नेपालमा कोरोना संक्रमण : बुधबारसम्म संक्रमितको संख्या साढे ३४ हजार नजिक, १९ हजार बढी कोरोनामुक्त

Best Khabar Team | २०२६ पुष १७ गते बिहिबार


२६ अगस्ट, २०२०
काठमाडौं । नेपालमा कोरोना संक्रमितको संख्या पछिल्ला केहीदिनयता तीव्र गतिमा बढ्न थालेको छ । स्वास्थ्य तथा जनसंख्या मन्त्रालयले दिएको जानकारी अनुसार बुधबार अपरान्हसम्म देशभर कोरोना संक्रमितको संख्या झण्डै साढे ३४ हजार नजिक पुगेको छ । स्वास्थ्य तथा जनसंख्या मन्त्रालयले आज अपरान्ह गरेको नियमित पत्रकार सम्मेलनमा दिएको जानकारी अनुसार बुधबार अपरान्ह साढे ४ बजेसम्म देशभर कोरोना संक्रमितको संख्या ३४ हजार ४ सय १८ पुगेको छ ।

मन्त्रालयका अनुसार यसरी संक्रमित भएका मध्य साढे १९ हजार भन्दा बढी कोरोना भाइरस मुक्त भै घर फर्केका छन् भने १४ हजार ७ सय ३९ जना भने अहिले पनि देशका विभिन्न अस्पताल तथा आइसोलेसन सेन्टरहरुमा उपचाररत छन् । पछिल्लो २४ घण्टामा काठमाडौं उपत्यकामा अहिलेसम्मकै सबैभन्दा धेरै अर्थात् ३ सय १ जनामा कोरोना संक्रमण देखिएको छ । ती मध्ये २४ जना भक्तपुर जिल्लाभित्र बसोबास गर्ने ४७ जना ललितपुर तथा काठमाडौंमा बसोबास गर्ने २ सय ३० जना रहेका छन् ।देशका विभिन्न अस्पताल तथा आइसोलेसन सेन्टरहरुमा कोरोना भाइरसको प्रकोपका कारण ज्यान गुमाउनेको संख्या भने १ सय ७५ पुगेको स्वास्थ्य मन्त्रालयले जनाएको छ ।

पछिल्लो २४ घण्टामा सर्लाही, सुनसरी, धनुषा, चितवन, लमजुङ्ग, कैलाली बारा, प्युठान, काभ्रे, रौतहट, मकवानपुर, अछाम, रुकुम, धादिङ्गलगायतका जिल्लामा संक्रमित भेटिएका छन् ।Comment from facebookथप खबर पढ्नुहोस्
ब्राजिल बन्यो कोरोनाको पछिल्लो इपिसेन्टर : विश्वकै तेश्रो बढी संक्रमित ब्राजिलमा २० हजार बढीको मृत्यु ब्राजिल बन्यो कोरोनाको पछिल्लो इपिसेन्टर : विश्वकै तेश्रो बढी संक्रमित ब्राजिलमा २० हजार बढीको मृत्यु

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

२२ मे, २०२०साउ पाउलो, ब्राजिल । दक्षिण अमेरिकी मुलुक...

विश्वभर कोरोनाका कारण ज्यान गुमाउनेको संख्या ५३ हजार नाघ्यो विश्वभर कोरोनाका कारण ज्यान गुमाउनेको संख्या ५३ हजार नाघ्यो

२०७६ फाल्गुन २१ गते बुधबार

०३ अप्रिल, २०२०काठमाडौं । विश्वव्यापी रुपमा फैलिएको कोरोना भाइरसको...

काठमाडौं, धादिङ् र जनकपुरका गरी थप ३ जनामा कोरोना : देशभर संक्रमित हुनेको संख्या २४९ पुग्यो काठमाडौं, धादिङ् र जनकपुरका गरी थप ३ जनामा कोरोना : देशभर संक्रमित हुनेको संख्या २४९ पुग्यो

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

१४ मे, २०२०काठमाडौं । काठमाडौं, धादिङ्ग र जनकपुरमा गरी...

कोरोनाको कहरमा ‘बकर इद’ पर्व कोरोनाको कहरमा ‘बकर इद’ पर्व

२०७६ पुष २३ गते बुधबार

– पि.एल. तरंग०१ अगस्ट, २०२०विगत ८ महिनादेखि विश्वभरी फैलिएको...

Top