hi himalaya nepal

अमेरिकाको ३ वटा मसाज सेन्टरमा गोली चल्यो, ८ जनाको मृत्यु, मृतक अधिकांश एसियन नागरिक

Best Khabar Team | २०७७ चैत्र ४ गते बुधबार


१७ मार्च, २०२१
न्यूर्योक, अमेरिका । अमेरिकाको जर्जिया राज्यमा मंगलबार भएको गोली काण्डमा ८ जनाको ज्यान गएको छ । प्रहरी अधिकारीहरुका अनुसार जर्जियाका विभिन्न स्थानको मसाज पार्लरमा भएको गोली काण्डमा परी ८ जनाको ज्यान गएको हो । मृतकमध्ये अधिकांश एसियन मुलका नागरिकहरु रहेको बताइएको छ । मृतकमध्ये केही महिला र पुरुष रहेका छन् ।

समाचार संस्था सिएनएनले उल्लेख गरे अनुसार जर्जियाको आर्कवर्थ नजिक ‘योङ एसियन मसाज’ सेन्टरमा पहिलो आक्रमण भएको थियो । सो आक्रमणमा २ जना एसियन मुलुका महिला, एक जना एक श्वेत महिला र एक जना अश्वेत पुरुष को ज्यान गएको छ । गोल्ड मसाज स्पा र अरोमा थेरापी स्पासेन्टरमा समेत आक्रमण भएको छ । आक्रमणमा परी अरु ४ जना महिलाको समेत ज्यान गएको छ ।

घटनामा संलग्न भएको आशंकामा प्रहरीले रोबर्ट आरोन नामक २१ वर्षका आक्रमणकारीलाई पक्राउ गरेको छ । मासज पार्लरमा छिरेका युवकले अन्धादुन्द गोली चलाएका थिए । आक्रमणमा संलग्न एक जनालाई प्रहरीले भाग्दै गरेको अवस्थामा कार सहित पक्रेको भएपनि घटनमा संलग्न अन्यको खोजी कार्य जारी रहेको प्रहरीले जनाएको छ ।

अमेरिकामा पछिल्ला वर्षहरुमा एसियाली मुलका नागरिकहरुले सञ्चालन गर्दै आएका विभिन्न व्यवसाय तथा व्यवसायीहरु आक्रमणकारीको निसानामा पर्दै आइरहेका छन् । केहीदिन अघि उबर चालक नेपालीमाथि पनि दुर्व्यवहार भएको थियो ।Comment from facebookथप खबर पढ्नुहोस्
आममाफी पाएका १५० नेपालीलाई कुवेत सरकारले गरिदियो नि:शुल्क उद्दार आममाफी पाएका १५० नेपालीलाई कुवेत सरकारले गरिदियो नि:शुल्क उद्दार

२०७७ असार ४ गते बिहिबार

१८ जुन २०२०कुवेत सिटी । रोजगारीका लागि कुवेत आएका...

धरौटीमा छुटिन् गायिका राउत धरौटीमा छुटिन् गायिका राउत

२०७६ माघ १४ गते मंगलबार

२८ जनवरी, २०२० काठमाडौं । जिल्ला प्रशासन कार्यालय काठमाडौंमा...

अमेरिकी राष्ट्रपति पुगे उत्तर कोरियाली भूमिमा अमेरिकी राष्ट्रपति पुगे उत्तर कोरियाली भूमिमा

२०७६ असार १६ गते सोमबार

०१ जुलाई, २०१९ वासिङ्टन । अमेरिकी राष्ट्रपति डोनाल्ड ट्रम्प...

एनसेलले बुझायो ४ अर्ब ५० करोड कर, अझै  १९ अर्ब बुझाउन बाँकी एनसेलले बुझायो ४ अर्ब ५० करोड कर, अझै १९ अर्ब बुझाउन बाँकी

२०७६ पुष १५ गते मंगलबार

३१ डिसेम्बर, २०१९ काठमाडौं । निजी दुरसञ्चार सेवा प्रदायक...

Top