पाल्पा दुर्घटनामा ज्यान गुमाउने १० जनाको सनाखत, १६ जना घाइतेको उपचार हुँदै

Best Khabar Team | २०२६ पुष १७ गते बिहिबार


१३, फेब्रुअरी, २०२४
तानसेन, पाल्पा । पाल्पामा आज दिउँसो भएको जिप दुर्घटनामा ज्यान गुमाउने १० जनाकै सनाखत भएको छ । पाल्पाको तिनाउ गाउँपालिकामा आज भएको यात्रुबाहक जीप दुर्घटनामा ३ जना पुरुष र ७ जना महिलाको ज्यान गएको जिल्ला प्रहरी कार्यालय पाल्पाले जानकारी दिएको छ । प्रहरीका अनुसार दुर्घटनामा पाल्पाको तिनाउ गाउँपालिका वडा नम्बर २ की २० वर्षकी गीता सुनार, रिब्दीकोट गाउँपालिकी ६६ वर्षकी विष्णुकला कामी र सोही स्थान घर भएकी ६५ वर्षीया दिल कुमारी सुनारको ज्यान गएको छ ।

सांकेतिक तस्वीर

यस्तै तिनाउ गाउँपालिका यन कुमारी पन्त, सोही ठाउँ बस्ने २८ वर्षीया उर्मिला अस्लामी, ३९ वर्षीय रामबहादुर अस्लामी र ६७ वर्षीय कृणबहादुर अस्लामीको पनि दुर्घटनामा परी मृत्यु भएको छ । स्थानीय डुम्रेबाट चिदिसका लागि छुटेको लु १ ज २३७१ नम्बरको जिप पाल्पाको मस्यामस्थित इको फर्महाउस नजिकै दुर्घटनामा परेको थियो । सो दुर्घटनामा परी रुपन्देहीको बुटवल उपमहानगरपालिका १४ तामनगर बस्ने ७० वर्षीय चन्द्रगोपाल रणपाल, बुटवलकी ६० वर्षीया चुना रणपाल र रुपन्देहीको देवदह नगरपालिका–५ की २९ वर्षीया दिलमाया जिसीको पनि सोही दुर्घटनामा परी घटनास्थलमै ज्यान गएको छ । कच्ची सडकमा जीप अनियन्त्रित भै करिब ३ सय मिटर तल खसेको थियो ।

दुर्घटना भएको जीपका चालक पाल्पाको तानसेन नगरपालिका–१० का दानबहादुर चिदीलाई प्रहरीले नियन्त्रणमा लिएको छ । दुर्घटनामा परी अन्य १६ जना घाइते भएका छन् । घाइतेको लुम्बिनी मेडिकल कलेजमा उपचार भै रहेको छ । कच्ची सडकमा क्षमताभन्दा बढी यात्रु बोकेका कारण सो जीप दुर्घटनामा परेको प्रहरीले जनाएको छ ।Comment from facebookथप खबर पढ्नुहोस्
दक्षिण कोरिया पुग्यो कोरोना भाइरसको प्रकोप, १ को मृत्यु, कम्तीमा १ सयमा संक्रमण दक्षिण कोरिया पुग्यो कोरोना भाइरसको प्रकोप, १ को मृत्यु, कम्तीमा १ सयमा संक्रमण

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

२१ जनवरी, २०२० सोल । दक्षिण कोरियामा पहिलोपटक कोरोना...

कार्यतालिका बनाएर नेपाल आउँछु : भारतीय प्रम मोदी कार्यतालिका बनाएर नेपाल आउँछु : भारतीय प्रम मोदी

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

२१ जनवरी, २०२० नयाँदिल्ली । भारतीय प्रधानमन्त्री नरेन्द्र मोदीले...

बलात्कारको आरोपी फरार पूर्व डिएसपी खिउजु भक्तपुरबाट पक्राउ बलात्कारको आरोपी फरार पूर्व डिएसपी खिउजु भक्तपुरबाट पक्राउ

२०७६ चैत्र २१ गते शुक्रबार

०४ मार्च, २०२० भक्तपुर । प्रहरीले बलात्कारको आरोपमा फरार...

New Height of Mount Everest 8848.68 metres New Height of Mount Everest 8848.68 metres

२०७७ श्रावण २८ गते बुधबार

08, December, 2020 THE HIGHEST POINT on Earth has a...

Top