होटल बन्द भएपछि हायात होटलका मजदुर संगठनले आन्दोलन सबै कार्यक्रम फिर्ता लिए

Best Khabar Team | २०७६ असार ५ गते बिहिबार


२०, जुन, २०१९
काठमाडौं । होटल प्रशासनले होटल बन्द गरेको घोषणा गरेपछि आन्दोलन कर्मचारी संगठनले काठमाडौंको होटल हायात रिजेन्सीमा जारी आन्दोलनका कार्यक्रम फिर्ता लिएको घोषणा गरेका छन् । विभिन्न विषयमा होटल प्रशासन र मजदुर संगठनबीच विमति भएपछि करिब २ सातादेखि प्रशासनले होटल बन्द भएको घोषण गरेको थियो ।

यसका साथै होटलमा आएका पाहुनाहरुलाई पनि अन्य होटल पु¥याएको थियो । मजदुर संगठनले विभिन्न माग राख्दै आन्दोलन गरेपछि बाध्य भएर होटल बन्द गर्नुपरेको होटलको दाबी छ । तर प्रशासनले होटल नै बन्द गरेपछि मजदुर संगठनले हिजोबाट लागू हुने गरी आन्दोलनका सबै कार्यक्रम फिर्ता लिएको घोषणा गरेको छ । तर आन्दोलन फिर्ता भएपनि होटल भने खुल्न सकेको छैन ।

आन्दोलन फिर्ता गरेर काममा फर्किएका मजदुरहरु होटलको मुल ढोकामा लागेको ताला प्रशासनले नखोलेपछि त्यत्तिकै फर्किएका छन् । मजदुर संगठनले अनावश्यक माग राखी आन्दोलन गरेकाले बाध्य भएर होटल बन्द गर्नुपरेको होटल प्रशासनको भनाई छ । तर होटल प्रशासनले भन्दै सरसफाईको काम नसकिएको भन्दै होटल छिट्टै खुल्ने संकेत दिएको छ ।Comment from facebookथप खबर पढ्नुहोस्
बेचिएर फर्किका बालबालिकाको ‘सर्कस’ काठमाडौंमा बेचिएर फर्किका बालबालिकाको ‘सर्कस’ काठमाडौंमा

२०७६ मंशिर २७ गते शुक्रबार

१३ डिसेम्बर, २०१९ काठमाडौै बाल्यावस्थामा तस्करीमा परी उद्धार भई...

जुम्ला र स्याङ्जाका ४ जनासहित  थपिए ९० संक्रमित, देशभर संक्रमितको संख्या ७७२ पुग्यो जुम्ला र स्याङ्जाका ४ जनासहित थपिए ९० संक्रमित, देशभर संक्रमितको संख्या ७७२ पुग्यो

२०७७ जेठ १३ गते मंगलबार

२६ मे, २०२०काठमाडौं । जुम्लाका २ र स्याङ्गजाका २...

पाटनको चर्चमा गायिका अन्जु पन्तको विवाह पाटनको चर्चमा गायिका अन्जु पन्तको विवाह

२०७७ फाल्गुन १२ गते बुधबार

२४ फेब्रुअरी, २०२१काठमाडौं । चर्चित गायिका अञ्जु पन्त दोश्रोपटक...

उभौलीमा किराँतीहरुले काठमाडौंमा धुम मच्चाउने उभौलीमा किराँतीहरुले काठमाडौंमा धुम मच्चाउने

२०७६ जेठ २० गते सोमबार

०३ जुन, २०१९ काठमाडौं । किराती नव–साँस्कृतिक केन्द्रले यही...

Top