नेपाली टोलीलाई अमेरिकाको सिटी अफ अर्भिङ्गको ‘आत्मिय स्वागत’

Best Khabar Team | २०७६ पुष १ गते मंगलबार


१७ डिसेम्बर, २०१९
वासिङ्टन । अमेरिकाको टेक्ससस्थित सिटी अफ अर्भिंगले नेपालको काठमाडौंस्थित गोकर्णेश्वर नगरपालिकाको टोलीलाई आत्मिय स्वागत गरेको छ । गोकर्णेश्वर नगरपालिकाका प्रमुख प्रशासकीय अधिकृत अग्नि अधिकारीसहितको टोली टेक्सस पुगेको छ । यी दुई देशका दुई शहरबीचको सम्बन्ध विस्तारको सेतुको रुपमा भ्रमणलाई लिइएको अधिकृत अधिकारीले जानकारी दिए । अमेरिकन च्याम्बर अफ कमर्श, डालस, टेक्ससको संयोजन र सिटी अफ अर्भिंग तथा अर्भिंग एवं लस कोलिनस च्याम्बर अफ कमर्शको निमन्त्रणमा तीन सदस्यीय नेपाली टोली अमेरिका पुगेको थियो । अमेरिकामा रहेका विभिन्न संघ संस्था तथा व्यवसायमा संलग्न प्रतिनिधिमण्डलसहित गोकर्णेश्वर नगरपाकिलाको टोलीलाई विशेष कार्यक्रममा बीच अमेरिकामा भव्य स्वागत गरिएको हो । १० दिन लामो अमेरिका भ्रमणका क्रममा टोलीले विशेष गरी फोहोर मैला व्यवस्थापन, शुद्ध खानेपानीलगायतका विषयमा विषयमा जानकारी लिने बताइएको छ । सिटी अफ अर्भिंगका मेयर रिक स्टोफरले कार्यक्रममा नेपाली टोलीलाई अमेरिकामा स्वगत गर्न पाउँदा आफूलाई अन्त्यन्तै खुशी लागेको र भोलिका दिनमा नेपालसँग सहकार्य गरेर अघि बढ्न आफूहरु इच्छुक रहेको बताएका थिए ।Comment from facebookथप खबर पढ्नुहोस्
रुसको मध्यस्थतामा भारत र चीनबीच ५ बुँदे सहमति, सीमामा चर्किएको तनाव कम हुने अपेक्षा रुसको मध्यस्थतामा भारत र चीनबीच ५ बुँदे सहमति, सीमामा चर्किएको तनाव कम हुने अपेक्षा

२०७७ भाद्र २६ गते शुक्रबार

११ सेप्टेम्बर, २०२०बेइजिङ्ग, चीन । विगत लामो समयदेखि दुई...

नेपाली टोलीलाई अमेरिकाको सिटी अफ अर्भिङ्गको ‘आत्मिय स्वागत’ नेपाली टोलीलाई अमेरिकाको सिटी अफ अर्भिङ्गको ‘आत्मिय स्वागत’

२०७६ पुष १ गते मंगलबार

१७ डिसेम्बर, २०१९ वासिङ्टन । अमेरिकाको टेक्ससस्थित सिटी अफ...

कोरोना संक्रमितको संख्या २ लाख ६४ नाघ्यो कोरोना संक्रमितको संख्या २ लाख ६४ नाघ्यो

२०७७ पुष २५ गते शनिबार

०९ जनवरी, २०२१काठमाडौं । नेपालमा गएको चैत्र महिनादेखि आजसम्म...

सर्लाहीका कोरोना संक्रमित  जनकपुर अस्पतालको आइसोलेसनबाट  फरार, प्रहरी खोजीमा जुट्यो सर्लाहीका कोरोना संक्रमित जनकपुर अस्पतालको आइसोलेसनबाट फरार, प्रहरी खोजीमा जुट्यो

२०७७ जेठ ११ गते आइतबार

२५ मे, २०२०मानसिक समस्यासमेत रहेका सर्लाही जिल्ला स्थायी घर...

Top