नेपाल भ्रमण २०२० : जनवरी १ मा काठमाडौंमा विशेष कार्यक्रम, १० लाख सहभागी हुँदै

Best Khabar Team | २०२६ पुष १७ गते बिहिबार


२४ डिसेम्बर, २०१९
काठमाडौं । नेपाल भ्रमण वर्ष २०२० लाई मध्यनजर गर्दै काठमाडौंमा विशेष कार्यक्रम आयोजना गरिने भएको छ । नेपाल भ्रमण वर्ष सचिवालयका अनुसार सरकारले आगमा पुस १६ अर्थात् जनवरी १ तारिकका दिन काठमाडौंको दरशथ रंगशालामा विशेष समारोहको आयोजना गर्न लागेका हो ।

सो समारोहबाटै नेपाल भ्रमणवर्ष २०२० को औपचारिक सुरुवात गरिने छ । कार्यक्रममा सहभागिता जनाउन सबै सरकारी, निजी तथा गैरसरकारी संघ संस्थाका प्रतिनिधिहरुलाई आमन्त्रण गरिसकिएको छ । यस्तै विभिन्न जातजाति, भाषाभाषी, धर्म र संम्प्रदायको सांस्कृतिक झाँकी तथा प्रस्तुती पनि कार्यक्रममा रहने छन् । सो कार्यक्रमम १० लाख जनाको उपस्थिति गराउने महत्वकांक्षी लक्ष्य सरकारले राखेको छ ।

क्यालेण्डर नै बनाएर नेपाल भ्रमण वर्ष भित्रै थप ३० मुख्य पर्यटकीय क्षेत्रलाई विस्तार गर्ने लक्ष्यसमेत राखेको नेपाल भ्रमण वर्ष सचिवालयका सदस्यसचिव बच्चुनारायण श्रेष्ठको भनाई छ । सरकारले नेपाल भ्रमण वर्ष सफल बनाउन देश तथा विदेशमा समेत विभिन्न कार्यक्रम आयोजना गर्दै आइरहेको छ । सन् २०२० मा सरकारले २० लाख विदेशी पर्यटक नेपाल भित्र्या-उने तयारी गरेको छ ।Comment from facebookथप खबर पढ्नुहोस्
प्रधानमन्त्री ओली शिक्षण अस्पताल भर्ना, बुधबार दोश्रो पटक मृगौला  प्रत्यारोपण हुँदै प्रधानमन्त्री ओली शिक्षण अस्पताल भर्ना, बुधबार दोश्रो पटक मृगौला प्रत्यारोपण हुँदै

२०७६ माघ २० गते सोमबार

०२ मार्च, २०२० काठमाडौं । प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीको...

बिहीबारबाट एकसाता निषेधाज्ञा : उपत्यका छिर्नेले अनिवार्य क्वारेन्टाइन बस्नैपर्ने (विज्ञप्तिसहित) बिहीबारबाट एकसाता निषेधाज्ञा : उपत्यका छिर्नेले अनिवार्य क्वारेन्टाइन बस्नैपर्ने (विज्ञप्तिसहित)

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

२६ अप्रिल, २०२१काठमाडौं । सरकारले कोरोना संक्रमितको संख्या तीब्रगतिमा...

काठमाडौंको टंगालस्थित अख्तियार मुख्यालयमा गरिएको स्वाब परीक्षणमा १५ जनामा कोरोना संक्रमण, सक्रमितमध्ये अधिकांश प्रहरी काठमाडौंको टंगालस्थित अख्तियार मुख्यालयमा गरिएको स्वाब परीक्षणमा १५ जनामा कोरोना संक्रमण, सक्रमितमध्ये अधिकांश प्रहरी

२०७६ चैत्र २६ गते बुधबार

०४ अगस्ट, २०२०काठमाडौं । काठमाडौंको टंगालमा रहेको अख्तियार दुरुपयोग...

बरिष्ठ पत्रकार दुर्गानाथ शर्माको निधन बरिष्ठ पत्रकार दुर्गानाथ शर्माको निधन

२०७७ बैशाख २० गते शनिबार

०५ फेब्रुअरी, २०२० काठमाडौं । बरिष्ठ पत्रकार दुर्गानाथ शर्मा...

Top