hi himalaya nepal

स्वास्थ्य मन्त्रालयको निर्देशन : अध्ययन विदामा बसेका स्वास्थ्यकर्मी तत्काल काममा फर्कनोस्

Best Khabar Team | २०७८ बैशाख १९ गते आइतबार


०२ मे, २०२१
काठमाडौं । देशमा पछिल्ला दिनहरुमा कोरोना संक्रमितको संख्या डरलाग्दो ढंगले बढ्न थालेपछि स्वास्थ्य मन्त्रालयले अध्ययन तथा अन्य सामान्य प्रकृतिको विदामा बसेका स्वास्थ्यकर्मीलाई तत्काल काममा फर्कन निर्देशन दिएको छ । एकैदिन मुलुकमा ७ हजार २ सय भन्दा माथि कोरोना संक्रमित थपिएकै दिन स्वास्थ्य मन्त्रालयले आज एक विज्ञप्ति जारी गरी विदाबाट तत्काल काममा फर्कन स्वास्थ्यकर्मीहरुलाई निर्देशन दिएको हो ।

मन्त्रालयका सह प्रवक्ता डा. समिर कुमार अधिकारीद्वारा जारी विज्ञप्तिमा देशभर कोरोना संक्रमितको संख्या थपिदो क्रममा रहेको र अध्ययन विदामा बसेका स्वास्थ्यकर्मीहरुको अहिले अध्ययन कार्य समेत बन्द रहेकोले तत्काल पूर्ववत् दरबन्दी रहेकै स्थानमा फर्केर काम गर्न भनिएको छ । मन्त्रालय स्रोतको भनाई अनुसार अन्य सामान्य घरायसी विदामा रहेकाहरुलाई पनि तत्काल काममा फर्कन मन्त्रालयले फेरि पनि निर्देशन दिएको छ ।

विज्ञप्तिमा चिकित्सक तथा अन्य स्वास्थ्य क्षेत्रसँग सम्बधन्धित रहेर विभिन्न विश्वविद्यालय र क्याम्पसहरुमा अध्ययन अध्यापन गराईरहेका विद्यार्थी तथा शिक्षकहरुलाई सोही विश्वविद्यालय तथा कलेजहरुले उपचार व्यवस्थापनमा लगाउन सक्ने उल्लेख छ ।Comment from facebookथप खबर पढ्नुहोस्
हिंसा गरेको भन्दै चलचित्र निर्माता छवि ओझा विरुद्ध अभिनेत्री पोखरेलको प्रहरीमा उजुरी हिंसा गरेको भन्दै चलचित्र निर्माता छवि ओझा विरुद्ध अभिनेत्री पोखरेलको प्रहरीमा उजुरी

२०७६ असार २५ गते बुधबार

१० जुलाई, २०१९ काठमाडौं । आफूलाई श्रीमान्बाट घरेलू हिंसा...

बेल्जियमको लुभेनमा रेलको लिगमा हामफालेर एक नेपालीले रोजे मृत्यु बेल्जियमको लुभेनमा रेलको लिगमा हामफालेर एक नेपालीले रोजे मृत्यु

२०७६ फाल्गुन २३ गते शुक्रबार

०६ मार्च, २०२०लिंकरोभर । युरोपेली मुलुक बेल्जियममा एक नेपाली...

दल बिभाजनसम्बन्धी नयाँ अध्यादेशको प्रभाव : बाबुराम भट्टराई र महन्थ ठाकुर नेतृत्वको दुई पार्टीबीच मध्यरातमा एकता दल बिभाजनसम्बन्धी नयाँ अध्यादेशको प्रभाव : बाबुराम भट्टराई र महन्थ ठाकुर नेतृत्वको दुई पार्टीबीच मध्यरातमा एकता

२०७७ बैशाख १० गते बुधबार

२२ अप्रिल, २०२०काठमाडौं । नेपालका इतिहाँसमा धेरैजस्ता महत्वपूर्ण निर्णय...

बेल्जियममा मे ३ सम्म लकडाउन, आउँदो अगस्टसम्म सामूहिक भेला र भोज गर्न रोक बेल्जियममा मे ३ सम्म लकडाउन, आउँदो अगस्टसम्म सामूहिक भेला र भोज गर्न रोक

२०७७ बैशाख ३ गते बुधबार

१५ अप्रिल, २०२० लिंकरोभर । युरोपको राजधानीको रुपमा रहेको...

Top