धादिङ् दुर्घटना : मृतकको संख्या ७ पुग्यो, चालकले मदिरा सेवन गर्दा दुर्घटना (अपडेट)

Best Khabar Team | २०७६ माघ ७ गते मंगलबार


घाइतेलाई लिन साँझ धादिङ्बेसी पुगेको नेपाली सेनाको हेलिकोप्टर । तस्वीर : बेष्टखबर डटकम

२१ जनवरी, २०२०
धादिङ्ग । धादिङ्मा आज दिउँसो भएको मिनिट्रक दुर्घटनामा ज्यान गुमाउनेको संख्या ७ पुगेको छ । जिल्ला प्रहरी कार्यालय धादिङ्का अनुसार उपचारका क्रममा जिल्ला अस्पताल धादिङ्गमा थप एकजनाको मृत्यु भएपछि मृतकको संख्या ७ पुगेको हो । यसअघि दुर्घटनास्थलमै ६ जनाको ज्यान गएको थियो ।

सो दुर्घटनामा परी निलकण्ठ नगरपालिका वडा नम्बर २ भुलभुले टोलका सेते गुरुङ, प्रेमबहादुर गुरुङ, बलवहादुर गुरुङ, नारायण श्रेष्ठ, विदुर गुरुङ, तिलकबहादुर गुरुङ र नजबहादुर गुरुङको ज्यान गएको छ । जिल्ला अस्पतालमा उपचारको क्रममा सेते गुरुङ्गको ज्यान गएको हो । दुर्घटनापछि भुलभुले टोल शोकमा डुबेको छ । मृतक सबै मण्डलीमा भागल बुझाउन मिनिट्रक रिजर्भ गरेर मन्दिर गएका थिए । स्थानीय मण्डलीको मन्दिरमा लागेको मेलामा सहभागी भएर फर्कने क्रममा सो मिनिट्रक दुर्घटनामा परेको थियो ।

दुर्घटनाग्रस्त मिनिट्रक

स्थानीय वासिन्दाका अनुसार मन्दिरको दर्शनका लागि बाख्राको पाठीसहित मन्दिर पुगेकाहरु भाकल चढाएर फर्कने क्रममा सो दुर्घटना भएको हो । चालकले मदिरा सेवन गरेको तथा तीव्र गतिका कारण सो दुर्घटना भएको प्रहरीको प्रारम्भिक अनुसन्धानले देखाएको छ । २५ जना सवार सो ट्रक दुर्घटनामा घाइते भएका १५ जनालाई थप उपचारको लागि नेपाली सेनाको हेलिकोप्टरबाट काठमाडौं पठाईको छ । घाइतेलाई लिन साँझ नेपाली सेनाको हेलिकोप्टर धादिङ्गबेसी पुगेको थियो । यसै घटनासँग सम्बन्धित अर्को समाचार तलको लिंकमा छ ।Comment from facebookथप खबर पढ्नुहोस्
पुराना संगीतकर्मी तथा गायक सञ्जीप प्रधानका बुबा गणेशभक्तको निधन पुराना संगीतकर्मी तथा गायक सञ्जीप प्रधानका बुबा गणेशभक्तको निधन

२०७६ माघ २७ गते सोमबार

१०, फेब्रुअरी, २०२० काठमाडौं । ५० र ६० को...

२४ घण्टामा २०१ जना थपिए, कुल संक्रमितको संख्या २३०० पुग्यो २४ घण्टामा २०१ जना थपिए, कुल संक्रमितको संख्या २३०० पुग्यो

२०७७ जेठ २१ गते बुधबार

०३ जुन, २०२०काठमाडौं । देशका विभिन्न जिल्लामा पछिल्लो २४...

कोरोनाको त्रासदीकै बीच नेपालमा मध्यरातमा भूकम्प, अबस्था सामान्य कोरोनाको त्रासदीकै बीच नेपालमा मध्यरातमा भूकम्प, अबस्था सामान्य

२०७७ बैशाख ३० गते मंगलबार

१२ मे, २०२०चरिकोट । एकैदिन ८३ जना कोरोना संक्रमित...

नेपालमा कोरोना : संक्रमितको संख्या साढे १६ हजार नाघ्यो, ८ हजार बढीले कोरोनालाई जिते नेपालमा कोरोना : संक्रमितको संख्या साढे १६ हजार नाघ्यो, ८ हजार बढीले कोरोनालाई जिते

२०७७ असार २६ गते शुक्रबार

१० जुलाई, २०२०काठमाडौं । देशका विभिन्न भागमा हालसम्म कोरोना...

Top