पहिरो रोकथाम गर्न मुग्लिन नारायणघाट सडकखण्ड दैनिक ४ घण्टा बन्द

Best Khabar Team | २०७६ मंशिर २५ गते बुधबार


१२ डिसेम्बर, २०१९
काठमाडौं । पहिरो रोकथामका लागि भन्दै मुग्लिन–नारायणगढ सडकखण्ड दैनिक ४ घण्टा बन्द हुने भएको छ । २ साताका लागि भन्दै सडक विभागले भोलिदेखि लागूहुने गरी सडक आंशिक समयका लागि बन्द गर्न लागेको हो । विभागका अनुसार बिहान ११ बजेदेखि दिउँसो ३ बजेसम्म दैनिक ४ घण्टा सडक रोकेर काम शुरु गर्न लागेको हो ।

मुग्लिन–नारायणगढ सडक खण्डको सडक स्तरोन्नतीका अन्र्तगत करिब एक दर्जन ठाउँमा पहिरो रोक्न काम भै रहेकोले यात्रु तथा सवारीको सुरक्षाका लागि केही साताका लागि सडक नै अवरुद्ध गर्न लागिएको बताइएको छ । विभाग अन्र्तगतको नारायणघाट मुग्लिन सडक आयोजनाले चितवनबाट आउने गाडीहरुले पन्ध्र किलो बजामा रोक्नुपर्ने छ भने मुग्लिनबाट नारायण गढ हुँदै गन्तव्यतर्फ अघि बढ्ने सवारी साधनलाई मुग्लिन बजारमै रोकिने छ ।

यस्तै विभिन्न स्थान हुँदै तनहुँको डुम्रेबाट सो सडक रुट पार गर्ने सवारी साधन तनहुँको बेनीटारमा रोक्नुपर्नेछ । यस्तै, काठमाडौंबाट मुग्लिन छिर्ने माबबहाक सवारी साधनलाई लाई लेवाटारमा र पोखराबाट मुग्लिनतर्फ आउनेलाई आँबुखैरेनीमा रोकिने आयोजाको भनाई छ ।Comment from facebookथप खबर पढ्नुहोस्
आगिञ्चोकमा सडक सकस : ‘कुरिकुरी सरकार’ (भिडियोसहित) आगिञ्चोकमा सडक सकस : ‘कुरिकुरी सरकार’ (भिडियोसहित)

२०७६ माघ ७ गते मंगलबार

काठमाडौंको पश्चिमी छिमेकी जिल्ला धादिङ्ग । काठमाडौंबाट मलेखु हुँदै...

साउदी पत्रकार हत्या प्रकरण : ५ जनालाई मृत्युदण्ड, ३ लाई जेल सजायाँ साउदी पत्रकार हत्या प्रकरण : ५ जनालाई मृत्युदण्ड, ३ लाई जेल सजायाँ

२०७६ पुष ७ गते सोमबार

२४ डिसेम्बर, २०१९ रियाद । सन् २०१८ को अक्टोबर...

बझाङ्मा जीप दुर्घटना, ६ को मृत्यु, ६ घाइते बझाङ्मा जीप दुर्घटना, ६ को मृत्यु, ६ घाइते

२०७६ असार २ गते सोमबार

१७ जुन, २०१९ काठमाडौं । विकट पहाडी जिल्ला बझाङ्मा...

हुम्लाको खर्पुनाथ गाउँपालिका उपाध्यक्षको शव २२ दिनपछि भेटियो, अरु ११ अझै वेपत्ता हुम्लाको खर्पुनाथ गाउँपालिका उपाध्यक्षको शव २२ दिनपछि भेटियो, अरु ११ अझै वेपत्ता

२०७६ असार २५ गते बुधबार

१० जुलाई, २०१९ काठमाडौं । जीप दुर्घटनामा परी विगत...

Top