सेप्टेम्बर १६ (भदौ मसान्त) सम्म आन्तरिक उडान र लामो दुरीका सार्वजनिक सवारी सञ्चालन नहुने

Best Khabar Team | २०२६ पुष १७ गते बिहिबार


३० अगस्ट, २०२०
काठमाडौं । काठमाडौं उपत्यकालगायत देशव्यापी रुपमा कोरोना भाइरस संक्रमितको संख्या बढ्न थालेपछि सरकारले तत्काल आन्तरिक उडान तथा लामो दुरीका सवारी साधन सञ्चालनमा भदौ मसान्त अर्थात् आगामी सेप्टेम्बर १६ सम्मका लागि रोक लगाएको छ ।

नेपाल सरकार मन्त्रीपरिषद्को आज बसेको बैठकले आगामी भदौ ३१ गते बुधबार अर्थात् सेप्टेम्बर १६ तारिखको मध्यरातसम्म नियमित सेवाका आन्तरिक तथा उडान तथा लामो दुरीका सवारी साधन रोक्ने निर्णय गरेको हो । काठमाडौं उपत्यकामै दैनिक सयौंको संख्यामा संक्रमित देखिन थालेपछि तत्काल आन्तरिक तथा बाह्य उडान नचलाउने निर्णय भएको सरकारका प्रवक्ताले जानकारी दिएका छन् ।

सरकारले कोरोना भाइरसको प्रकोप फैलनसक्ने भन्दै एउटा जिल्लाबाट अर्को जिल्ला हुँदै सञ्चालन हुने लामो दुरीका सवारी साधनहरु सञ्चालनमा समेत भदौ मसान्तसम्म रोक लगाउने निर्णय गरेको जनाएको छ । तर बाह्य उडान भने आगामी भदौ १६ गते मंगलबार अर्थात् सेप्टेम्बर १ देखि सर्तसहित सूचारु गर्ने निर्णय सरकारले यसअघि नै गरिसकेको छ ।

यसअघि सरकारले भदौ १६ गतेदेखि लामो दुरीका गाडी तथा आन्तरिक उडान सूचारु गर्ने गृहकार्य थालेको थियो । तर अहिले उपत्यकालगायत देशैभर कोरोना संक्रमित दिनहुँ बढ्दै गएका कारण संक्रमण रोक्नका लागि भन्दै यो निर्णय गरिएको सरकारको भनाई छ ।Comment from facebookथप खबर पढ्नुहोस्
सेतो छालावालाको कालो कर्तुत : बालबालिकामाथि यौन दुराचार गर्ने अमेरिकी नागरिक मुडे पक्राउ सेतो छालावालाको कालो कर्तुत : बालबालिकामाथि यौन दुराचार गर्ने अमेरिकी नागरिक मुडे पक्राउ

२०७६ भाद्र २६ गते बिहिबार

१९ डिसेम्बर, २०१९काठमाडौं । भाषा पढ्न बहानामा नेपालमा बसेर...

काठमाडौं छाड्दै सर्वसाधारण, ५ दिनमा १ लाख बढी बाहिरिए काठमाडौं छाड्दै सर्वसाधारण, ५ दिनमा १ लाख बढी बाहिरिए

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

१९ मार्च, २०२० काठमाडौं । कोरोना भाइरसको संक्रमण र...

गोकुल बास्कोटाविरुद्ध अख्तियारमा उजुरी गोकुल बास्कोटाविरुद्ध अख्तियारमा उजुरी

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

२३ फेब्रुअरी, २०२० काठमाडौं । निर्वतमान सञ्चारमन्त्री गोकुल बास्कोटाविरुद्ध...

घरमाभएका सबै दाजुभाईलाई एउटै श्रीमती बिहे गर्ने संसारकै अनौठो चलन नेपालमा (भिडियोसहित) घरमाभएका सबै दाजुभाईलाई एउटै श्रीमती बिहे गर्ने संसारकै अनौठो चलन नेपालमा (भिडियोसहित)

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

नेपाली समाजमा एक श्रीमान् का २ वटा २ भन्दा...

Top