कोरोना संक्रमणमा भारतले राख्यो विश्वमै नयाँ रेकर्ड : एकैदिन ८३ हजार भन्दा बढी संक्रमित भेटिए

Best Khabar Team | २०७६ फाल्गुन २६ गते सोमबार


०३ सेप्टेम्बर, २०२०
नयाँदिल्ली । विश्वमै २४ घण्टाभित्र सबैभन्दा धेरै कोरोना संक्रमित भेटिएको देशको सूचीको पहिलो नम्बरमा भारत परेको छ । भारतले पछिल्लो २४ घण्टामा (मंगलबार अपरान्हदेखि बुधबार अपरान्हसम्म) हालसम्मकै सबैभन्दा धेरै कोरोना संक्रमित भेटिएको तथ्य सार्वजनिक गरेको छ ।

भारत सरकारको स्वास्थ्य मन्त्रालयले जारी गरेको तथ्यांक अनुसार पछिल्लो २४ घण्टामा भारतमा ८३ हजार २९ जना कोरोना संक्रमित भेटिएका छन् । जुन विश्वमा एउटै देशमा एकैदिन भेटिएका कोरोना संक्रमितमध्ये अहिलेसम्मकै सबैभन्दा धेरै संख्याा हो । यसअघि पहिलो पटक जुलाई १६ मा विश्वमा एकैदिन सबैभन्दा धेरै कोरोना संक्रमित अमेरिकामा भेटिएको रेकर्ड छ । जहाँ ७७ हजार २ सय ५५ जना कोरोना संक्रमित भेटिएका थिए ।

तर यो रेकर्डलाई पछि पार्दै भारतले अगस्ट २९ मा मात्रै ७८ हजार ९ सय ३ जना संक्रमित फेला परेको तथ्य सार्वजनिक गरेको थियो । भारतमा कोरोनाका कारण हालसम्म ६७ हजार ४ सय १५ जनाको कोरोनाकै कारण ज्यान गै सकेको छ भने हालसम्म ३८ लाख ४५ हजार भन्दा बढीमा कोरोना संक्रमण फैलिएको छ । ३० लाख भन्दा बढी कोरोना मुक्त भएका छन् । भारतमा महाराष्ट्र सबैभन्दा बढी प्रभावित राज्यको रुपमा रहेको छ । यसका साथै नयाँदिल्ली, उत्तरप्रदेशलगायतका ठाउँहरुमा पनि कोरोना संक्रमण तीव्र रुपमा फैलिएको छ ।Comment from facebookथप खबर पढ्नुहोस्
अर्को जिल्लामा जान कडाई, हिँडेर घर फर्केका मजदुरलाई थप समस्या अर्को जिल्लामा जान कडाई, हिँडेर घर फर्केका मजदुरलाई थप समस्या

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

१६ अप्रिल, २०२० काठमाडौं । सरकारले तत्कालका लागि एक...

कोरोनाका बिरामीलाई अबदेखि सरकारी अस्पतालमा मात्रै उपचार गरिने : पिसिआर शुल्क घट्यो कोरोनाका बिरामीलाई अबदेखि सरकारी अस्पतालमा मात्रै उपचार गरिने : पिसिआर शुल्क घट्यो

२०७८ आश्विन १६ गते शनिबार

१० फेब्रुअरी, २०२१काठमाडौं । सरकारले कोभिड १९ को संक्रमण...

अमेरिकामा कोरोना ताण्डव : मंगलबार एकैदिन २४ सय भन्दा बढीको मृत्यु अमेरिकामा कोरोना ताण्डव : मंगलबार एकैदिन २४ सय भन्दा बढीको मृत्यु

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

१५ अप्रिल, २०२० न्यूर्योक । अमेरिकामा पछिल्लो केही सातायता...

युरोपेली मुलुक इटलीमा भयाबह बन्दै कोरोनाको संक्रमण, एकैदिन ३६ को मृत्यु, १२४७ जना नयाँ संक्रमित युरोपेली मुलुक इटलीमा भयाबह बन्दै कोरोनाको संक्रमण, एकैदिन ३६ को मृत्यु, १२४७ जना नयाँ संक्रमित

२०७७ असार १९ गते शुक्रबार

०७ मार्च, २०२० रोम । युरोपेली मुलुक इटलीमा कोरोना...

Top