उपत्यकामा कोरोना : ललितपुरमा ३ को मृत्यु

Best Khabar Team | २०७७ श्रावण २८ गते बुधबार


१२ अगस्ट, २०२०
काठमाडौं । कोरोना संक्रमणबाट काठमाडौं उपत्यकामा पछिल्लो २४ घण्टामा थप ३ जनाको ज्यान गएको छ । ललितपुरका विभिन्न अस्पतालमा उपचारका क्रममा उनीहरुको मृत्यु भएको हो । जिल्ला जनस्वास्थ्य कार्यालय ललितपुरका अनुसार ललितपुरको किस्ट अस्पताल, पाटन अस्पताल र मेडिसिटी अस्पतालमा उपचारका क्रममा तीन जनाको ज्यान गएको हो । कोरोनाबाट ज्यान गुमाउनेमा २ महिला र एक पुरुष रहेका छन् ।

पाटन अस्पतालमा उपचारमा रहेकी जनकपुरकी एक महिलाको अस्पतालमा निधन भएको छ । पाटनमा ज्यान गुमाएकी ती महिलामा सामान्य झाडाबान्ता र ज्वरोको समस्या देखिएको थियो । यस्तै मेडिसिटीमा उपचारमा रहेका ७१ वर्षका एक पुरुषको ज्यान गएको छ । उनी जनकपुरका स्थायी बासिन्दा भएको बताइएको छ । उनी निमोनियासम्बन्धी समस्या देखिएपछि अस्पतालमा उपचारार्थ भर्ना भएका थिए ।

उपचारका क्रममा उनको आज बिहान ज्यान गएको अस्पतालले जनाएको छ । यता किस्ट अस्पतालमा पनि उपचारका क्रममा रहेकी एक महिलाको ज्यान गएको छ । अस्पतालमा उपचारमा रहेकी ७१ वर्षकी एक महिलाको हिजो साँझ ज्यान गएको छ । उनी पनि उच्च रक्तचापलगायतका विभिन्न समस्याका कारण अस्पताल भर्ना भएकी थिइन् ।

पछिल्ला दिनहरुमा काठमाडौं उपत्यकाभित्र पनि कोरोना संक्रमितहरुको संख्या बढ्दो क्रममा रहेको छ । विशेष गरी लकडाउन खुल्ला गरिएसँगै राजधानी भित्रनेहरुको चाप ह्वात्तै बढेपछि संक्रमितको संख्या पनि बढेको हो ।Comment from facebookथप खबर पढ्नुहोस्
फिनल्याण्डकी ३४ वर्षकी प्रमको योजना : ४ दिनको एक हप्ता, ६ घण्टा दैनिक काम फिनल्याण्डकी ३४ वर्षकी प्रमको योजना : ४ दिनको एक हप्ता, ६ घण्टा दैनिक काम

२०७६ पुष २१ गते सोमबार

०६ जनवरी, २०२० हेलसिंगी । युरोपेली मुलुक फिनल्याण्डकी प्रधानमन्त्रीले...

नाटक देखाउन आएका ४ कलाकार युरोपमै लुकेपछि… नाटक देखाउन आएका ४ कलाकार युरोपमै लुकेपछि…

२०७६ असार २५ गते बुधबार

१० जुलाई, २०१९ बर्लिन । नेपाली नाटक ‘घेरो’ देखाउनका...

फ्रान्स घुम्न आएका चिनियाँ पर्यटकको कोरोना भाइरसको संक्रमणबाट निधन फ्रान्स घुम्न आएका चिनियाँ पर्यटकको कोरोना भाइरसको संक्रमणबाट निधन

२०७६ फाल्गुन ४ गते आइतबार

१६ फेब्रुअरी, २०२० पेरिस । फ्रान्सको राजधानी पेरिस घुम्न...

इजरायलमा रहेका नेपाली ल्याउन चार्टर विमान पठाइने, ५४ जना नेपालीलाई सुरक्षित ठाउँमा लगियो इजरायलमा रहेका नेपाली ल्याउन चार्टर विमान पठाइने, ५४ जना नेपालीलाई सुरक्षित ठाउँमा लगियो

२०८० आश्विन २३ गते मंगलबार

१० अक्टोबर, २०२३काठमाडौं । सरकारले इजरायलमा रहेका नेपालीहरुलाई जतिसक्दो...

Top