hi himalaya nepal

सिन्धुपाल्चोकमा फेरि पहिरोको वितण्डा : ११ घर बगायो, २८ वेपत्ता, ३ को शव भेटियो

Best Khabar Team | २०७७ भाद्र २८ गते आइतबार


१३ सेप्टेम्बर, २०२०
काठमाडौं । सिन्धुपाल्चोकको बाह्रबिसे नगरपालिकाका विभिन्न स्थानमा गएरातिको वर्षात्सँगै आएको पहिरोमा परी २८ जना वेपत्ता भएका छन् । जिल्ला प्रहरी कार्यालयले दिएको जानकारी अनुसार गएराति परेको अविरल वर्षात्पछि आएको पहिरोले स्थानीय बाह्रबिसे नगरपालिको ७ नम्बर वडाका ११ वटा घरहरु बगाएको थियो ।

स्थानीय नेवारटोल, भिरखर्क, नागपुजे, घुम्थाङ्गलगायतका स्थानमा रहेको स्थानीय वासिन्दाको घर पहिरोले बगाएको हो । पहिरोमा परी वेपत्ता भएका ३१ मध्ये ३ जनाको शव केहीबेरअघि प्राप्त भएको भएपनि यो समाचार तयारपार्दासम्म २८ जना वेपत्ता नै छन् । वेपत्ताहरुको खोजीका लागि बाह्रबिसेबाट प्रहरीलगायत स्थानीय वासिन्दाको टोली घटनास्थलमा पुगेको छ । यस्तै जिल्ला सदरमुकामबाट नेपाली सेनाको टोली पनि उद्दारका लागि घटनास्थलमा पुगेको छ ।

तस्वीर : पत्रकार विष्णु क्षेत्रीको फेसबुकबाट साभार

सिन्धुपाल्चोकमा गत साउन ३० गते स्थानीय जुफाल गाउँपालिकामा गएको पहिरोमा परी ३ दर्जन स्थानीय वेपत्ता भएका थिए । यसैबीच बागलुङको जैमिनीस्थित कुश्मीशेरा भन्ने स्थानमा गएको पहिरोमा परी एकजनाको ज्यान गएको छ । स्थानीय टुनिबोटका मणिभद्र पौडेलको घर पहिरोले पुर्दा उनकी श्रीमती ६० वर्षकी लक्ष्मी पौडेलको ज्यान गएको छ भने मणिभद्र गम्भीर घाइते भएका छन् ।Comment from facebookथप खबर पढ्नुहोस्
केबलबारसँगै मनकामनाका होटल बन्द, नाम्चेका होटलमा व्यवसायीले ताला मारे केबलबारसँगै मनकामनाका होटल बन्द, नाम्चेका होटलमा व्यवसायीले ताला मारे

२०७६ चैत्र ६ गते बिहिबार

१९ मार्च, २०२० गोरखा । सरकारले २५ जनाभन्दा बढी...

पूर्वप्रम भट्टराईको ट्वीट ‘विवादित’ पूर्वप्रम भट्टराईको ट्वीट ‘विवादित’

२०७६ पुष १६ गते बुधबार

०१ जनवरी, २०२० काठमाडौं । पूर्व प्रधानमन्त्री बाबुराम भट्टराईले...

नेपालमा कोरोनाबाट ज्यान गुमाउनेको संख्या ९ पुग्यो नेपालमा कोरोनाबाट ज्यान गुमाउनेको संख्या ९ पुग्यो

२०७७ जेठ २१ गते बुधबार

०३ जुन, २०२०काठमाडौं । नेपालमा कोरोनाको संक्रमणबाट मृत्यु हुनेको...

अमेरिकी राष्ट्रपति पुगे उत्तर कोरियाली भूमिमा अमेरिकी राष्ट्रपति पुगे उत्तर कोरियाली भूमिमा

२०७६ असार १६ गते सोमबार

०१ जुलाई, २०१९ वासिङ्टन । अमेरिकी राष्ट्रपति डोनाल्ड ट्रम्प...

Top