hi himalaya nepal

पहिरो रोकथाम गर्न मुग्लिन नारायणघाट सडकखण्ड दैनिक ४ घण्टा बन्द

Best Khabar Team | २०७६ मंशिर २५ गते बुधबार


१२ डिसेम्बर, २०१९
काठमाडौं । पहिरो रोकथामका लागि भन्दै मुग्लिन–नारायणगढ सडकखण्ड दैनिक ४ घण्टा बन्द हुने भएको छ । २ साताका लागि भन्दै सडक विभागले भोलिदेखि लागूहुने गरी सडक आंशिक समयका लागि बन्द गर्न लागेको हो । विभागका अनुसार बिहान ११ बजेदेखि दिउँसो ३ बजेसम्म दैनिक ४ घण्टा सडक रोकेर काम शुरु गर्न लागेको हो ।

मुग्लिन–नारायणगढ सडक खण्डको सडक स्तरोन्नतीका अन्र्तगत करिब एक दर्जन ठाउँमा पहिरो रोक्न काम भै रहेकोले यात्रु तथा सवारीको सुरक्षाका लागि केही साताका लागि सडक नै अवरुद्ध गर्न लागिएको बताइएको छ । विभाग अन्र्तगतको नारायणघाट मुग्लिन सडक आयोजनाले चितवनबाट आउने गाडीहरुले पन्ध्र किलो बजामा रोक्नुपर्ने छ भने मुग्लिनबाट नारायण गढ हुँदै गन्तव्यतर्फ अघि बढ्ने सवारी साधनलाई मुग्लिन बजारमै रोकिने छ ।

यस्तै विभिन्न स्थान हुँदै तनहुँको डुम्रेबाट सो सडक रुट पार गर्ने सवारी साधन तनहुँको बेनीटारमा रोक्नुपर्नेछ । यस्तै, काठमाडौंबाट मुग्लिन छिर्ने माबबहाक सवारी साधनलाई लाई लेवाटारमा र पोखराबाट मुग्लिनतर्फ आउनेलाई आँबुखैरेनीमा रोकिने आयोजाको भनाई छ ।Comment from facebookथप खबर पढ्नुहोस्
पोर्चुगलको राष्ट्रपतिमा दोश्रोपटक पनि ७२ वर्षीय मार्सेलो निर्वाचित पोर्चुगलको राष्ट्रपतिमा दोश्रोपटक पनि ७२ वर्षीय मार्सेलो निर्वाचित

२०७७ माघ १२ गते सोमबार

२५ जनवरी, २०२१पोर्तिमाउ, पोर्चुगल । युरोपेली मुलुक पोर्चुगलको राष्ट्रपतिमा...

पोर्चुगलमा कोरोना भाइरसको संक्रमणबाट १ ज्यान गयो, खेतीमा काम गर्ने नेपाली समेत झण्डै ६० जना क्वारेन्टाईनमा पोर्चुगलमा कोरोना भाइरसको संक्रमणबाट १ ज्यान गयो, खेतीमा काम गर्ने नेपाली समेत झण्डै ६० जना क्वारेन्टाईनमा

२०७६ चैत्र ३ गते सोमबार

१६ मार्च, २०२०पोर्तिमाउ । पोर्चुगलमा कोरोना भाइरसबाट संक्रमित एकजनाको...

रौतहटमा १४ दिन क्वारेन्टाइन बसेर घर फर्केका युवकमा कोरोना पोजेटिभ रौतहटमा १४ दिन क्वारेन्टाइन बसेर घर फर्केका युवकमा कोरोना पोजेटिभ

२०७७ बैशाख १६ गते मंगलबार

२८ अप्रिल, २०२०गौर । बैदेशिक रोजगारीको लागि भारतको कोलकत्ता...

भारतीय ‘कोभिसिल्ड’ नामक कोरोना भ्याक्सिन लगाउन नेपालमा आपत्कालीन अनुमति भारतीय ‘कोभिसिल्ड’ नामक कोरोना भ्याक्सिन लगाउन नेपालमा आपत्कालीन अनुमति

२०७७ माघ २ गते शुक्रबार

१५ जनवरी, २०२१काठमाडौं । सरकारले छिमेकी मुलुक भारतले हालै...

Top