hi himalaya nepal

३ दिनको अस्पताल बसाईपछि अमेरिकी राष्ट्रपति ट्रम्प ह्वाईट हाउस फर्किए, होम आइसोलेसनबाटै चुनाव प्रचारमा जुट्ने

Best Khabar Team | २०७७ आश्विन २० गते मंगलबार


०६ अक्टोबर, २०२०
न्यूर्योक, अमेरिका । दोश्रो कार्यकालका लागि पनि राष्ट्रपति बन्ने दौडमा लागेका अमेरिकाका वर्तमान राष्ट्रपति डोनाल्ड ट्रम्प कोरोना संक्रमण ठिक नहुँदै अस्पतालबाट निवास फर्केका छन् । ३ दिनको अस्पताल बसाईपछि राष्ट्रपति ट्रम्प सोमबार अपरान्ह घर फर्केका हुन् । केहीदिन अघि ट्रम्पमा कोरोना (कोभिड १९) को संक्रमण भएपछि चिकित्सकको सल्लाह अनुसार उनी अस्पताल भर्ना भएका थिए । अस्पतालमा बसाईका क्रममा गरिएको कोरोना टेस्टमा उनमा अझै कोरोना संक्रमण देखिएको छ ।

पूर्णरुपमा कोरोना मुक्त नभएपनि उनी चिकित्सकसँग अनुमति लिएर ‘ह्वाईट हाउस’ मै आइसोलेसनमा बस्ने गरी अस्पतालबाट फर्किएका हुन् । अमेरिकाको मेरिल्यान्डस्थित वाल्टर रीड मिलिट्री हस्पिटलबाट हेलिकोप्टरमा ट्रप्पलाई सिधै राष्ट्रपति भवन ह्वाईट हाउसमा ल्याइएको थियो । उनले आफूलाई ३ दिनको अस्पतालपछि सहज भएको र बाँकी समय ‘होम आइसोलेसन’ मै बसेर विताउने इच्छा देखाएपछि चिकित्सकको परामर्श अनुसार उनलाई अस्पतालले डिस्चार्ज दिएको थियो ।

ह्वाईट हाउसमा रहँदा उनलाई विशेषज्ञ चिकित्सकले २४ सै घण्टा चिकित्सकीय सेवा प्रदान गर्ने र उनीहरुकै निगरानीमा रहनेछन् । अमेरिकामा नयाँ राष्ट्रपति चयनका लागि हुन लागेको आसन्न चुनावमा भावी राष्ट्रपतिको उम्मेद्वारको रुपमा समेत आफूलाई उभ्याएका ट्रम्पले ह्वाईट हाउसमा होम आइसोलेसनमा रहँदा चुनावी प्रचारप्रसारलाई तीब्रता दिने बताइएको छ । उनले घरमै बसेपनि इन्टरनेट तथा अन्य सञ्चारका माध्यमबाट आफ्नो चुनावी प्रचार कार्यक्रमलाई निरन्तरता दिने अनुमान गरिएको अन्तर्राष्ट्रिय सञ्चार माध्यमले जनाएका छन् ।Comment from facebookथप खबर पढ्नुहोस्
भारतबाट ट्रकमा रौतहट फर्केका युवकमा कोरोना संक्रमण, वीरगञ्जमा उपचार चल्दै भारतबाट ट्रकमा रौतहट फर्केका युवकमा कोरोना संक्रमण, वीरगञ्जमा उपचार चल्दै

२०७७ बैशाख १ गते सोमबार

१३ अप्रिल, २०२० संग्रामपुर । गत चैत्र १६ गते...

सामान्य भन्दा ४ गुणा महंगोमा टिकट विक्री हुन थालेपछि सरकारले लगायो ‘चार्टर फ्लाईट’ माथि प्रतिबन्ध सामान्य भन्दा ४ गुणा महंगोमा टिकट विक्री हुन थालेपछि सरकारले लगायो ‘चार्टर फ्लाईट’ माथि प्रतिबन्ध

२०७७ जेठ २४ गते शनिबार

०६ जुन, २०२०काठमाडौं । ‘चार्टर फ्लाईट’का नाममा विभिन्न ट्राभल्स...

पाल्पाको १० वटै स्थानीय तहमा कोरोना संक्रमण फैलियो पाल्पाको १० वटै स्थानीय तहमा कोरोना संक्रमण फैलियो

२०७७ असार ११ गते बिहिबार

२५ जुन, २०२०तानसेन, पाल्पा । पाल्पा जिल्लाका १० वटै...

Top