नेपालमा पहिलो पटक कोरोनाका कारण एकैदिन ६ जनाको मृत्यु

Best Khabar Team | २०७७ बैशाख २६ गते शुक्रबार


०५ अगस्ट, २०२०
काठमाडौं । नेपालमा पहिलो पटक कोरोनाबाट २४ घण्टाभित्र ६ जनाको ज्यान गएको छ । स्वास्थ्य तथा जनसंख्या मन्त्रालयले आज गरेको पत्रकार सम्मेलनमा दिइएको जानकारी अनुसार काठमाडौं उपत्यकामा एकसहित देशका विभिन्न जिल्लामा गरी ६ जनाको ज्यान गएको छ । योसँगै नेपालमा कोरोनाका कारण ज्यान गुमाउनेको संख्या ६० पुगेको छ ।

काठमाडौं, पर्सा, मोरङ्ग र सप्तरीमा गरी ६ जनाको ज्यान गएको मन्त्रालयले जनाएको छ । काठमाडौंको हलचोकस्थित सशस्त्र प्रहरी अस्पतालमा उपचारका क्रममा एक महिलाको ज्यान गएको छ । पर्सामा ४६ वर्षीयका एक पुरुष र १८ वर्षकी एक युवतीको ज्यान गएको हो । यस्तै आजमात्रै मोरङ्गमा कोरोनाका कारण २ जनाको ज्यान गएको छ । मोरङ्गस्थित कोशी अञ्चल अस्पतालको आइसोलेसनमा उपचार गराइरहेका विराटनगर महानगरपालिका ४५ वर्षका एक पुरुषको उपचारका क्रममा ज्यान गएको हो ।

यता मोरङ्गकै रंगेली नगरपालिका(८ का ४५ वर्षका अर्का एक युवकको पनि कोरोनाकै कारण ज्यान गएको छ । यता सप्तरीमा पनि कोरोनाबाट एक पुरुषको ज्यान गएको छ । राजविराजमा रहेको गजेन्द्र नारायण अस्पतालमा उपचारका क्रममा रहेका ४५ वर्षका ती युवकको आज निधन भएको हो । उनी एक महिला अघिमात्रै मलेसियाबाट नेपाल फर्केका थिए । यसैबीच काठमाडौं उपत्यकामा ६२ जनासहित मुलुकभर थप ३ सय ८१ जनामा कोरोना संक्रमण पुष्टि भएको स्वास्थ्य मन्त्रालयले जनाएको छ । यस्तै पछिल्लो २४ घण्टामा १ सय ३० जना डिस्चार्ज भएर घर फर्केका छन् ।Comment from facebookथप खबर पढ्नुहोस्
फेरि सक्रिय भयो मनसुन, आजबाट ५ दिनसम्म भारी बर्षा हुने विभागको अनुमान फेरि सक्रिय भयो मनसुन, आजबाट ५ दिनसम्म भारी बर्षा हुने विभागको अनुमान

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

२७ जुलाई, २०२०काठमाडौं । वर्षायाम शुरु भएसँगै देशका विभिन्न...

सिमा अतिक्रमणको विरोधमा टोरोन्टोस्थित भारतीय दुतावासमा धर्ना, विरोधपत्र बुझाईयो सिमा अतिक्रमणको विरोधमा टोरोन्टोस्थित भारतीय दुतावासमा धर्ना, विरोधपत्र बुझाईयो

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

२४ डिसेम्बर, २०१९ टोरोन्टो । सिमावर्ती नेपाली भूमि अतिक्रमणको...

सिन्धुपाल्चोकमा फेरि पहिरोको वितण्डा : ११ घर बगायो, २८ वेपत्ता, ३ को शव भेटियो सिन्धुपाल्चोकमा फेरि पहिरोको वितण्डा : ११ घर बगायो, २८ वेपत्ता, ३ को शव भेटियो

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

१३ सेप्टेम्बर, २०२०काठमाडौं । सिन्धुपाल्चोकको बाह्रबिसे नगरपालिकाका विभिन्न स्थानमा...

ट्वीटरमा प्रधानमन्त्रीले पोखे दुःखेसो ट्वीटरमा प्रधानमन्त्रीले पोखे दुःखेसो

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

१७ जुन, २०१८ काठमाडौं । पूर्व निर्धारित कार्यक्रम अनुसार...

Top