नेपालमा बुधबार हालसम्मकै सबैभन्दा धेरै १२९ जना संक्रमित भेटिए

Best Khabar Team | २०७७ जेठ १४ गते बुधबार


२७ मे, २०२०
पोखरा । देशभर कोरोना भाइरस (कोभिड १९) बाट संक्रमित हुनेको संख्या ९ सय नाघेको छ । स्वास्थ्य तथा जनसंख्या मन्त्रालयले दिएको जानकारी अनुसार आज एकैदिन देशका विभिन्न जिल्लामा थप १ सय २९ जनामा कोरोना संक्रमण देखिएको हो । योसँगै देशभर कोरोनाबाट संक्रमित हुनेको संख्या ९ सय १ पुगको छ ।

मन्त्रालयले दिएको जानकारी अनुसार आज झापा, रौतहट, बाग्लुङ्ग, बारा, मकवानपुर, धनुषालगायतका जिल्लामा थप संक्रमित फेला परेका छन् । सप्तरीमा आज ११ जनामा कोरोना संक्रमण देखिएको छ भने रौतहटका ७ र बाराका ८ जनामा कोरोना संक्रमण देखिएको छ । यस्तै बाग्लुङ्गका ८ जना युवकमा कोरोना संक्रमण देखिएको छ । यता रुकुम पूर्वका ३, दाङका १५ र बाँकेमा १६ जनामा कोरोना संक्रमण देखिएको मन्त्रालयले जनाएको छ । यस्तै सुर्खेतको वीरेन्द्रनगर नगरपालिका ७ पुरुष र ३ महिलामा पनि कोरोना देखिएको छ ।

बझाङ्गका ५५ वर्षीय पुरुषमा पनि कोरोना संक्रमण देखिएको छ । यसअघि आजै बिहान देशका विभिन्न स्थानमा करिब ४० जनामा कोरोना संक्रमण पुष्टि भएको थियो । हालसम्म देशभर ८ सय ५ जना पुरुष र ९६ जन महिलामा कोरोना संक्रमण देखिएको छ भने १ सय ९५ जना उपचारपछि घर फर्केका छन् । ४ जनाको हालसम्म कोरोनाकै कारण ज्यान गएको छ ।Comment from facebookथप खबर पढ्नुहोस्
भारतमा अस्पतालको शिशु स्याहार केन्द्रमा आगलागी, ९ शिशुको मृत्यु भारतमा अस्पतालको शिशु स्याहार केन्द्रमा आगलागी, ९ शिशुको मृत्यु

२०७७ पुष २५ गते शनिबार

०९ जनवरी, २०२१नयाँदिल्ली, भारत । भारतको महाराष्ट्रस्थित एक अस्पतालको...

नेपालमा बढ्दै कोरोना संक्रमित : २४ घण्टामा थपिए हालसम्मकै  धेरै संक्रमित नेपालमा बढ्दै कोरोना संक्रमित : २४ घण्टामा थपिए हालसम्मकै धेरै संक्रमित

२०७७ असार ३ गते बुधबार

१७ जुन, २०२०काठमाडौं । पछिल्लो केही समययता फैलिएको कोरोना...

‘सन्नी लियोनीको अभिनय रहेको  नेपाली फिल्म युट्बमा (फिल्मसहित) ‘सन्नी लियोनीको अभिनय रहेको नेपाली फिल्म युट्बमा (फिल्मसहित)

२०७७ बैशाख १ गते सोमबार

१३ अप्रिल, २०२० काठमाडौं । थुप्रै निलो चलचित्रहरुमा अभिनय...

भुसको आगोझै फैलँदै कोरोना : तत्काल ‘एक्सन’ नलिए अवस्था भयाबह बन्ने चेतावनी भुसको आगोझै फैलँदै कोरोना : तत्काल ‘एक्सन’ नलिए अवस्था भयाबह बन्ने चेतावनी

२०७८ बैशाख १ गते बुधबार

१४ अप्रिल, २०२१काठमाडौं । पछिल्ला केही दिनयता काठमाडौंलगायत देशका...

Top