काठमाडौंको टंगालस्थित अख्तियार मुख्यालयमा गरिएको स्वाब परीक्षणमा १५ जनामा कोरोना संक्रमण, सक्रमितमध्ये अधिकांश प्रहरी

Best Khabar Team | २०७६ चैत्र २६ गते बुधबार


०४ अगस्ट, २०२०
काठमाडौं । काठमाडौंको टंगालमा रहेको अख्तियार दुरुपयोग अनुसन्धान आयोगको मुख्यालयमा २ दिन अघि गरिएको स्वाब परीक्षणका क्रममा १५ जना कर्मचारीहरुमा कोरोना संक्रमण पुष्टि भएको छ । स्वास्थ्य मन्त्रालयको समन्वयमा गरिएको परीक्षणका क्रममा भेटिएका संक्रमितमध्ये धेरैजसो प्रहरी रहेको बताइएको छ ।

उनीहरु विगत लामो समयदेखि अख्तियार दुरुपयोग अनुसन्धान आयोगले गर्ने विभिन्न अनुसन्धान र कारबाहीमा खटिँदै आएका प्रहरी कर्मचारी भएको मन्त्रालय स्रोतको भनाई छ । १५ जना कर्मचारीमा कोरोना देखिएपछि उनीहरुको सम्पर्कमा रहेका अन्य व्यक्तिहरुको बारेमा पनि विस्तृत वितरण निकाल्ने काम भै रहेको छ ।

संक्रमितहरुलाई अहिले आइसोलेसन केन्द्रमा पठाउने तयारी भै रहेको बताइएको छ । स्रोतका अनुसार केही समय अघि पूर्वी नेपालमा अख्तियारको क्षेत्रीय कार्यालयले गरेको अनुसन्धानका क्रममा सहभागी भएर फर्केका केही प्रहरी कर्मचारीहरुमार्फत् मुख्यालयका अन्यमा कोरोना फैलिएको आशंका गरिएको छ । गएको आइतबार अख्तियारको मुख्यालयमा गरिएको स्वाब परीक्षणको रिपोर्ट आज प्राप्त भएको बताइएको छ ।

प्रहरी कर्मचारीका अलावा अनुसन्धान प्रहरीसँगै खटिएका अख्तियारका केही कर्मचारीहरुमा समेत कोरोना संक्रमण भेटिएको प्रहरीको भनाई छ । केही समयअघिमात्रै काठमाडौंको नक्सालस्थित प्रहरी मुख्यालयमा कार्यरत ५२ जना भन्दा बढी प्रहरी कर्मचारीमा कोरोना संक्रमण पुष्टि भएको थियो । उनीहरु मुख्यालयको सञ्चार तथा सवारी शाखामा कार्यरत कर्मचारी रहेका थिए ।Comment from facebookथप खबर पढ्नुहोस्
बिवाह बन्धनमा बाँधिइन् स्वेता बिवाह बन्धनमा बाँधिइन् स्वेता

२०७७ असार २८ गते आइतबार

०७ डिसेम्बर, २०२०काठमाडौं । नायिका स्वेता खड्का पुनः विवाह...

नेपाललाई सैन्य अखडा बनाउन एमसीसी सम्झौता : क्रान्तिकारी माओवादी नेपाललाई सैन्य अखडा बनाउन एमसीसी सम्झौता : क्रान्तिकारी माओवादी

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

१८ जनवरी, २०२०काठमाडौं । मिलेनियम च्यालेञ्ज कम्प्याक्ट अर्थात् एमसीसी...

इटहरीका मेयर पत्रकार विरुद्ध क्रुद्ध, रवि लामिछानेलाई ठाडै थर्काए (हेर्नोस् भिडियो) इटहरीका मेयर पत्रकार विरुद्ध क्रुद्ध, रवि लामिछानेलाई ठाडै थर्काए (हेर्नोस् भिडियो)

२०७५ चैत्र २३ गते शनिबार

०४ जुन, २०१९ काठमाडौं । सुनसरीस्थित इटहरी उपमहानगरपालिकाका मेयर...

बाग्लुङ्गको ढोरपाटनमा बाढीले एकदर्जन बढी घर बगायो, ८ को मृत्यु, केही वेपत्ता बाग्लुङ्गको ढोरपाटनमा बाढीले एकदर्जन बढी घर बगायो, ८ को मृत्यु, केही वेपत्ता

२०७६ फाल्गुन २६ गते सोमबार

०२ सेप्टेम्बर, २०२०बलेवा, बाग्लुङ्ग । बाग्लुङ्गको ढोरपाटन नगरपालिकाको लाँकुरीबोट...

Top