काठमाडौंका सडकबाट मगन्ते हटाउन सप्ताहव्यापी अभियान

Best Khabar Team | २०२६ पुष १७ गते बिहिबार


तस्वीर : naturalbornvagabond

२९ डिसेम्बर, २०१९
काठमाडौं । काठमाडौं महानगरपालिकाले आजदेखि उपत्यका भित्र सडकमा मागेर बस्न नपाउने गरी अभियान सञ्चालन गरेको छ । त्यसका लागि उपत्यकाका विभिन्न स्थानमा पुगेर टोलीले मागेर बस्नेहरुलाई त्यहाँबाट हट्न आग्रह गरेको छ ।

गुजारा चलाउने नाममा सडकमा मागेर बस्दा सार्वजनिक सवारीसाधन देखि मानिसहरुसमेतको आवागमनमा कठिनाई परेको भन्दै महानगरपालिकाले मगन्ते हटाउने अभियान शुरु गरेको हो । काठमाडौं महानगरपालिकाले नेपाल प्रहरी, मानव सेवा आश्रमसहित सरोकारवालाको साथ लिएर शुरु गरिएको अभियान १ सातासम्म सञ्चालन हुने जनाएको छ ।

अभियानका क्रममा काठमाडौंको न्यूरोड, बसन्तपुर, महांकाल, भद्रकाली मन्दिर, जमल, वीर अस्पताल आसपासका क्षेत्रमा पुगेर बाटोमा मागेर बस्नेहरुलाई त्यहाँबाट हट्नका लागि आग्रह गरेको थियो ।Comment from facebookथप खबर पढ्नुहोस्
यसरी रमाईन् बेल्जियमकी राजकुमारी भक्तपुर दरबार क्षेत्रमा (फोटोफिचर) यसरी रमाईन् बेल्जियमकी राजकुमारी भक्तपुर दरबार क्षेत्रमा (फोटोफिचर)

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

२१ जनवरी, २०२०भक्तपुर । नेपाल भ्रमणका क्रममा रहेकी बेल्जियमकी...

अख्तियारका पूर्वआयुक्त पाठक ७८ लाख धरौटीमा छुटे, बैंक बस्यो ग्यारेन्टी अख्तियारका पूर्वआयुक्त पाठक ७८ लाख धरौटीमा छुटे, बैंक बस्यो ग्यारेन्टी

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

१५ मे, २०१९ काठमाडौं । ७८ लाख रुपैयाँ घुस...

भारतमा भएको बस दुर्घटनामा ३९ जनाको शव भेटियो, मृतकका परिवारलाई २ लाख रुपैयाँ राहत : प्रधानमन्त्री मोदी भारतमा भएको बस दुर्घटनामा ३९ जनाको शव भेटियो, मृतकका परिवारलाई २ लाख रुपैयाँ राहत : प्रधानमन्त्री मोदी

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

१६ फेब्रुअरी, २०२१नयाँदिल्ली । भारतको मध्य प्रदेशमा आज बिहान...

५० यात्रुसहितको बिमान आकाशबाटै सम्पर्कविहिन ५० यात्रुसहितको बिमान आकाशबाटै सम्पर्कविहिन

२०७८ भाद्र १६ गते बुधबार

०९ जनवरी, २०२१जाकर्ता, इन्डानेसिया । इन्डोनेसियामा श्रीविजया एयरलाईन्सको एउटा...

Top