hi himalaya nepal

देशभर कोरोना संक्रमितको संख्या साढे २ लाख नजिक, निको हुने क्रम पनि बढ्दो

Best Khabar Team | २०७७ मंशिर २८ गते आइतबार


१३ डिसेम्बर, २०२०
काठमाडौं । देशभर कोरोना संक्रमितको संख्या साढे २ लाख नजिक पुगेको छ । स्वास्थ्य तथा जनसंख्या मन्त्रालयले आइतबार अद्यावधिक गरेको तथ्यांक अनुसार देशभर हालसम्म २ लाख ४८ हजार ४ सय २३ जनामा कोरोना संक्रमण देखिएको छ । यो आइतबार अपरान्हसम्मको तथ्यांक रहेको मन्त्रालयले जनाएको छ ।

विगत २४ घण्टामा देशभर ८ सय ३० जनामा कोरोना संक्रमण देखिएको छ । पछिल्लो २४ घण्टाको तथ्यांकलाई आधार बनाउँदा १ हजार ५ सय बढीले कोरोनालाई जितेर स्वास्थ्य लाभ गरेका छन् । यो तथ्यांकलाई आधार बनाउँदा पछिल्ला दिनहरुमा कोरोनालाई जितेर स्वास्थ्य लाभ गर्नेहरुको संख्यापनि उल्लेख रहेको छ ।

मन्त्रालयको तथ्यांक अनुसार हालसम्म २ लाख ३५ हजार ७ सय ३१ जना कोरोना मुक्त भएका छन् । यस्तै कोरोनाका कारण हालसम्म देशभर १ हजार ६ सय ९८ जनाको मृत्यु भएको छ । पछिल्लो २४ घण्टामा देशभर थप ९ जनाको कोरोनाका कारण ज्यान गएको छ ।

मन्त्रालयको तथ्यांक अनुसार हाल ५ सय १६ जना क्वारेन्टिनमा, १० हजार ९ सय ९४ आइसोलेसनमा छन् । यस्तै, २ सय ९४ जनाको आइसीयूमा र ५२ जनाको भेन्टिलेटरमा उपचार भै रहेको छ ।Comment from facebookथप खबर पढ्नुहोस्
भारतमा थप ३ साता ‘लकडाउन’ लम्बियो, मृतकको संख्या साढे ३ सय नाघ्यो भारतमा थप ३ साता ‘लकडाउन’ लम्बियो, मृतकको संख्या साढे ३ सय नाघ्यो

२०७७ बैशाख २ गते मंगलबार

१४ अप्रिल, २०२० नयाँदिल्ली । विश्वभर महामारीको रुपमा फैलिएको...

लकडाउन जेठ ३२ सम्म लम्बियो लकडाउन जेठ ३२ सम्म लम्बियो

२०७७ जेठ १७ गते शनिबार

३० मे, २०२०काठमाडौं । सरकारले कोरोना रोग नियन्त्रणका लागि...

झुल्कियो इस्वी सम्वत् २०२० को पहिलो घाम झुल्कियो इस्वी सम्वत् २०२० को पहिलो घाम

२०७६ पुष १६ गते बुधबार

०१ जनवरी २०२०विगतका वर्षहरुमा जस्तै घरका भित्ताहरुमा राखिएका अंग्रेजी...

इटलीमा कोरोनाको डरलाग्दो कहर : झण्डै २५ हजार संक्रमित, १८ सय बढीको ज्यान गयो इटलीमा कोरोनाको डरलाग्दो कहर : झण्डै २५ हजार संक्रमित, १८ सय बढीको ज्यान गयो

२०७६ चैत्र ३ गते सोमबार

१६ मार्च, २०२०रोम । चीनको युहान प्रान्तपछि कोरोना भाइरसको...

Top