hi himalaya nepal

उपत्यकामा कोरोना : ललितपुरमा ३ को मृत्यु

Best Khabar Team | २०७७ श्रावण २८ गते बुधबार


१२ अगस्ट, २०२०
काठमाडौं । कोरोना संक्रमणबाट काठमाडौं उपत्यकामा पछिल्लो २४ घण्टामा थप ३ जनाको ज्यान गएको छ । ललितपुरका विभिन्न अस्पतालमा उपचारका क्रममा उनीहरुको मृत्यु भएको हो । जिल्ला जनस्वास्थ्य कार्यालय ललितपुरका अनुसार ललितपुरको किस्ट अस्पताल, पाटन अस्पताल र मेडिसिटी अस्पतालमा उपचारका क्रममा तीन जनाको ज्यान गएको हो । कोरोनाबाट ज्यान गुमाउनेमा २ महिला र एक पुरुष रहेका छन् ।

पाटन अस्पतालमा उपचारमा रहेकी जनकपुरकी एक महिलाको अस्पतालमा निधन भएको छ । पाटनमा ज्यान गुमाएकी ती महिलामा सामान्य झाडाबान्ता र ज्वरोको समस्या देखिएको थियो । यस्तै मेडिसिटीमा उपचारमा रहेका ७१ वर्षका एक पुरुषको ज्यान गएको छ । उनी जनकपुरका स्थायी बासिन्दा भएको बताइएको छ । उनी निमोनियासम्बन्धी समस्या देखिएपछि अस्पतालमा उपचारार्थ भर्ना भएका थिए ।

उपचारका क्रममा उनको आज बिहान ज्यान गएको अस्पतालले जनाएको छ । यता किस्ट अस्पतालमा पनि उपचारका क्रममा रहेकी एक महिलाको ज्यान गएको छ । अस्पतालमा उपचारमा रहेकी ७१ वर्षकी एक महिलाको हिजो साँझ ज्यान गएको छ । उनी पनि उच्च रक्तचापलगायतका विभिन्न समस्याका कारण अस्पताल भर्ना भएकी थिइन् ।

पछिल्ला दिनहरुमा काठमाडौं उपत्यकाभित्र पनि कोरोना संक्रमितहरुको संख्या बढ्दो क्रममा रहेको छ । विशेष गरी लकडाउन खुल्ला गरिएसँगै राजधानी भित्रनेहरुको चाप ह्वात्तै बढेपछि संक्रमितको संख्या पनि बढेको हो ।Comment from facebookथप खबर पढ्नुहोस्
भारतमा तेश्रोपटक फेरि थपियो ‘लकडाउन’ भारतमा तेश्रोपटक फेरि थपियो ‘लकडाउन’

२०७७ बैशाख १९ गते शुक्रबार

०१ मे, २०२०उत्तरप्रदेश । भारतमा पछिल्ला दिनमा कोरोना संक्रमितको...

ट्रम्प प्रशासनले अमेरिकी नागरिकलाई क्युवा भ्रमणमा रोक लगायो ट्रम्प प्रशासनले अमेरिकी नागरिकलाई क्युवा भ्रमणमा रोक लगायो

२०७६ जेठ २३ गते बिहिबार

०६ जुन, २०१९न्यूयोर्क । छिमेकी मुलुक क्युवाको भ्रमणमा आफ्ना...

७२ वर्षमा ब्रह्मलीन भए ‘हिम चितुवा’ शेर्पा ७२ वर्षमा ब्रह्मलीन भए ‘हिम चितुवा’ शेर्पा

२०७७ आश्विन ५ गते सोमबार

२२ सेप्टेम्बर, २०२०काठमाडौं । हिमाल आरोहणमा किर्तिमान राखेर ‘हिम...

‘बेस्ट खबर डटकम’ बारेमा ‘बेस्ट खबर डटकम’ बारेमा

२०७४ श्रावण २२ गते आइतबार

हाम्रो बारेमा ।‘बेस्ट खबर डटकम’ पत्रकारिताका क्षेत्रमा फरक र...

Top