hi himalaya nepal

गोरखाको बारपाकमा एउटै परिवारका ३ जना मृत भेटिए

Best Khabar Team | २०७७ फाल्गुन १० गते सोमबार


२२ फेब्रुअरी, २०२१
गोर्खाबजार, गोर्खा । गोरखा जिल्लाको पालुङ्गटारमा एउटै परिवारका ३ जना मृत भेटिएका छन् । जिल्ला प्रहरी कार्यालयले दिएको जानकारी अनुसार बारपाक सुलिकोट गाउँपालिका वडा नम्बर १ बारपाकमा स्थानीय ८४ वर्षका टिलबहादुर गुरुङ्ग उनकी बुहारी र नातिनी मृत अवस्थामा भेटिएका हुन् ।

प्रहरीले दिएको जानकारी अनुसार आइतबार राति सकुशल सुतेका उनीहरु सोमबार बिहान अवेरसम्म पनि नउठेपछि गाउँले जम्मा भएर घरको ढोका फोरेर हेर्दा उनीहरु मृत भेटिएका थिए । मृतकहरुको मुखबाट फिँज बगिरहेकोले कुनै विषाक्त खानेकुराका कारण उनीहरुको ज्यान गएको हुनसक्ने अनुमान गरिएको छ ।

मृत्यु हुनेमा टिलबहादुरकी बुहारी २२ वर्षकी आइत कुमारी गुरुङ्ग, आइतकी छोरी १३ वर्षकी उषा गुरुङ्ग रहेकी छन् । स्थानीय जौबारी प्रहरी चौकीबाट प्रहरीको टोली घटनास्थलमा पुगेर अनुसन्धान अघि बढाएको छ । सो घरमा रहेका अन्य परिवारका सदस्य भने चितवन गएको बुझिएको छ । मृतकहरुको शबलाई पोष्टमार्टमका लागि लागि घटनास्थलबाट जिल्ला अस्पताल गोरखा लैजाने तयारी भै रहेको प्रहरीको भनाई छ ।Comment from facebookथप खबर पढ्नुहोस्
प्रेम प्रस्ताव अस्वीकारको बहानामा काठमाडौंमा ‘तेजाव’ आक्रमण भएको खुलासा : दुई पक्राउ प्रेम प्रस्ताव अस्वीकारको बहानामा काठमाडौंमा ‘तेजाव’ आक्रमण भएको खुलासा : दुई पक्राउ

२०७७ श्रावण ९ गते शुक्रबार

२४ जुलाई, २०२०काठमाडौं । काठमाण्डौंको सितापाईलामा हिजो साँझ एक...

काठमाडौं उपत्यकाभित्र सार्वजनिक यातयात सञ्चालनको तयारी काठमाडौं उपत्यकाभित्र सार्वजनिक यातयात सञ्चालनको तयारी

२०७७ असार २० गते शनिबार

०४ जुलाई, २०२०काठमाडौं । कोरोना भाइरसको संक्रमण रोक्न भन्दै...

‘जोन्सन एण्ड जोन्सन’ कम्पनीको खोप बढी प्रभावकारी : अमेरिकी स्वास्थ्य अधिकारी ‘जोन्सन एण्ड जोन्सन’ कम्पनीको खोप बढी प्रभावकारी : अमेरिकी स्वास्थ्य अधिकारी

२०७७ फाल्गुन १६ गते आइतबार

२८ फेब्रुअरी, २०२१न्यूर्योक, अमेरिका । अमेरिकाले ‘जोन्सन एण्ड जोन्सन’...

सिन्धुपाल्चोक पहिरोमा वेपत्ता सबैको परिचय खुल्यो, एक गर्भवतीसहित ३८ वेपत्ता, ५ को शव भेटियो (नामावलीसहित) सिन्धुपाल्चोक पहिरोमा वेपत्ता सबैको परिचय खुल्यो, एक गर्भवतीसहित ३८ वेपत्ता, ५ को शव भेटियो (नामावलीसहित)

२०७७ श्रावण ३० गते शुक्रबार

१४ अगस्ट, २०२०बाह्रबिसे, सिन्धुपाल्चोक । सिन्धुपाल्चोकको जुफाल गाउँपालिकाको वडा...

Top