पाल्पाको रानीमहल घुमेर फर्केका एकै परिवारका पाँचसहित ६ जनाको दुर्घटनामा मृत्यु (अपडेट)

Best Khabar Team | २०२६ पुष १७ गते बिहिबार


२२ फेब्रुअरी, २०२३
तानसेन, पाल्पा । पाल्पाको ऐतिहासिक रानीमहल घुमेर फर्केका एकै परिवारका ५ जनासहित ६ जनाको जीप दुर्घटनामा मृत्यु भएको छ । जिल्ला प्रहरी कार्यालय पाल्पाले दिएको जानकारी अनुसार पूर्वी नवलपरासीको देबचुलीबाट पाल्पाको रानीमहल घुम्न निस्केका एकै परिवारका ६ जनाको आज बिहान भएको जीप दुर्घटनामा ज्यान गएको हो ।

दुर्घटनामा परी एकै परिवारका २ महिला, एक पुरुष र दुई बालकको ज्यान गएको छ । यस्तै सोही परिवारका एक आफन्तको पनि जीप दुर्घटनामा परी मृत्यु भएको छ । प्रहरीले दिएको जानकारी अनुसार नवलपरासीको देवचुली नगरपालिका वडा नम्बर १६ रजहर घर भएका ६५ वर्षका कृष्णबहादुर लोहनीसहित उनको परिवारका ६ जनाको ज्यान गएको छ । दुर्घटनामा कृष्णबहादुरकी श्रीमती पार्वती लोहनी, बुहारी सविना धिताल लोहनी नातिहरु सोबिस धिताल र अर्का एक २ वर्षका बालकको पनि ज्यान गएको छ । यस्तै कृष्णबहादुरका आफन्त चुना धितालको पनि दुर्घटनामा ज्यान गएको छ । दु

र्घटनामा परी कृष्णबहादुरका छोरा ईश्वरबहादुर लोहनी गम्भीर घाइते भएका छन् । उनको स्थानीय अस्पतालमा उपचार भै रहेको छ । दशैको बेला सपरिवार रानीमहल घुम्न निस्केका लोहनी परिवार चढेको जीप रानीमहलबाट फर्कने क्रममा स्थानीय बैकुण्ठे छाँगाको उकालोमा अनियत्रित भै बराङ्गी खोलामा खसेको थियो । दुर्घटनामा परी ६ जनाको घटनास्थलमै ज्यान गएको प्रहरीको भनाई छ ।Comment from facebookथप खबर पढ्नुहोस्
कर्णाली प्रदेशमा पनि पस्यो कोरोना, थप १८ जनामा संक्रमण, कुल संक्रमितको संख्या ३७५ पुग्यो कर्णाली प्रदेशमा पनि पस्यो कोरोना, थप १८ जनामा संक्रमण, कुल संक्रमितको संख्या ३७५ पुग्यो

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

१८ मे, २०२०काठमाडौं । नेपालको कर्णाली प्रदेशमा पनि कोरोना...

बंगलादेशबाट २५९ जना नेपालीको उद्दार बंगलादेशबाट २५९ जना नेपालीको उद्दार

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

१४ जुन, २०२०ढाका, बंगलादेश । बंगलादेशको राजधानी ढाकाबाट २...

आफ्ना २० सैनिक मारिएपछि चीनसँगको आगामी रणनीति तय गर्दै भारत, शुक्रबार सर्वदलीय बैठक आह्वान आफ्ना २० सैनिक मारिएपछि चीनसँगको आगामी रणनीति तय गर्दै भारत, शुक्रबार सर्वदलीय बैठक आह्वान

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

१७ जुन, २०२०नयाँदिल्ली । भारत र चीनबीचको सीमावर्ती क्षेत्र...

देशभर कोरोनाबाट ज्यान गुमाउनेको संख्या १५ सय नाघ्यो देशभर कोरोनाबाट ज्यान गुमाउनेको संख्या १५ सय नाघ्यो

२०७६ पुष २७ गते आइतबार

०१ डिसेम्बर, २०२०काठमाडौं । देशभर विगत २४ घण्टायता थप...

Top