hi himalaya nepal

बिकट हिमाली जिल्ला बाजुरामा एकै परिवारका ५ जना वेपत्ता

Best Khabar Team | २०७७ आश्विन १९ गते सोमबार


०५ अक्टोबर, २०२०
मार्तडी, बाजुरा । विगत ४ दिनदेखि वेपत्ता रहेका जिल्लाको हिमाली गाउँपालिकाका एकै परिवारका ५ जनाको अवस्था अहिलेसम्म सार्वजनिक हुन नसकेको प्रहरीले जनाएको छ । जिल्ला प्रहरी कार्यालय मार्तडलीले दिएको जानकारी अनुसार स्थानीय ३० वर्षको शान्ता नेपालीसहित उनका २ छोरा र ३ छोरीको अवस्था ४ दिनसम्म अज्ञात रहेको छ ।

तस्वीर : गुगल ।

उनीहरु गएको शुक्रबार देखि वेपत्ता भएका छन् । शुक्रबार दिउँसो स्थानीय कवाडी नदीमा नुहाउन गएका उनीहरुको अवस्था त्यसयता सार्वजनिक हुन नसकेको बताइएको छ । शुक्रबारदेखि वेपत्ता हुनेमा ३० वर्षकी शान्ता नेपाली, उनका ५ वर्षकी छोरी आरती नेपाली, ४ वर्षकी सन्तोषी नेपाली, १ वर्षकी किस्मती नेपाली रहेकी छन् । यस्तै २ वर्षका छोरा सम्मान नेपालीपनि सोहीदिनदेखि वेपत्ता रहेका छन् । उनीहरु नुहाउनको लागि नदीमा गएको र त्यसपछि फर्केर घर नआएको उनका आफन्तहरुले बताएका छन् ।

कर्णाली नदिको नजिकै रहेको स्थानीय कवाडी नदीमा नुहाउनको गएपछि उनीहरु नफर्केको र उनीहरुको खोजीको लागि प्रहरी र स्थानीय वासिन्दाले विगत ४ देखि प्रयास जारी राखेको बताइएको छ । ४ दिनदेखि वेपत्ता रहेका उनीहरुलाई नदीले बगाएको आशंका गरिएको छ । प्रहरीले वेपत्ता भएकाहरुको आफन्त तथा नातेदारसँग पनि सम्पर्क गरेर उनीहरुको अवस्थाको बारेमा जानकारी लिएको भएपनि अहिलेसम्म केही पत्ता लाग्न सकेको छैन ।Comment from facebookथप खबर पढ्नुहोस्
एक अभिभावकको शिक्षामन्त्रीलाई खुल्ला पत्र : यथास्थितिमा छोराछोरी विद्यालय पठाउन सक्दैनौं एक अभिभावकको शिक्षामन्त्रीलाई खुल्ला पत्र : यथास्थितिमा छोराछोरी विद्यालय पठाउन सक्दैनौं

२०७७ जेठ १९ गते सोमबार

माननीय शिक्षा बिज्ञान तथा प्रविधि मन्त्री गिरिराजमणी पोखरेल ज्यू,सिंहदरबार...

रुकुममा ६ जनाको हत्या प्रकरण : एकै गाउँका ३४ जना विरुद्ध मुद्दा दायर, थुनछेक बहस भोलिबाटै रुकुममा ६ जनाको हत्या प्रकरण : एकै गाउँका ३४ जना विरुद्ध मुद्दा दायर, थुनछेक बहस भोलिबाटै

२०७७ जेठ ३२ गते आइतबार

१४ जुन, २०२०चौरजहारी, रुकुम । ६ जनाको ज्यान जाने...

मृत्युपछि पनि अरुलाई संसार देखाउन कुलमानले गरे आँखादानको निर्णय मृत्युपछि पनि अरुलाई संसार देखाउन कुलमानले गरे आँखादानको निर्णय

२०७६ पुष १६ गते बुधबार

०१ जनवरी, २०२०काठमाडौं । नेपालबाट पूर्णरुपमा लोडसेडिङ्ग हटाउने ‘उज्यालोका...

उत्तर कोरियाले अमेरिकालाई भन्यो : ‘उत्तर कोरियाबारे जथाभावी बोले अमेरिकाको आसन्न चुनावी माहौल विथोलिन सक्छ’ उत्तर कोरियाले अमेरिकालाई भन्यो : ‘उत्तर कोरियाबारे जथाभावी बोले अमेरिकाको आसन्न चुनावी माहौल विथोलिन सक्छ’

२०७७ जेठ २९ गते बिहिबार

११ जुन, २०२०सिओल, दक्षिण कोरिया । पछिल्लो पटक दक्षिण...

Top