hi himalaya nepal

देशभर ६०३ जनामा संक्रमण देखिँदा २५४ जना उपत्यकामा

Best Khabar Team | २०७८ बैशाख १ गते बुधबार


१४ अप्रिल, २०२१
काठमाडौं । केहीदिनयता देशभर कोरोना संक्रमितको संख्या ह्वात्तै बढ्न थालेको छ। पछिल्लो २४ घण्टायता मात्रै देशभर थप ६ सय ३ जनामा कोरोना संक्रमण देखिएको छ । स्वास्थ्य तथा जनसंख्या मन्त्रालयले दिएको जानकारी अनुसार २४ घण्टायता गरिएको परीक्षणका क्रममा थप ६ सय ३ जनामा कोरोना देखिएको हो। यस्तै गएको सोमबार यता देशभर १३ हजार नमुना परीक्षण भएकोमा १ हजार ५ सय ३६ जनामा कोरोना देखिएको छ ।

पछिल्लो २४ घण्टामा देशभर ४ हजार ५६ जना सक्रिय संक्रमित रहेका छन् । जुन अहिले कोरोनाको सामना गरिरहेका सक्रिय संक्रमितहरु हुन् । पछिल्लो २४ घण्टायता काठमाडौं उपत्यकाका तीनवटै जिल्लामा कोरोना संक्रमितको संख्या बढ्दो दरमा देखिन थालेको छ । मन्त्रालयले आज दिएको जानकारी अनुसार भक्तपुरमा २० ललितपुरमा ६१ र काठमाडौंमा १ सय ७४ गरी २ सय ५४ जना संक्रमित उपत्यकामा थपिएका छन् । यस्तै पछिल्लो २४ घण्टामा कोरोनाका कारण ८० जना आइसियु र २५ जना भ्यान्टिलेटरमा भर्ना भएर उपचार गराईरहेका छन् ।Comment from facebookथप खबर पढ्नुहोस्
Climate change & it’s effect in Himalayan Region Climate change & it’s effect in Himalayan Region

२०७६ मंशिर २३ गते सोमबार

Kathmandu . Experts fear that these glaciers in the...

‘परदेशिको पिडा’ लिएर सांगीतिक क्षेत्रमा झुल्किए फोटोपत्रकार वन्त ‘परदेशिको पिडा’ लिएर सांगीतिक क्षेत्रमा झुल्किए फोटोपत्रकार वन्त

२०७७ कार्तिक २१ गते शुक्रबार

०६ नोभेम्बर, २०२०काठमाडौं । सँधैभरी समाजमा हुने गरेका विभिन्न...

मस्तिष्कको सर्जरीपछि भारतीय पूर्व राष्ट्रपति मुखर्जीको स्वास्थ्य अवस्था जटिल बन्दै, कोरोनाको संक्रमण पनि देखियो मस्तिष्कको सर्जरीपछि भारतीय पूर्व राष्ट्रपति मुखर्जीको स्वास्थ्य अवस्था जटिल बन्दै, कोरोनाको संक्रमण पनि देखियो

२०७७ श्रावण २९ गते बिहिबार

१३ अगस्ट, २०२०नयाँदिल्ली । केहीसाता अघि मस्तिष्कको सर्जरी गराएका...

समाज परिवर्तनका लागि अभियान छेड्दै महिला नौमती बाजा समूह समाज परिवर्तनका लागि अभियान छेड्दै महिला नौमती बाजा समूह

२०७६ पुष २ गते बुधबार

१८ डिसेम्बर, २०१९ काठमाडौं । महिलाहरुको एउटा समूहले नौमती...

Top