१० दिन अस्पताल बसेर प्रधानमन्त्री बालुवाटार फर्किए, स्वास्थ्यस्थिति सुधारोन्मुख

Best Khabar Team | २०७६ बैशाख २९ गते आइतबार


०५ डिसेम्बर, २०१९
काठमाडौं । विगत १० दिनदेखि राजधानीको महाराजगञ्जस्थित शिक्षण अस्पतालमा उपचार गराईरहनुभएका प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओली स्वास्थ्यमा सुधार आएपछि आज सरकारी निवास फर्कनुभएको छ । पछिल्लो समयमा एपेन्डिसाइटिसको अप्रेशन पछि प्रधानमन्त्री ओली शिक्षण अस्पताल हाताभित्रै रहेको मनमोहन कार्डियोथोरासिक भास्कुलर तथा ट्रान्सप्लान्ट सेन्टरमा उपचारात हुनुहुन्थ्यो ।

फाइल तस्वीर : प्रधानमन्त्री ओली

उहाँलाई अस्पतालले सधन कक्षमा राखेर उपचार गरेकोमा स्वास्थ्य अवस्थामा सुधार भएपछि उहाँ आज अस्पतालबाट डिस्चार्ज हुनुभएको हो । अस्पतालले निकालेको प्रेस विज्ञप्ति अनुसार प्रधानमन्त्री ओलीको स्वास्थ्यमा सुधार भएको छ । यद्यपि उहाँलाई अझै केहीदिन घरमै बसेर आराम गर्न चिकित्सकहरुले सुझाव दिएका छन् ।

मृगौल रोगबाटसमेत पीडित रहनुभएका प्रधानमन्त्रीको मिर्गौलाको डायलसिस समेत गरिएको अस्पताल स्रोतले जानकारी दिएको भएपनि अस्पतालले औपचारिक रुपमा यसको कुनै जानकारी दिएको छैन । गत मंगलबाट प्रधानमन्त्रीको एपेन्डाइटिक्सको अप्रेशन भएको र संक्रमण हुने जोखिम रहेको भन्दै उहाँलाई अस्पतालले सघन कक्षमा राखेर उपचार गरेको थियो ।

प्रधानमन्त्रीको स्वास्थ्यस्थितिको बारेमा अस्पतालले जारी गरेको विज्ञप्ति


Comment from facebookथप खबर पढ्नुहोस्
काठमाडौंको बाँसबारीस्थित गंगालाल अस्पतालका ७ विरामीमा कोरोना संक्रमण, अस्पतालको आकस्मिक बाहेकका सबै सेवा बन्द काठमाडौंको बाँसबारीस्थित गंगालाल अस्पतालका ७ विरामीमा कोरोना संक्रमण, अस्पतालको आकस्मिक बाहेकका सबै सेवा बन्द

२०७७ असार २३ गते मंगलबार

०८ जुलाई, २०२०काठमाडौं । आफ्नो अस्पतालमा उपचाररत ७ जना...

पोखरामा उपचाररत स्याङ्जाका एक पुरुषको कोरोना संक्रमणबाट मृत्यु पोखरामा उपचाररत स्याङ्जाका एक पुरुषको कोरोना संक्रमणबाट मृत्यु

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

२५ जुन, २०२०लेकसाइड, पोखरा । स्याङ्जाको सिरुबारी घर भएका...

नेपालमा चिनियाँ प्रभाव बढेको अमेरिकी ठहर (प्रतिवेदनसहित) नेपालमा चिनियाँ प्रभाव बढेको अमेरिकी ठहर (प्रतिवेदनसहित)

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

२४ अक्टोबर, २०१९ वासिङ्गटन डिसी । चिनियाँ राष्ट्रपति सि...

लमजुङ्मा २२ सहित थप १०१ जनामा कोरोना संक्रमण, मृतकको संख्या ४० पुग्यो लमजुङ्मा २२ सहित थप १०१ जनामा कोरोना संक्रमण, मृतकको संख्या ४० पुग्यो

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

१७ जुलाई, २०२०काठमाडौं । लमजुङ्गमा पछिल्लो २४ घण्टामा थप...

Top