नेपाली टोलीलाई अमेरिकाको सिटी अफ अर्भिङ्गको ‘आत्मिय स्वागत’

Best Khabar Team | २०२६ पुष १७ गते बिहिबार


१७ डिसेम्बर, २०१९
वासिङ्टन । अमेरिकाको टेक्ससस्थित सिटी अफ अर्भिंगले नेपालको काठमाडौंस्थित गोकर्णेश्वर नगरपालिकाको टोलीलाई आत्मिय स्वागत गरेको छ । गोकर्णेश्वर नगरपालिकाका प्रमुख प्रशासकीय अधिकृत अग्नि अधिकारीसहितको टोली टेक्सस पुगेको छ । यी दुई देशका दुई शहरबीचको सम्बन्ध विस्तारको सेतुको रुपमा भ्रमणलाई लिइएको अधिकृत अधिकारीले जानकारी दिए । अमेरिकन च्याम्बर अफ कमर्श, डालस, टेक्ससको संयोजन र सिटी अफ अर्भिंग तथा अर्भिंग एवं लस कोलिनस च्याम्बर अफ कमर्शको निमन्त्रणमा तीन सदस्यीय नेपाली टोली अमेरिका पुगेको थियो । अमेरिकामा रहेका विभिन्न संघ संस्था तथा व्यवसायमा संलग्न प्रतिनिधिमण्डलसहित गोकर्णेश्वर नगरपाकिलाको टोलीलाई विशेष कार्यक्रममा बीच अमेरिकामा भव्य स्वागत गरिएको हो । १० दिन लामो अमेरिका भ्रमणका क्रममा टोलीले विशेष गरी फोहोर मैला व्यवस्थापन, शुद्ध खानेपानीलगायतका विषयमा विषयमा जानकारी लिने बताइएको छ । सिटी अफ अर्भिंगका मेयर रिक स्टोफरले कार्यक्रममा नेपाली टोलीलाई अमेरिकामा स्वगत गर्न पाउँदा आफूलाई अन्त्यन्तै खुशी लागेको र भोलिका दिनमा नेपालसँग सहकार्य गरेर अघि बढ्न आफूहरु इच्छुक रहेको बताएका थिए ।Comment from facebookथप खबर पढ्नुहोस्
पोर्चुगलमा कोरोना भाइरसको संक्रमणबाट १ ज्यान गयो, खेतीमा काम गर्ने नेपाली समेत झण्डै ६० जना क्वारेन्टाईनमा पोर्चुगलमा कोरोना भाइरसको संक्रमणबाट १ ज्यान गयो, खेतीमा काम गर्ने नेपाली समेत झण्डै ६० जना क्वारेन्टाईनमा

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

१६ मार्च, २०२०पोर्तिमाउ । पोर्चुगलमा कोरोना भाइरसबाट संक्रमित एकजनाको...

जुम्ला र स्याङ्जाका ४ जनासहित  थपिए ९० संक्रमित, देशभर संक्रमितको संख्या ७७२ पुग्यो जुम्ला र स्याङ्जाका ४ जनासहित थपिए ९० संक्रमित, देशभर संक्रमितको संख्या ७७२ पुग्यो

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

२६ मे, २०२०काठमाडौं । जुम्लाका २ र स्याङ्गजाका २...

कोरोना संक्रमितको संख्या १२१२ पुग्यो, २४ घण्टामा १७० नयाँ संक्रमित थपिए कोरोना संक्रमितको संख्या १२१२ पुग्यो, २४ घण्टामा १७० नयाँ संक्रमित थपिए

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

२९ मे, २०२०काठमाडौं । देशका विभिन्न स्थानमा थप १...

सर्वोच्चले भन्यो : विषादी परिक्षण रोक्ने निर्णय तत्काल कार्यान्वयन नगराउनु सर्वोच्चले भन्यो : विषादी परिक्षण रोक्ने निर्णय तत्काल कार्यान्वयन नगराउनु

२०७६ आश्विन २० गते सोमबार

१० जुलाई, २०१९ काठमाडौं । भारतबाट आयातित तरकारी तथा...

Top