएको छ । हालसम्म ३३ जना उपरचारपछि घर फर्केका छन् ।

तर घर फर्केकामध्ये काठमाडौंका १ र वीरगञ्जका २ जनामा पुनः कोरोना संक्रमण देखिएपछि उनीहरुलाई फेरि अस्पतालमा राखेर उपचार थालिएको छ । उनीहरुको पनि अवस्था सामान्य रहेको बताइएको छ ।Comment from facebookथप खबर पढ्नुहोस्
बेलायतमा कोरोनाबाट अर्का एक नेपालीको  निधन,  ज्यान गुमाउनेको संख्या ३ पुग्यो बेलायतमा कोरोनाबाट अर्का एक नेपालीको निधन, ज्यान गुमाउनेको संख्या ३ पुग्यो

२०७६ चैत्र २६ गते बुधबार

०८ अप्रिल, २०२० लण्डन । कोरोना (कोभिड १९) को...

अमेरिकामा एकाविहानै  ५ दशमलव ७ रेक्टर स्केलको भूकम्प अमेरिकामा एकाविहानै ५ दशमलव ७ रेक्टर स्केलको भूकम्प

२०७६ चैत्र ५ गते बुधबार

१८ मार्च, २०२० टेक्सास । अमेरिकाको युटाह् (Utah) राज्यमा...

काठमाडौंको बाँसबारीस्थित गंगालाल अस्पतालका ७ विरामीमा कोरोना संक्रमण, अस्पतालको आकस्मिक बाहेकका सबै सेवा बन्द काठमाडौंको बाँसबारीस्थित गंगालाल अस्पतालका ७ विरामीमा कोरोना संक्रमण, अस्पतालको आकस्मिक बाहेकका सबै सेवा बन्द

२०७७ असार २३ गते मंगलबार

०८ जुलाई, २०२०काठमाडौं । आफ्नो अस्पतालमा उपचाररत ७ जना...

कोरोनाबाट नेपालमा चौधौं मृत्यु : स्याङ्जाका पुरुषले पोखरामा ज्यान गुमाए कोरोनाबाट नेपालमा चौधौं मृत्यु : स्याङ्जाका पुरुषले पोखरामा ज्यान गुमाए

२०७७ जेठ २६ गते सोमबार

०८ जुन, २०२०लेकसाईड, कास्की । । नेपालमा कोरोना संक्रमणबाट...

Top