चन्द माओवादीमाथि धरपकड गरिएको भन्दै मोहन बैद्यको आपत्ति

Best Khabar Team | २०७५ चैत्र ९ गते शनिबार


२३ मार्च, २०१९
काठमाडौं । पछिल्लो समयमा नेत्रविक्रम चन्द नेतृत्वको माओवादीका नेता कार्यकर्तालाई सरकारले धरपडक गरेको भन्दै मोहन बैद्य नेतृत्वको नेकपा माओवादी क्रान्तिकारीले आपत्ति जनाएको छ । पार्टीका महासचिव मोहन बैद्यले आज एक विज्ञप्ति जारी गर्दै माओवादी नेता कार्यकर्तालाई पक्राउ गरेको भन्दै आपत्ति जनाउनुभएको हो ।

विज्ञप्तिमा बैद्यले सरकारको पछिल्लो कदमलाई फाँसिवादी कदमको संज्ञा दिनुभएको छ । बैद्यले विप्लव नेतृत्वको नेकपामाथि लगाइएको प्रतिबन्ध फिर्ता लिन तथा सो समूहमाथि राजनीतिक व्यवहार गर्न आग्रह गर्नुभएको छ ।

उहाँले प्रशासनिक रुपमा होइन वार्ताद्वारा समाधान गर्न र नेता कार्यकर्ता पक्राउ गर्ने तथा यातना दिने कामलाई अविलम्ब रोक्न माग समेत गर्नुभएको छ । बैद्यले निकाल्नुभएको विज्ञप्ति जस्ताको तस्तै :Comment from facebookथप खबर पढ्नुहोस्
अमेरिकाले पायो कोरोना भ्याक्सिन प्रयोगमा ‘आपत्कालीन अनुमति’ अमेरिकाले पायो कोरोना भ्याक्सिन प्रयोगमा ‘आपत्कालीन अनुमति’

२०७७ मंशिर २७ गते शनिबार

१२ डिसेम्बर, २०२०न्यूर्योक, अमेरिका । कोरोना भाइरस विरुद्ध आफ्नै...

अब चाहेको ठाउँबाटै मोबाइल एप्स प्रयोग गरी ट्याक्सी मगाउन सकिने अब चाहेको ठाउँबाटै मोबाइल एप्स प्रयोग गरी ट्याक्सी मगाउन सकिने

२०७६ मंशिर २७ गते शुक्रबार

१३ डिसेम्बर, २०१९ काठमाडौं । काठमाडौं उपत्यका भित्र अब...

थपिए ३ कोरोना संक्रमित, भोजपुरमा पनि भेटिए नयाँ विरामी थपिए ३ कोरोना संक्रमित, भोजपुरमा पनि भेटिए नयाँ विरामी

२०७७ बैशाख ११ गते बिहिबार

२२ अप्रिल, २०२०काठमाडौं । नेपालमा कोरोना संक्रमितको संख्या ४८...

विश्वमा पहिलोपटक कोरोना भाइरसबाट कुकुरको मृत्यु, अमेरिकामा ‘जर्मन सेफर्ड’ प्रजातिको कुकुरमा कोरोना संक्रमण पुष्टि विश्वमा पहिलोपटक कोरोना भाइरसबाट कुकुरको मृत्यु, अमेरिकामा ‘जर्मन सेफर्ड’ प्रजातिको कुकुरमा कोरोना संक्रमण पुष्टि

२०७७ श्रावण १५ गते बिहिबार

३० जुलाई, २०२०न्युर्योक, अमेरिका । कोरोना भाइरसबाट पहिलोपटक विश्वमा...

Top