होटल बन्द भएपछि हायात होटलका मजदुर संगठनले आन्दोलन सबै कार्यक्रम फिर्ता लिए

Best Khabar Team | २०२६ पुष १७ गते बिहिबार


२०, जुन, २०१९
काठमाडौं । होटल प्रशासनले होटल बन्द गरेको घोषणा गरेपछि आन्दोलन कर्मचारी संगठनले काठमाडौंको होटल हायात रिजेन्सीमा जारी आन्दोलनका कार्यक्रम फिर्ता लिएको घोषणा गरेका छन् । विभिन्न विषयमा होटल प्रशासन र मजदुर संगठनबीच विमति भएपछि करिब २ सातादेखि प्रशासनले होटल बन्द भएको घोषण गरेको थियो ।

यसका साथै होटलमा आएका पाहुनाहरुलाई पनि अन्य होटल पु¥याएको थियो । मजदुर संगठनले विभिन्न माग राख्दै आन्दोलन गरेपछि बाध्य भएर होटल बन्द गर्नुपरेको होटलको दाबी छ । तर प्रशासनले होटल नै बन्द गरेपछि मजदुर संगठनले हिजोबाट लागू हुने गरी आन्दोलनका सबै कार्यक्रम फिर्ता लिएको घोषणा गरेको छ । तर आन्दोलन फिर्ता भएपनि होटल भने खुल्न सकेको छैन ।

आन्दोलन फिर्ता गरेर काममा फर्किएका मजदुरहरु होटलको मुल ढोकामा लागेको ताला प्रशासनले नखोलेपछि त्यत्तिकै फर्किएका छन् । मजदुर संगठनले अनावश्यक माग राखी आन्दोलन गरेकाले बाध्य भएर होटल बन्द गर्नुपरेको होटल प्रशासनको भनाई छ । तर होटल प्रशासनले भन्दै सरसफाईको काम नसकिएको भन्दै होटल छिट्टै खुल्ने संकेत दिएको छ ।Comment from facebookथप खबर पढ्नुहोस्
पनौतीमा आमाछोरीको मृत्यु प्रकरण : मध्यरातमा  गोली चल्यो, प्रहरीविटमा आगजनी, केही घाइते पनौतीमा आमाछोरीको मृत्यु प्रकरण : मध्यरातमा गोली चल्यो, प्रहरीविटमा आगजनी, केही घाइते

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

१६ मार्च, २०२०बनेपा । काभ्रेको पनौतीमा प्रहरी र स्थानीय...

भारतमा ‘सर्त’सहित लकडाउन खुकुलो : विद्यालय तथा क्याम्पसहरु तत्काल नखुल्ने भारतमा ‘सर्त’सहित लकडाउन खुकुलो : विद्यालय तथा क्याम्पसहरु तत्काल नखुल्ने

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

३० मे, २०२०नयाँदिल्ली । भारतमा विगत २ महिनादेखि जारी...

मस्तिष्कको सर्जरीपछि भारतीय पूर्व राष्ट्रपति मुखर्जीको स्वास्थ्य अवस्था जटिल बन्दै, कोरोनाको संक्रमण पनि देखियो मस्तिष्कको सर्जरीपछि भारतीय पूर्व राष्ट्रपति मुखर्जीको स्वास्थ्य अवस्था जटिल बन्दै, कोरोनाको संक्रमण पनि देखियो

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

१३ अगस्ट, २०२०नयाँदिल्ली । केहीसाता अघि मस्तिष्कको सर्जरी गराएका...

निर्मला हत्या प्रहरण : एसपी विष्टलाई धरौटीमा छाड्न अदालतको आदेश निर्मला हत्या प्रहरण : एसपी विष्टलाई धरौटीमा छाड्न अदालतको आदेश

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

२४ मार्च, २०१९ काठमाडौं । कैलालीमा केही महिना अघि...

Top