१० दिन अस्पताल बसेर प्रधानमन्त्री बालुवाटार फर्किए, स्वास्थ्यस्थिति सुधारोन्मुख

Best Khabar Team | २०७६ मंशिर १९ गते बिहिबार


०५ डिसेम्बर, २०१९
काठमाडौं । विगत १० दिनदेखि राजधानीको महाराजगञ्जस्थित शिक्षण अस्पतालमा उपचार गराईरहनुभएका प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओली स्वास्थ्यमा सुधार आएपछि आज सरकारी निवास फर्कनुभएको छ । पछिल्लो समयमा एपेन्डिसाइटिसको अप्रेशन पछि प्रधानमन्त्री ओली शिक्षण अस्पताल हाताभित्रै रहेको मनमोहन कार्डियोथोरासिक भास्कुलर तथा ट्रान्सप्लान्ट सेन्टरमा उपचारात हुनुहुन्थ्यो ।

फाइल तस्वीर : प्रधानमन्त्री ओली

उहाँलाई अस्पतालले सधन कक्षमा राखेर उपचार गरेकोमा स्वास्थ्य अवस्थामा सुधार भएपछि उहाँ आज अस्पतालबाट डिस्चार्ज हुनुभएको हो । अस्पतालले निकालेको प्रेस विज्ञप्ति अनुसार प्रधानमन्त्री ओलीको स्वास्थ्यमा सुधार भएको छ । यद्यपि उहाँलाई अझै केहीदिन घरमै बसेर आराम गर्न चिकित्सकहरुले सुझाव दिएका छन् ।

मृगौल रोगबाटसमेत पीडित रहनुभएका प्रधानमन्त्रीको मिर्गौलाको डायलसिस समेत गरिएको अस्पताल स्रोतले जानकारी दिएको भएपनि अस्पतालले औपचारिक रुपमा यसको कुनै जानकारी दिएको छैन । गत मंगलबाट प्रधानमन्त्रीको एपेन्डाइटिक्सको अप्रेशन भएको र संक्रमण हुने जोखिम रहेको भन्दै उहाँलाई अस्पतालले सघन कक्षमा राखेर उपचार गरेको थियो ।

प्रधानमन्त्रीको स्वास्थ्यस्थितिको बारेमा अस्पतालले जारी गरेको विज्ञप्ति


Comment from facebookथप खबर पढ्नुहोस्
औषधी व्यवसायीको मृत्यु प्रकरण : लकडाउनमा प्रेमिसँग मिलेर श्रीमानको हत्या औषधी व्यवसायीको मृत्यु प्रकरण : लकडाउनमा प्रेमिसँग मिलेर श्रीमानको हत्या

२०७७ जेठ ५ गते सोमबार

१८ मे, २०२०विराटनगर । मोरङ्गको बिराटनगरमा आइतबार भएको एकजना...

पोर्चुगलमा कोरोना भाइरसको संक्रमणबाट १ ज्यान गयो, खेतीमा काम गर्ने नेपाली समेत झण्डै ६० जना क्वारेन्टाईनमा पोर्चुगलमा कोरोना भाइरसको संक्रमणबाट १ ज्यान गयो, खेतीमा काम गर्ने नेपाली समेत झण्डै ६० जना क्वारेन्टाईनमा

२०७६ चैत्र ३ गते सोमबार

१६ मार्च, २०२०पोर्तिमाउ । पोर्चुगलमा कोरोना भाइरसबाट संक्रमित एकजनाको...

देशभर कोरोना संक्रमितको संख्या साढे २ लाख नजिक, निको हुने क्रम पनि बढ्दो देशभर कोरोना संक्रमितको संख्या साढे २ लाख नजिक, निको हुने क्रम पनि बढ्दो

२०७७ मंशिर २८ गते आइतबार

१३ डिसेम्बर, २०२०काठमाडौं । देशभर कोरोना संक्रमितको संख्या साढे...

२०७८ बैशाखमा मध्यावधि चुनावको घोषणा : प्रतिनिधि सभा भंग २०७८ बैशाखमा मध्यावधि चुनावको घोषणा : प्रतिनिधि सभा भंग

२०७७ पुष ५ गते आइतबार

२० डिसेम्बर, २०२०काठमाडौं । राष्ट्रपति विद्यादेवी भण्डारीले आगामी बैशाखमा...

Top