अमेरिकाको ३ वटा मसाज सेन्टरमा गोली चल्यो, ८ जनाको मृत्यु, मृतक अधिकांश एसियन नागरिक

Best Khabar Team | २०७७ चैत्र ४ गते बुधबार


१७ मार्च, २०२१
न्यूर्योक, अमेरिका । अमेरिकाको जर्जिया राज्यमा मंगलबार भएको गोली काण्डमा ८ जनाको ज्यान गएको छ । प्रहरी अधिकारीहरुका अनुसार जर्जियाका विभिन्न स्थानको मसाज पार्लरमा भएको गोली काण्डमा परी ८ जनाको ज्यान गएको हो । मृतकमध्ये अधिकांश एसियन मुलका नागरिकहरु रहेको बताइएको छ । मृतकमध्ये केही महिला र पुरुष रहेका छन् ।

समाचार संस्था सिएनएनले उल्लेख गरे अनुसार जर्जियाको आर्कवर्थ नजिक ‘योङ एसियन मसाज’ सेन्टरमा पहिलो आक्रमण भएको थियो । सो आक्रमणमा २ जना एसियन मुलुका महिला, एक जना एक श्वेत महिला र एक जना अश्वेत पुरुष को ज्यान गएको छ । गोल्ड मसाज स्पा र अरोमा थेरापी स्पासेन्टरमा समेत आक्रमण भएको छ । आक्रमणमा परी अरु ४ जना महिलाको समेत ज्यान गएको छ ।

घटनामा संलग्न भएको आशंकामा प्रहरीले रोबर्ट आरोन नामक २१ वर्षका आक्रमणकारीलाई पक्राउ गरेको छ । मासज पार्लरमा छिरेका युवकले अन्धादुन्द गोली चलाएका थिए । आक्रमणमा संलग्न एक जनालाई प्रहरीले भाग्दै गरेको अवस्थामा कार सहित पक्रेको भएपनि घटनमा संलग्न अन्यको खोजी कार्य जारी रहेको प्रहरीले जनाएको छ ।

अमेरिकामा पछिल्ला वर्षहरुमा एसियाली मुलका नागरिकहरुले सञ्चालन गर्दै आएका विभिन्न व्यवसाय तथा व्यवसायीहरु आक्रमणकारीको निसानामा पर्दै आइरहेका छन् । केहीदिन अघि उबर चालक नेपालीमाथि पनि दुर्व्यवहार भएको थियो ।Comment from facebookथप खबर पढ्नुहोस्
अमेरिका चीन व्यापार विवाद , जुन तेश्रो साता जापानमा दुई राष्ट्रप्रमुख भेट्दै अमेरिका चीन व्यापार विवाद , जुन तेश्रो साता जापानमा दुई राष्ट्रप्रमुख भेट्दै

२०७६ असार ५ गते बिहिबार

२० जुन, २०१९ वासिंङ्टन । पछिल्लो समयमा विश्वका दुई...

इराकमा रहेको अमेरिकी दुतावास नजिक रकेट प्रहार, सुरक्षित सेल्टर लिन अमेरिकाको आग्रह इराकमा रहेको अमेरिकी दुतावास नजिक रकेट प्रहार, सुरक्षित सेल्टर लिन अमेरिकाको आग्रह

२०७६ माघ ७ गते मंगलबार

२१ जनवरी, २०२० बग्दाद । पछिल्लो केही महिना यता...

कोरोनाका कारण बेलायतमा ४८ घण्टायता ४ सय ६९ जनाले ज्यान गुमाए कोरोनाका कारण बेलायतमा ४८ घण्टायता ४ सय ६९ जनाले ज्यान गुमाए

२०७६ चैत्र १६ गते आइतबार

२९ मार्च, २०२०लण्डन । संयुक्त राज्य बेलायतका विभिन्न शहरमा...

मध्यरातमा जुवाको खालमा प्रहरी छापा : वडाअध्यक्षसहित १६ पक्राउ मध्यरातमा जुवाको खालमा प्रहरी छापा : वडाअध्यक्षसहित १६ पक्राउ

२०७६ माघ १३ गते सोमबार

२७ जनवरी, २०२० कैलाली । कैलालीको धनगढीमा एक स्थानीय...

Top