कालिन्चोकबाट फर्केको बस सिन्धुपाल्चोकमा दुर्घटनाग्रस्त, १५ को मृत्यु, १७ घाइते

Best Khabar Team | २०२६ पुष १७ गते बिहिबार


दुर्घटनाग्रस्त बस

१५ डिसेम्बर, २०१९
काठमाडौं । प्रसिद्ध धार्मिकस्थल दोलखाको कालिञ्चोक भगवतीको दर्शन गरेर फर्केका तीर्थयात्री चढेको बस आज सिन्धुपाल्चोकमा दुर्घटनाग्रस्त भएको छ । दुर्घटनामा परी १५ जनाको ज्यान गएको छ भने अरु १७ जना घाइते भएका छन् ।

कालिञ्चोकबाट काठमाडौं आउँदै गरेको बा४ख ४४६८ नम्बरको बस आइतबार बिहान सडकबाट ५०० मिटर तल खसेर दुर्घटनामा परेको हो । दुर्घटनामा ज्यान गुमाउनेमध्ये ५ जनाको सनाखत भएको छ । बसको स्टेरिङ तथा टायरमा समस्या देखिँदा–देखिँदै चालकले जवरजस्ती गाडी चलाएकोले बस दुर्घटनामा परेको दुर्घटनाका घाइतेहरुले बताएका छन् । गम्भीर घाइतेहरुलाई उपचारको लागि काठमाडौं ल्याइएक छ भने सामान्य घाइतेहरुको सिन्धपाल्चोक तथा काभ्रेका विभिन्न अस्पतालमा उपचार भै रहेको छ ।

दुर्घटनामा सिन्धुपालचोक जुगल गाउँपालिका ७ का सुकबहादुर तामाङ्ग, सविना तामाङ्ग, दोलखा विभेश्वर नगरपालिकाकी जुनुमाया तामाङ्ग, मञ्जु तामाङ्ग रामेछापको उमाकुण्ड गाउँपालिका वडा नम्बर ५का महेश तामाङ्ग र भक्तपुर सूर्यविनायकका चिनु बस्नेतको सनाखत भएको भएको छ । दुर्घटनालगत्तै गाडीका चालक फरार रहेका छन ।

घाइते यात्रुहरुका अनुसार जर्वजस्ती चालकले ‘कन्डिसन’मा नभएको गाडी चलाउँदा दुर्घटनामा परेको हो । दुर्घटना हुँदै गर्दा चालक सिटको ढोका खोलेर चालक फरार रहेको प्रत्यक्षदर्शीहरुले जनाएका छन् ।Comment from facebookथप खबर पढ्नुहोस्
पहाडको खोँचमा आफ्नो सौन्दर्य पोख्ने गज्जबकी दिदीबहिनी गंगाजमुना पहाडको खोँचमा आफ्नो सौन्दर्य पोख्ने गज्जबकी दिदीबहिनी गंगाजमुना

२०७६ भाद्र २६ गते बिहिबार

गंगाजमुना अर्थात् गंगा र जमुना, दुई दिदीबहिनी । विशेष...

पश्चिमी बायुको प्रभाव : शुक्रबारपछि मौसममा सुधार पश्चिमी बायुको प्रभाव : शुक्रबारपछि मौसममा सुधार

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

२५ फेब्रुअरी, २०२० ललितपुर । पश्चिमी बायुको प्रभावका कारण...

भारतीय भूमिमा रोकिएका सयौं नेपाली मजदुरलाई स्वदेश ल्याउन शुरु, आजमात्रै ६ सय बढीको उद्दार भारतीय भूमिमा रोकिएका सयौं नेपाली मजदुरलाई स्वदेश ल्याउन शुरु, आजमात्रै ६ सय बढीको उद्दार

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

१३ मे, २०२०काठमाडौं । कोरोना भाईरस (कोभिड १९) संक्रमणको...

भविष्यका एयर होस्टेसको समूह पोखरा विमानस्थलमा पुग्दा.. भविष्यका एयर होस्टेसको समूह पोखरा विमानस्थलमा पुग्दा..

२०७४ भाद्र २३ गते शुक्रबार

काठमाडौं । कक्षा १२ को परिक्षा दिएर फूर्सदमा वसेका...

Top