नेपालमा पहिलो पटक कोरोनाका कारण एकैदिन ६ जनाको मृत्यु

Best Khabar Team | २०७७ श्रावण २१ गते बुधबार


०५ अगस्ट, २०२०
काठमाडौं । नेपालमा पहिलो पटक कोरोनाबाट २४ घण्टाभित्र ६ जनाको ज्यान गएको छ । स्वास्थ्य तथा जनसंख्या मन्त्रालयले आज गरेको पत्रकार सम्मेलनमा दिइएको जानकारी अनुसार काठमाडौं उपत्यकामा एकसहित देशका विभिन्न जिल्लामा गरी ६ जनाको ज्यान गएको छ । योसँगै नेपालमा कोरोनाका कारण ज्यान गुमाउनेको संख्या ६० पुगेको छ ।

काठमाडौं, पर्सा, मोरङ्ग र सप्तरीमा गरी ६ जनाको ज्यान गएको मन्त्रालयले जनाएको छ । काठमाडौंको हलचोकस्थित सशस्त्र प्रहरी अस्पतालमा उपचारका क्रममा एक महिलाको ज्यान गएको छ । पर्सामा ४६ वर्षीयका एक पुरुष र १८ वर्षकी एक युवतीको ज्यान गएको हो । यस्तै आजमात्रै मोरङ्गमा कोरोनाका कारण २ जनाको ज्यान गएको छ । मोरङ्गस्थित कोशी अञ्चल अस्पतालको आइसोलेसनमा उपचार गराइरहेका विराटनगर महानगरपालिका ४५ वर्षका एक पुरुषको उपचारका क्रममा ज्यान गएको हो ।

यता मोरङ्गकै रंगेली नगरपालिका(८ का ४५ वर्षका अर्का एक युवकको पनि कोरोनाकै कारण ज्यान गएको छ । यता सप्तरीमा पनि कोरोनाबाट एक पुरुषको ज्यान गएको छ । राजविराजमा रहेको गजेन्द्र नारायण अस्पतालमा उपचारका क्रममा रहेका ४५ वर्षका ती युवकको आज निधन भएको हो । उनी एक महिला अघिमात्रै मलेसियाबाट नेपाल फर्केका थिए । यसैबीच काठमाडौं उपत्यकामा ६२ जनासहित मुलुकभर थप ३ सय ८१ जनामा कोरोना संक्रमण पुष्टि भएको स्वास्थ्य मन्त्रालयले जनाएको छ । यस्तै पछिल्लो २४ घण्टामा १ सय ३० जना डिस्चार्ज भएर घर फर्केका छन् ।Comment from facebookथप खबर पढ्नुहोस्
४ महिनापछि पायो प्रतिनिधि सभाले सभामुख, सापकोटाले खाए सपथ ४ महिनापछि पायो प्रतिनिधि सभाले सभामुख, सापकोटाले खाए सपथ

२०७६ माघ १३ गते सोमबार

२७ जनवरी । निवर्तमान सभामुख कृष्णबहादुर महरा बलात्कार आरोपमा...

नेपाल प्रहरीको मुख्य कार्यालय काठमाडौंमा कार्यरत ४ प्रहरीमा कोरोना पुष्टि, अन्य केहीको रिपोर्ट आउन बाँकी नेपाल प्रहरीको मुख्य कार्यालय काठमाडौंमा कार्यरत ४ प्रहरीमा कोरोना पुष्टि, अन्य केहीको रिपोर्ट आउन बाँकी

२०७७ श्रावण ११ गते आइतबार

२६ जुलाई, २०२०काठमाडौं । काठमाडौंको नक्सालमा रहेको प्रहरी प्रधान...

उदयपुर भुल्केका ८ जनामा कोरोना आशंका : थप परीक्षणका लागि स्वाब धरान पठाईयो उदयपुर भुल्केका ८ जनामा कोरोना आशंका : थप परीक्षणका लागि स्वाब धरान पठाईयो

२०७७ बैशाख ९ गते मंगलबार

२१ अप्रिल, २०२०गाईघाट । उदयपुरको भुल्केस्थित एकै गाउँका ८...

अष्ट्रेलियाले विदेशी नागरिकलाई प्रवेशमा रोक लगायो, ६ महिनासम्म यो क्रम निरन्तर रहनसक्ने अष्ट्रेलियाले विदेशी नागरिकलाई प्रवेशमा रोक लगायो, ६ महिनासम्म यो क्रम निरन्तर रहनसक्ने

२०७६ चैत्र ६ गते बिहिबार

१९ मार्च, २०२० सिड्नी । कोरोना भाईरस (कोभिड १९)...

Top