पाल्पाको रानीमहल घुमेर फर्केका एकै परिवारका पाँचसहित ६ जनाको दुर्घटनामा मृत्यु (अपडेट)

Best Khabar Team | २०८० कार्तिक ५ गते आइतबार


२२ फेब्रुअरी, २०२३
तानसेन, पाल्पा । पाल्पाको ऐतिहासिक रानीमहल घुमेर फर्केका एकै परिवारका ५ जनासहित ६ जनाको जीप दुर्घटनामा मृत्यु भएको छ । जिल्ला प्रहरी कार्यालय पाल्पाले दिएको जानकारी अनुसार पूर्वी नवलपरासीको देबचुलीबाट पाल्पाको रानीमहल घुम्न निस्केका एकै परिवारका ६ जनाको आज बिहान भएको जीप दुर्घटनामा ज्यान गएको हो ।

दुर्घटनामा परी एकै परिवारका २ महिला, एक पुरुष र दुई बालकको ज्यान गएको छ । यस्तै सोही परिवारका एक आफन्तको पनि जीप दुर्घटनामा परी मृत्यु भएको छ । प्रहरीले दिएको जानकारी अनुसार नवलपरासीको देवचुली नगरपालिका वडा नम्बर १६ रजहर घर भएका ६५ वर्षका कृष्णबहादुर लोहनीसहित उनको परिवारका ६ जनाको ज्यान गएको छ । दुर्घटनामा कृष्णबहादुरकी श्रीमती पार्वती लोहनी, बुहारी सविना धिताल लोहनी नातिहरु सोबिस धिताल र अर्का एक २ वर्षका बालकको पनि ज्यान गएको छ । यस्तै कृष्णबहादुरका आफन्त चुना धितालको पनि दुर्घटनामा ज्यान गएको छ । दु

र्घटनामा परी कृष्णबहादुरका छोरा ईश्वरबहादुर लोहनी गम्भीर घाइते भएका छन् । उनको स्थानीय अस्पतालमा उपचार भै रहेको छ । दशैको बेला सपरिवार रानीमहल घुम्न निस्केका लोहनी परिवार चढेको जीप रानीमहलबाट फर्कने क्रममा स्थानीय बैकुण्ठे छाँगाको उकालोमा अनियत्रित भै बराङ्गी खोलामा खसेको थियो । दुर्घटनामा परी ६ जनाको घटनास्थलमै ज्यान गएको प्रहरीको भनाई छ ।Comment from facebookथप खबर पढ्नुहोस्
सरकारको दाबी : ‘नेपाल अब मगन्ते र सडक बालबालिका मुक्त देश बन्यो’ सरकारको दाबी : ‘नेपाल अब मगन्ते र सडक बालबालिका मुक्त देश बन्यो’

२०७७ असार ४ गते बिहिबार

१८ जुन, २०२०काठमाडौं । सरकारले नेपाल अब सडक बालबालिका...

साढे तीन महिनादेखि हिमालमा हराईरहेका सातै जनाको शव भेटियो साढे तीन महिनादेखि हिमालमा हराईरहेका सातै जनाको शव भेटियो

२०७७ बैशाख २० गते शनिबार

०२ मे, २०२०पोखरा । नेपाली सेनाले विगत साढे ३...

सशस्त्रका पूर्वी डिआइजी कोइरालाको पक्षमा प्रधानध्यायधीशको फैलसा पुनरावेदन गर्न सरकारलाई अनुमति सशस्त्रका पूर्वी डिआइजी कोइरालाको पक्षमा प्रधानध्यायधीशको फैलसा पुनरावेदन गर्न सरकारलाई अनुमति

२०७७ श्रावण ११ गते आइतबार

२६ जुलाई, २०२०काठमाडौं । पत्नी हत्याको अभियोगमा सर्वस्वसहित जन्मकैदको...

यसवर्षको मिस टुरिजमको आवेदन खुल्ला यसवर्षको मिस टुरिजमको आवेदन खुल्ला

२०७६ असार ६ गते शुक्रबार

२१ जुन, २०१९ काठमाडौं । यसवर्षको मिस टुरिजम–२०१९ को...

Top