पुनः बैवाहिक जीवनमा बाधिँदै नायिका श्वेता खड्का

Best Khabar Team | २०७७ मंशिर १७ गते बुधबार


०२ डिसेम्बर, २०२०
काठमाडौं । विवाह गरेको केही समयपछि नै पति बियोगको सामना गरेकी नेपाली चलचित्र क्षेत्रकी नायिक श्वेता खड्काले पुनः नयाँ बैवाहिक जीवन शुरु गर्न लागेकी छन् । नायक श्रीकृष्ण श्रेष्ठसँग गत २०७१ साल असारको अन्तिम साता विवाह बन्धनमा बाधिएकी नायिका खड्काका श्रीमान् श्रीकृष्णको विवाहको करिब १ महिनापछि नै निधन भएको थियो ।

नायिका स्वेता खड्काको फाइल तस्वीर : साभार इन्टरनेट ।

श्रीकृष्णको उपचारका क्रममा २०७१ साल साउन २५ गते भारतमा निधन भएको थियो । उनले अहिले सुदुरपश्चिमको धनगढी घर भएका विजयेन्द्रसिंह राठौरसँग लगन गाँठो कस्ने तयारी गरेको उनको आफन्तहरुले बताएका छन् । विजयन्त्रको परिवार धनगढीमा मनोरञ्जन पार्क सञ्चालन गर्दै आएका छन् । यही मंसीर २२ गतेका लागि उनीहरुको विवाहको मिति तय भएको छ। विजयन्द्र उमेरले स्वेता भन्दा कान्छो रहेको बताइन्छ ।

काठमाडौंको गोकर्णमा रहेको एउटा पाँच तारे होटलमा उनीहरुको विवाह गर्ने स्थान तय भएको बताइएको छ । स्वेताले केही समयअघि आमा खुवाउने औंसीको दिन सामाजिक सञ्जालमा विजयन्द्रकी आमाको तस्वीर राख्दै उनलाई शुभकामना दिएपछि उनीहरुको सम्बन्धको बारेमा चर्चा परिचर्चा हुन थालेको थियो । ‘कहाँ भेटिएला’ नामक चलचित्रबाट उनले नेपाली चलचित्र क्षेत्रमा आफ्नो पाइला अघि बढाएकी थिइन् ।Comment from facebookथप खबर पढ्नुहोस्
कोरोनाका कारण नेपाल बाहिर हालसम्म ३ सय ३३ नेपालीको मृत्यु : एनआरएनए कोरोनाका कारण नेपाल बाहिर हालसम्म ३ सय ३३ नेपालीको मृत्यु : एनआरएनए

२०७७ माघ २५ गते आइतबार

०७ फेब्रुअरी, २०२१लिंकरोभर, बेल्जियम । कोरोना भाइसरका कारण हालसम्म...

नेपालमा बढ्दै कोरोना संक्रमित : २४ घण्टामा थपिए हालसम्मकै  धेरै संक्रमित नेपालमा बढ्दै कोरोना संक्रमित : २४ घण्टामा थपिए हालसम्मकै धेरै संक्रमित

२०७७ असार ३ गते बुधबार

१७ जुन, २०२०काठमाडौं । पछिल्लो केही समययता फैलिएको कोरोना...

झण्डै १ सय कामदार खटिएर त्रिभुवन विमानस्थलको धावनमार्ग फराकिलो पारिँदै झण्डै १ सय कामदार खटिएर त्रिभुवन विमानस्थलको धावनमार्ग फराकिलो पारिँदै

२०७७ बैशाख ९ गते मंगलबार

२१ अप्रिल, २०२०काठमाडौं । हाल सञ्चालनमा रहेको मुलुककै एउटा...

१४ जनाको हत्या अभियोगमा काँग्रेस सांसद आलम पक्राउ १४ जनाको हत्या अभियोगमा काँग्रेस सांसद आलम पक्राउ

२०७६ आश्विन २७ गते सोमबार

१४ अक्टोबर, २०१९ काठमाडौं । काँग्रेस सांसद मोहम्मद अफ्ताब...

Top