बलिउड अभिनेता ऋषि कपूरको निधन, अस्ताए २४ घण्टामा दुई भारतीय चलचित्र ‘नायक’

Best Khabar Team | २०२६ पुष १७ गते बिहिबार


३० अप्रिल, २०२०
नयाँदिल्ली । पछिल्लो २४ घण्टायता बलिउड क्षेत्रले दुई दिग्गज अभिनेताहरुलाई गुमाएको छ । भारतीय चलचित्र क्षेत्रमा सदाबाहक नायकको रुपमा परिचित चलचित्र अभिनेता ऋषि कपुर र इरफान खानको पछिल्लो २४ घण्टायता अस्पतालमा उपचारका क्रममा निधन भएको हो । भारतीय सञ्चारमाध्यमहरुका अनुसार अभिनेता कपूरको उपचारका क्रममा भारतको मुम्बईमा गएराति ज्यान गएको हो ।

६७ वर्षका कपूर विगत केहीवर्षयता क्यान्सर रोगबाट पीडित थिए । गतवर्ष अमेरिकामा उनले क्यान्सरको उपचार गराएर भारत फर्केका थिए । अमेरिकामा हुँदा उनको अवस्था सामान्य रहेको र उपचारपछि घर फर्केपनि पछि विभिन्न समस्या देखिएपनि फेरि अस्पताल भर्ना भएका थिए । त्यसयता सामान्य अवस्थामा रहेका कपुरको मुम्बईस्थित सर एचएन रिलायन्स अस्पतालमा उपचारका क्रममा हिजो निधन भएको हो ।

पछिल्लो पटक कपुरद्वारा अभिनित ‘द बडी’ नामक चलचित्र प्रदर्शनीमा आएको थियो । स्मरणीय के छ भने ऋषि कपूरकी पत्नी नितू कपूर बलिउडकी अभिनेत्री, छोरा रणबिर कपूर बलिउडका चर्चित अभिनेता हुन् भने छोरी रिद्दीमा कपूर सहनी फेसन डिजाइनर हुन् । सन् १९५२ मा जन्मिएका कपुरले ‘मेरो नाम जोकर’ नामक चलचित्रमा बालकलाकारको रुपमा अभिनय गरेर आफ्नो अभिनय यात्रा शुरु गरेका थिए ।

सो चलचित्र उनका पिता राज कपूरले निर्देशन गरेका थिए । यसअघि हिजो मात्रै बलिउडले चलचित्र नायक इरफान खानलाई गुमाएको थियो । स्वर्गीय नायक इरफान खानको बारेमा विस्तृत समाचार यहाँ क्लिक गरेर हेर्न सक्नुहुनेछ ।Comment from facebookथप खबर पढ्नुहोस्
खाना पकाउने ग्याँससहितका पेट्रोलियम पदार्थमा मूल्य बढ्यो (सूचीसहित) खाना पकाउने ग्याँससहितका पेट्रोलियम पदार्थमा मूल्य बढ्यो (सूचीसहित)

२०७८ आश्विन १६ गते शनिबार

१० फेब्रुअरी, २०२१काठमाडौं । सरकारले खाना पकाउने ग्याँससहित पेट्रोल,...

तत्काल भारत छाड्न आफ्ना नागरिकहरुलाई अमेरिकी विदेश मन्त्रालयको आग्रह तत्काल भारत छाड्न आफ्ना नागरिकहरुलाई अमेरिकी विदेश मन्त्रालयको आग्रह

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

२९ अप्रिल, २०२१न्यूर्योक, अमेरिका । अमेरिकाले पछिल्ला दिनमा विश्वमै...

के नेपालमा उल्का पिण्ड खसेकै हो त ? के नेपालमा उल्का पिण्ड खसेकै हो त ?

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

२६ मार्च, २०२० पोखरा । आज राती करिब ८...

मकवानपुर दुर्घटना : मृतकको संख्या ३ पुग्यो मकवानपुर दुर्घटना : मृतकको संख्या ३ पुग्यो

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

२७ डिसेम्बर, २०१९ काठमाडौं । मकवानपुरमा आज बिहान भएको...

Top