नेपाल भ्रमण वर्ष २०२० : २ करोड खर्च गरी भव्य उद्घाटन कार्यक्रम गरिँदै

Best Khabar Team | २०७६ पुष १४ गते सोमबार


३० डिसेम्बर, २०१९
काठमाडौं । नेपाल भ्रमणवर्ष २०२० को उद्घाटन कार्यक्रम निक्कै नै तामझामका साथ हुने भएको छ । पर्यटन मन्त्रालयको आयोजना हुन लागेको उदघाटन कार्यक्रममा मात्रै करिब २ करोड रुपैयाँ खर्च गरिने आयोजक पर्यटन मन्त्रालय स्रोतले जानकारी दिएको छ । कार्यक्रममा देशमा विभिन्न क्षेत्रमा प्रचलित झाँकीहरुको प्रस्तुती रहनेछ ।

सरकारले कम्तीमा २० लाख पर्यटक भित्र्या-उने महत्वकांक्षी लक्ष्यसहित भ्रमणवर्षको उद्घाटन कार्यक्रम गर्न लागेको हो । सो कार्यक्रमलाई राष्ट्रपति विद्यादेवी भण्डारीले उद्घाटन गर्ने कार्यक्रम रहेको छ । कार्यक्रम काठमाडौंको दशरथ रंगशालामा आयोजना गरिँदैछ । भोलि दिउँसो ३ बजेपछि आयोजना हुन लागेको सो कार्यक्रममा पर्यटन क्षेत्रसँग सम्बन्धी विभिन्न संघसंस्था, निजामती कमचारी, सञ्चारकर्मी, कलाकारलगायत समाजका विभिन्न क्षेत्र एवं तह र तप्काका प्रतिनिधिहरु सहभागी हुँदैछन् ।

उद्घाटन कार्यक्रममा मात्रै १० लाख जनाको सहभागिता रहने बताइएको छ । कार्यक्रमा नेपालस्थित कुटनीतिक नियोगका पदाधिकारीहरुका साथै विदेशबाट समेत पाहुनाहरुलाई आमन्त्रण गरिएको छ । पर्यटन मन्त्रालय स्रोतका अनुसार चीन, भारत, म्यानमार, कम्बोडिया, भुटान र कतार, जमैका, अजरबैजानलगायतबाट विभागीय मन्त्रीहरु उद्घाटन कार्यक्रममा सहभागी हुन काठमाडौं आउँदैछन् ।Comment from facebookथप खबर पढ्नुहोस्
महाशिवरात्री पर्व धुमधामले  मनाईँदै, यस्तो छ पशुपति क्षेत्रको ट्राफिक व्यवस्थापन महाशिवरात्री पर्व धुमधामले मनाईँदै, यस्तो छ पशुपति क्षेत्रको ट्राफिक व्यवस्थापन

२०७७ फाल्गुन २६ गते बुधबार

११ मार्च, २०२१काठमाडौं । महाशिवरात्री पर्व नेपाल तथा हिन्दु...

‘बहादुर कुकुर’हरुले गोर्खामा चितुवा मारे ‘बहादुर कुकुर’हरुले गोर्खामा चितुवा मारे

२०७५ चैत्र ८ गते शुक्रबार

२२ मार्च, २०१९ काठमाडौं । सामान्य बोलीचालिको भाषामा हामी...

आजबाट हट्यो लकडाउन : कोरोना त्रास कायमै रहेको भन्दै केही क्षेत्र तत्काल नखुल्ने, सतर्कता अपनाउन सरकारको आह्वान आजबाट हट्यो लकडाउन : कोरोना त्रास कायमै रहेको भन्दै केही क्षेत्र तत्काल नखुल्ने, सतर्कता अपनाउन सरकारको आह्वान

२०७७ श्रावण ६ गते मंगलबार

२२ जुलाई, २०२०काठमाडौं । सरकारले गएको चैत्र ५ गतेदेखि...

अमेरिकाका पूर्वराष्ट्रपति दम्पत्ति पहिलो सगरमाथा आरोहीको बारेमा चलचित्र बनाउँदै अमेरिकाका पूर्वराष्ट्रपति दम्पत्ति पहिलो सगरमाथा आरोहीको बारेमा चलचित्र बनाउँदै

२०७७ माघ २५ गते आइतबार

०७ फेब्रुअरी, २०२१काठमाडौं । अमेरिकाका पूर्व राष्ट्रपति बराक ओमामा...

Top