एक वर्ष नपुग्दै दोश्रोपटक बन्द हुँदै पाँचतारे होटल हायात

Best Khabar Team | २०७६ चैत्र ६ गते बिहिबार


१९ मार्च, २०२०
काठमाडौं । विश्वव्यापी माहामारीकोरुपमा फैलिएको कोरोना भाइरसका कारण पर्यटक आउन छाडेपछि काठमाडौंको बौद्धमा रहेको पाँचतारे होटल हायात भोलिदेखि कम्तीमा डेढ महिनाका लागि बन्द हुने भएको छ । विशेषगरी विदेशी पर्यटकहरुकै कारण चलेको यो होटल सरकारले विभिन्न देशबाट आउने विदेशी पर्यटकहरुलाई नेपाल आउन रोक लगाएपछि र विमानहरुको उडान रोकिएपछि बन्द हुने अवस्थामा पुगेको हो ।

होटल व्यवस्थापनका अनुसार भोलिदेखि होटल ६ साताका लागि बन्द हुँदैछ । अहिलेको अवस्थामा कोरोनाको उच्च जोखिमका कारण होटल बन्द गर्नुपरेको होटल व्यवस्थापनले जनाएको छ । तर त्यहाँ कार्यरत कर्मचारीलाई कसरी विदा दिने भन्ने विषयमा छलफल चलिरहेको बताइन्छ । यसअघि कर्मचारी आन्दोलनका कारण गएको जेठ महिनामा होटल बन्द भएको थियो ।

पछि कर्मचारी र होटल प्रशासनबीच सहमति भएपछि होटल असार महिनाबाट सञ्चालनमा आएको थियो । काठमाडौंमा पर्यटकहरु आउनेक्रम सून्य भएपछि काठमाडौंका अधिकांश होटलहरु बन्द हुने अवस्थामा पुगेका छन् । कतिपयले कर्मचारीलाई केही समय विदा दिएका छन् भने कतिपय होटलहरुले आधा तलव दिएर कर्मचारीलाई विदा गरेका छन् । कोरोना भाइरसको प्रकोपका कारण यसपटक नेपालको पर्यटन क्षेत्र नराम्ररी चपेटामा परेको छ । सरकारले घोषणा गरेको भ्रमणवर्ष २०२० पनि स्थगित भएको छ ।

होटल हायात सम्बन्धी थप समाचारComment from facebookथप खबर पढ्नुहोस्
भारतमा आम नागरिकलाई कोरोनो विरुद्धको खोप लगाउन शुरु भारतमा आम नागरिकलाई कोरोनो विरुद्धको खोप लगाउन शुरु

२०७७ माघ ४ गते आइतबार

१७ जनवरी, २०२१नयाँदिल्ली । भारतमा आज जनवरी १७ तारिखका...

बेलायती प्रधानमन्त्री बोरिसको अवस्था जटिल बनेपछि  आइसियुमा उपचार हुँदै बेलायती प्रधानमन्त्री बोरिसको अवस्था जटिल बनेपछि आइसियुमा उपचार हुँदै

२०७६ चैत्र २४ गते सोमबार

०६ मार्च, २०२० लण्डन । कोरोना भाइरसको संक्रमणपछि घरमै...

चीनमा कोराना भाइरसबाट ज्यान गुमाउनेको संख्या ३६१ पुग्यो चीनमा कोराना भाइरसबाट ज्यान गुमाउनेको संख्या ३६१ पुग्यो

२०७६ माघ २० गते सोमबार

०३ फेब्रुअरी, २०२०बेइजिङ्ग । कोरोना भाइरसको उद्गम थलोको रुपमा...

Top