hi himalaya nepal

बिकट हिमाली जिल्ला बाजुरामा एकै परिवारका ५ जना वेपत्ता

Best Khabar Team | २०७७ आश्विन १९ गते सोमबार


०५ अक्टोबर, २०२०
मार्तडी, बाजुरा । विगत ४ दिनदेखि वेपत्ता रहेका जिल्लाको हिमाली गाउँपालिकाका एकै परिवारका ५ जनाको अवस्था अहिलेसम्म सार्वजनिक हुन नसकेको प्रहरीले जनाएको छ । जिल्ला प्रहरी कार्यालय मार्तडलीले दिएको जानकारी अनुसार स्थानीय ३० वर्षको शान्ता नेपालीसहित उनका २ छोरा र ३ छोरीको अवस्था ४ दिनसम्म अज्ञात रहेको छ ।

तस्वीर : गुगल ।

उनीहरु गएको शुक्रबार देखि वेपत्ता भएका छन् । शुक्रबार दिउँसो स्थानीय कवाडी नदीमा नुहाउन गएका उनीहरुको अवस्था त्यसयता सार्वजनिक हुन नसकेको बताइएको छ । शुक्रबारदेखि वेपत्ता हुनेमा ३० वर्षकी शान्ता नेपाली, उनका ५ वर्षकी छोरी आरती नेपाली, ४ वर्षकी सन्तोषी नेपाली, १ वर्षकी किस्मती नेपाली रहेकी छन् । यस्तै २ वर्षका छोरा सम्मान नेपालीपनि सोहीदिनदेखि वेपत्ता रहेका छन् । उनीहरु नुहाउनको लागि नदीमा गएको र त्यसपछि फर्केर घर नआएको उनका आफन्तहरुले बताएका छन् ।

कर्णाली नदिको नजिकै रहेको स्थानीय कवाडी नदीमा नुहाउनको गएपछि उनीहरु नफर्केको र उनीहरुको खोजीको लागि प्रहरी र स्थानीय वासिन्दाले विगत ४ देखि प्रयास जारी राखेको बताइएको छ । ४ दिनदेखि वेपत्ता रहेका उनीहरुलाई नदीले बगाएको आशंका गरिएको छ । प्रहरीले वेपत्ता भएकाहरुको आफन्त तथा नातेदारसँग पनि सम्पर्क गरेर उनीहरुको अवस्थाको बारेमा जानकारी लिएको भएपनि अहिलेसम्म केही पत्ता लाग्न सकेको छैन ।Comment from facebookथप खबर पढ्नुहोस्
विश्वभर २३ देशमा भेटिए कोरोना संक्रमित (तथ्यांकसहित) विश्वभर २३ देशमा भेटिए कोरोना संक्रमित (तथ्यांकसहित)

२०७६ माघ १७ गते शुक्रबार

३१ जनवरी, २०२० एजेन्सी । चीनको बुहान प्रान्तबाट फैलिएको...

जुम्ला र स्याङ्जाका ४ जनासहित  थपिए ९० संक्रमित, देशभर संक्रमितको संख्या ७७२ पुग्यो जुम्ला र स्याङ्जाका ४ जनासहित थपिए ९० संक्रमित, देशभर संक्रमितको संख्या ७७२ पुग्यो

२०७७ जेठ १३ गते मंगलबार

२६ मे, २०२०काठमाडौं । जुम्लाका २ र स्याङ्गजाका २...

नेपालमा एकैदिन २३९ जनामा संक्रमण :  २४ घण्टामा हालसम्मकै सबैभन्दा धेरै संक्रमित भेटिए, संक्रमितको संख्या १८ सय नाघ्यो (अपडेट) नेपालमा एकैदिन २३९ जनामा संक्रमण : २४ घण्टामा हालसम्मकै सबैभन्दा धेरै संक्रमित भेटिए, संक्रमितको संख्या १८ सय नाघ्यो (अपडेट)

२०७७ जेठ १९ गते सोमबार

०१ जुन, २०२०काठमाडौं । नेपालमा आज एकैदिन हालसम्मकै सबैभन्दा...

५ महिनाका लागि नयाँ प्रहरी प्रमुख नियुक्त, ज्ञवाली बने २७ औं प्रहरी महानिरीक्षक ५ महिनाका लागि नयाँ प्रहरी प्रमुख नियुक्त, ज्ञवाली बने २७ औं प्रहरी महानिरीक्षक

२०७६ माघ २८ गते मंगलबार

१० फेब्रुअरी, २०२० काठमाडौं । सरकारले ५ महिनाका लागि...

Top