कपिलबस्तु, रुपन्देही, बर्दिया र सप्तरीमा एकैदिन २४ जनामा कोरोना संक्रमण, १३४ पुगे संक्रमितहरु

Best Khabar Team | २०७७ कार्तिक २० गते बिहिबार


११ मे, २०२० काठमाडौं । नेपालमा एकैदिन २४ जना कोरोनाको संक्रमणका परेका २४ जना विरामी फेला परेका छन् । स्वास्थ्य मन्त्रालयले दिएको जानकारी अनुसार तराईका जिल्लाहरु रुपन्देही, कपिलबस्तु बर्दिया र सप्तरीमा गरी थप २४ जनामा आज कोरोना संक्रमण पुष्टि भएको हो । यसअघि कपिलबस्तुका १० सप्तरीका १ जनामा कोरोना संक्रमण भएको पुष्टि गरेको सरकारले साँझ बर्दिया, रुपन्देही र कपिलबस्तुका गरी थप १३ जनामा कोरोना संक्रमण भेटिएको जनाएको छ ।

काठमाडौंको टेकुस्थित राष्ट्रिय जनस्वास्थ्य प्रयोगशालाले गरेको परीक्षणका क्रममा आज मात्रै २४ जनामा कोरोना संक्रमण पुष्टि भएको हो । ती मध्ये १३ जना आज साँझ मात्रै पोजेटिभ रिपोर्ट आएका नयाँ विरामी हुन् । मन्त्रालयले अद्यावधिक गरेको तथ्यांक अनुसार कपिलवस्तुको बुद्दभूमि नगरपालिका र यशोधरा गाउँपालिकाका गरी थप ६ जनामा कोरोना संक्रमण पुष्टि भएको छ । उनीहरु १५ देखि ३८ वर्षको उमरेका पुरुषहरु रहेका छन् ।

यस्तै, रुपन्देहीको समरीमाई र लुम्बिनी सांस्कृतिक गाउँपालिकाका ६ जना पुरुषमा पनि कोरोना संक्रमण देखिएको छ । यता बर्दियाको राजपुरकी १ वर्षकी बालिकामा पनि कोरोना संक्रमण देखिएको छ । संक्रमित सबैको अवस्था सामान्य रहेको र चिकित्सकहरुको निगरानी रहेको बताइएको छ । हालसम्म ३३ जना उपरचारपछि घर फर्केका छन् ।

तर घर फर्केकामध्ये काठमाडौंका १ र वीरगञ्जका २ जनामा पुनः कोरोना संक्रमण देखिएपछि उनीहरुलाई फेरि अस्पतालमा राखेर उपचार थालिएको छ । उनीहरुको पनि अवस्था सामान्य रहेको बताइएको छ ।Comment from facebookथप खबर पढ्नुहोस्
भेरीनदीमा वेपत्ता ६ जनाकै शव भेटियो भेरीनदीमा वेपत्ता ६ जनाकै शव भेटियो

२०७६ माघ २३ गते बिहिबार

०२ मे, २०२०मुसिकोट । विगत १० दिनदेखि रुकुमको भेरी...

प्रवासी संगठनको कार्यक्रममा सहभागी हुन काँग्रेसको जम्बो टोली युरोप आउँदै प्रवासी संगठनको कार्यक्रममा सहभागी हुन काँग्रेसको जम्बो टोली युरोप आउँदै

२०७५ फाल्गुन २२ गते बुधबार

०३ जुलाई, २०१९ कोपनहेगन । नेपाली काँग्रेसको प्रवासी संगठन...

लकडाउनकैबीच भारतले ४ दिनपछि आन्तरिक हवाई उडान खोल्दै, यात्रुलाई माक्स र स्यानिटाइजर अनिवार्य गरियो लकडाउनकैबीच भारतले ४ दिनपछि आन्तरिक हवाई उडान खोल्दै, यात्रुलाई माक्स र स्यानिटाइजर अनिवार्य गरियो

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

२० मे, २०२०नयाँदिल्ली । छिमेकी मुलुक भारतले कोरोना संक्रमण...

उपत्यकामा कोरोना : ललितपुरमा ३ को मृत्यु उपत्यकामा कोरोना : ललितपुरमा ३ को मृत्यु

२०७७ मंशिर २३ गते मंगलबार

१२ अगस्ट, २०२०काठमाडौं । कोरोना संक्रमणबाट काठमाडौं उपत्यकामा पछिल्लो...

Top