बालुवाटार जग्गा प्रकरण : पूर्व प्रधानमन्त्री माधव नेपाल र पूर्व मुख्यसचिव पौडेलसँग पनि सोधपुछ

Best Khabar Team | २०७६ पुष ६ गते आइतबार


२२ डिसेम्बर, २०१९
काठमाडौं । प्रधानमन्त्रीको सरकारी निवाससँगै जोडिएको सरकारी जग्गा व्यक्तिको नाममा दर्ता गरेको प्रकरणमा पूर्वप्रधानमन्त्री माधव नेपाल पनि छानबिनको दायरामा परेको आजको कान्तिपुर समाचारमा उल्लेख छ । ललिता निवासको जग्गा प्रकरणमा अख्तियारका अधिकारीले पूर्वप्रधानमन्त्री नेपालसँग सोधपुछ गरेको समाचारमा जनाइएको छ ।

तत्कालीन प्रधानमन्त्री माधवकुमार नेपाल प्रधानमन्त्री बनेका बेला मन्त्रीपरिषद्ले निर्णय गरी सो जग्गा व्यक्तिको नाममा गरिएको भेटिएपछि अख्तियारले अत्यन्तै गोप्य तवरबाट अख्तियारले पूर्वप्रधानमन्त्री नेपालसँग बयान लिएको हो । अख्तियारले पूर्व प्रमुख प्रमुख दिप बस्यातस्वयंसँग बयान लिने क्रममा तत्कालीन प्रधानमन्त्री नेपाल र गृहमन्त्री माधव घिमिरेको निर्देशन अनुसार आफूले प्रक्रिया अघि बढाएको बताएपछि पूर्वप्रधानमन्त्री नेपालसँग सोधपुछ अघि बढाएको हो ।

तत्कालीन मूख्यसचिव माधव घिमिरे भने सडक दुर्घटनामा परी अहिलेसम्म हराईरहेकाले यो विषय टुंगिएपछि छानबिन नेपालतर्फ मोडिएको अख्तियार स्रोतको भनाई छ । अख्तियार स्रोतले पूर्वप्रम नेपालसँग लिखित जवाफ मागिएको हो । छानबिनका क्रममा पूर्व मुख्यसचिव एवं चीनका लागि नेपाली राजदूत लीलामणि पौड्यालसँग सोधपुछ गरिएको अख्तियारका स्रोतको भनाई छ । पौडेलसँग नेपाल प्रहरीको सिआईबी टोलीले सोधपुछ गरेको थियो ।

स्रोतका अनुसार पूर्वप्रधानमन्त्री नेपालले भने आफूसँग कसैले जवाफ नमागेको भन्दै यो प्रकरणमा आफू निर्दोष रहेको बताउँदै आउनुभएको छ ।Comment from facebookथप खबर पढ्नुहोस्
युरोपको अर्थव्यवस्था पुरानै अवस्थामा फर्काउन ७५० अर्ब युरोको कोष खडा गर्न ईयु सम्बद्ध राष्ट्रहरु सहमत युरोपको अर्थव्यवस्था पुरानै अवस्थामा फर्काउन ७५० अर्ब युरोको कोष खडा गर्न ईयु सम्बद्ध राष्ट्रहरु सहमत

२०७७ श्रावण ६ गते मंगलबार

२१ जुलाई, २०२०लिंकरोभर, बेल्जियम । कोरोना भाइरसका कारण प्रभावित...

लिबिया आक्रमणमा लमजुङ्गे युवकसहित ४४ मारिए लिबिया आक्रमणमा लमजुङ्गे युवकसहित ४४ मारिए

२०७६ असार १९ गते बिहिबार

०४ जुलाई, २०१९बेसीसहर । द्वन्द्वग्रस्त अफ्रिकीमुलुक लिवियामा बुधबारको हवाई...

पेट्रोलियम पदार्थको मूल्य समायोजन पेट्रोलियम पदार्थको मूल्य समायोजन

२०७६ असार १ गते आइतबार

१६ जुन, २०१९ काठमाडौं । नेपाल आयल निमगले आज...

Top