काठमाडौंको टंगालस्थित अख्तियार मुख्यालयमा गरिएको स्वाब परीक्षणमा १५ जनामा कोरोना संक्रमण, सक्रमितमध्ये अधिकांश प्रहरी

Best Khabar Team | २०७६ चैत्र २६ गते बुधबार


०४ अगस्ट, २०२०
काठमाडौं । काठमाडौंको टंगालमा रहेको अख्तियार दुरुपयोग अनुसन्धान आयोगको मुख्यालयमा २ दिन अघि गरिएको स्वाब परीक्षणका क्रममा १५ जना कर्मचारीहरुमा कोरोना संक्रमण पुष्टि भएको छ । स्वास्थ्य मन्त्रालयको समन्वयमा गरिएको परीक्षणका क्रममा भेटिएका संक्रमितमध्ये धेरैजसो प्रहरी रहेको बताइएको छ ।

उनीहरु विगत लामो समयदेखि अख्तियार दुरुपयोग अनुसन्धान आयोगले गर्ने विभिन्न अनुसन्धान र कारबाहीमा खटिँदै आएका प्रहरी कर्मचारी भएको मन्त्रालय स्रोतको भनाई छ । १५ जना कर्मचारीमा कोरोना देखिएपछि उनीहरुको सम्पर्कमा रहेका अन्य व्यक्तिहरुको बारेमा पनि विस्तृत वितरण निकाल्ने काम भै रहेको छ ।

संक्रमितहरुलाई अहिले आइसोलेसन केन्द्रमा पठाउने तयारी भै रहेको बताइएको छ । स्रोतका अनुसार केही समय अघि पूर्वी नेपालमा अख्तियारको क्षेत्रीय कार्यालयले गरेको अनुसन्धानका क्रममा सहभागी भएर फर्केका केही प्रहरी कर्मचारीहरुमार्फत् मुख्यालयका अन्यमा कोरोना फैलिएको आशंका गरिएको छ । गएको आइतबार अख्तियारको मुख्यालयमा गरिएको स्वाब परीक्षणको रिपोर्ट आज प्राप्त भएको बताइएको छ ।

प्रहरी कर्मचारीका अलावा अनुसन्धान प्रहरीसँगै खटिएका अख्तियारका केही कर्मचारीहरुमा समेत कोरोना संक्रमण भेटिएको प्रहरीको भनाई छ । केही समयअघिमात्रै काठमाडौंको नक्सालस्थित प्रहरी मुख्यालयमा कार्यरत ५२ जना भन्दा बढी प्रहरी कर्मचारीमा कोरोना संक्रमण पुष्टि भएको थियो । उनीहरु मुख्यालयको सञ्चार तथा सवारी शाखामा कार्यरत कर्मचारी रहेका थिए ।Comment from facebookथप खबर पढ्नुहोस्
ज्ञान लिएर जाने होइन, छोडेर जाने हो ज्ञान लिएर जाने होइन, छोडेर जाने हो

२०७७ मंशिर २७ गते शनिबार

– पद्मप्रसाद शर्मा घोराहीउपमहानगरपालिका ९, अस्पारा, दाङ हरेक मानवमा...

उखु किसानको आँसु मिसिएको गुलियो चिनी बेच्दै सरकार उखु किसानको आँसु मिसिएको गुलियो चिनी बेच्दै सरकार

२०७६ फाल्गुन १८ गते आइतबार

३ जनवरी, २०२०काठमाडौंमा उखु किसानले आन्दोलन गरेको करिब २...

काठमाडौंको टोखा र बुढानिलकण्ठका ३ सहित थप ७२ मा कोरोना, संक्रमितको संख्या ६७५ पुग्यो काठमाडौंको टोखा र बुढानिलकण्ठका ३ सहित थप ७२ मा कोरोना, संक्रमितको संख्या ६७५ पुग्यो

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

२५ मे, २०२०काठमाडौं । देशको राजधानी काठमाडौंको टोखा नगरपालिकामा...

वीरगञ्जमा युवतीको शंकास्पद मृत्यु ! वीरगञ्जमा युवतीको शंकास्पद मृत्यु !

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

२६ अप्रिल, २०२०काठमाडौं । पर्साको वीरगञ्जमा एक ‘शंकास्पद कोरोना...

Top