अमेरिकाको ३ वटा मसाज सेन्टरमा गोली चल्यो, ८ जनाको मृत्यु, मृतक अधिकांश एसियन नागरिक

Best Khabar Team | २०२६ पुष १७ गते बिहिबार


१७ मार्च, २०२१
न्यूर्योक, अमेरिका । अमेरिकाको जर्जिया राज्यमा मंगलबार भएको गोली काण्डमा ८ जनाको ज्यान गएको छ । प्रहरी अधिकारीहरुका अनुसार जर्जियाका विभिन्न स्थानको मसाज पार्लरमा भएको गोली काण्डमा परी ८ जनाको ज्यान गएको हो । मृतकमध्ये अधिकांश एसियन मुलका नागरिकहरु रहेको बताइएको छ । मृतकमध्ये केही महिला र पुरुष रहेका छन् ।

समाचार संस्था सिएनएनले उल्लेख गरे अनुसार जर्जियाको आर्कवर्थ नजिक ‘योङ एसियन मसाज’ सेन्टरमा पहिलो आक्रमण भएको थियो । सो आक्रमणमा २ जना एसियन मुलुका महिला, एक जना एक श्वेत महिला र एक जना अश्वेत पुरुष को ज्यान गएको छ । गोल्ड मसाज स्पा र अरोमा थेरापी स्पासेन्टरमा समेत आक्रमण भएको छ । आक्रमणमा परी अरु ४ जना महिलाको समेत ज्यान गएको छ ।

घटनामा संलग्न भएको आशंकामा प्रहरीले रोबर्ट आरोन नामक २१ वर्षका आक्रमणकारीलाई पक्राउ गरेको छ । मासज पार्लरमा छिरेका युवकले अन्धादुन्द गोली चलाएका थिए । आक्रमणमा संलग्न एक जनालाई प्रहरीले भाग्दै गरेको अवस्थामा कार सहित पक्रेको भएपनि घटनमा संलग्न अन्यको खोजी कार्य जारी रहेको प्रहरीले जनाएको छ ।

अमेरिकामा पछिल्ला वर्षहरुमा एसियाली मुलका नागरिकहरुले सञ्चालन गर्दै आएका विभिन्न व्यवसाय तथा व्यवसायीहरु आक्रमणकारीको निसानामा पर्दै आइरहेका छन् । केहीदिन अघि उबर चालक नेपालीमाथि पनि दुर्व्यवहार भएको थियो ।Comment from facebookथप खबर पढ्नुहोस्
प्रदेशनम्बर १ का मुख्यमन्त्री विरुद्ध ‘यौन दुव्यवहार र घरेलु हिंसा’ मुद्दा दायर प्रदेशनम्बर १ का मुख्यमन्त्री विरुद्ध ‘यौन दुव्यवहार र घरेलु हिंसा’ मुद्दा दायर

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

२८ फेब्रुअरी, २०२काठमाडौं । दोलखा घर भएकी बालिका खड्का...

झण्डै साढे ६ सय नेपाली अमेरिकाबाट नेपाल फर्कन तयार, उद्दारका लागि सरकारसँग एनआरएनएको आग्रह झण्डै साढे ६ सय नेपाली अमेरिकाबाट नेपाल फर्कन तयार, उद्दारका लागि सरकारसँग एनआरएनएको आग्रह

२०७७ जेठ २३ गते शुक्रबार

०६ मे, २०२०न्यूर्योक । अमेरिकाका विभिन्न स्थानमा रहेका करिब...

फेरि थपिए १७ संक्रमित, नेपालभर २०८ मा कोरोना संक्रमण फेरि थपिए १७ संक्रमित, नेपालभर २०८ मा कोरोना संक्रमण

२०७७ मंशिर २० गते शनिबार

१२ मे, २०२०काठमाडौं । नेपालमा आज एकैदिन ७४ जनामा...

उपत्यकासँगैको ‘बत्तिमुनीको’ गाउँ : एक वर्षमै बन्यो स्वास्थ्यचौकी, गाउँलेले पाए एम्बुलेन्स उपत्यकासँगैको ‘बत्तिमुनीको’ गाउँ : एक वर्षमै बन्यो स्वास्थ्यचौकी, गाउँलेले पाए एम्बुलेन्स

२०७६ माघ १९ गते आइतबार

०२ जनवरी, २०२०गोदावरी । त्यसो त धेरैको मनमा आउला...

Top