नेपालसँग सिमाना जोडिएको भारतको उत्तर प्रदेशकी एक मन्त्रीको कोरानाबाट मृत्यु

Best Khabar Team | २०७६ माघ २५ गते शनिबार


०२ अगस्ट, २०२०
नयाँ दिल्ली । छिमेकी मुलुक नेपालसँग सिमाना जोडिएको भारतको उत्तर प्रदेशकी एकजना बहालवाला मन्त्रीको कोरोना भाइरसको संक्रमणबाट ज्यान गएको छ । भारतको उत्तर प्रदेशकी प्रविधि एवं शिक्षामन्त्री कमला रानी बरुणाको कोरोना संक्रमणबाट परी ज्यान गएको हो । उनको लखनउस्थित एक अस्पतालमा उपचारका क्रममा आज बिहान मृत्यु भएको अस्पताल स्रोतले जानकारी दिएको छ ।

करिब ३ साता अघि कोरोना संक्रमणमा परेकी उनलाई उपचारका लागि लखनउ पु-याइएको थियो । तर संक्रमण बढ्दै जाँदा उनको स्वास्थ्य अवस्था पनि थप कमजोर बन्दै गएको थियो । अस्पतालको विशेष आइसोलेसनमा राखेर उपचार हुँदै गरेका बेला उनको आज बिहान निधन भएको भारतका विभिन्न सञ्चारमाध्यमले उल्लेख गरेका छन् । एक वर्षअघि उनी भारतको उत्तर प्रदेश प्रविधि तथा शिक्षा मन्त्री बनेकी थिइन् ।

भारतको उत्तर प्रदेशका मुख्यमन्त्री योगी आदित्यनाथ एक कार्यक्रममा मन्त्री कमलालाई पुष्पगुच्छा दिँदै । फाइल फोटो : मुख्यमन्त्रीको ट्वीटर

भारतको उत्तर प्रदेशका मुख्यमन्त्री योगी आदित्यनाथले मन्त्री कमलाको निधनमा दुख व्यक्त गर्दै उनी एकजना जनप्रिय नेता भएको प्रतिक्रिया दिएको इन्डियन एक्सप्रेसले आफ्नो अनलाईन संस्करणमा उल्लेख गरेको छ । भारतमा हालसम्म कोरोनाका कारण १७ लाख ५४ हजार १ सय १७ जना संक्रमित बनेका छन् भने ३७ हजार ४ सय १५ जनाको ज्यान कोरोनाकै कारण गएको छ । यस्तै हालसम्म ११ लाख ४८ हजार भन्दा बढीले कोरोनालाई जितेका छन् । भारत अमेरिका र ब्राजिलपछि विश्वमै सबैभन्दा धेरै कोरोना संक्रमित भएको मुलुक हो ।Comment from facebookथप खबर पढ्नुहोस्
चराउन लगेकै बेला प्राण त्यागिन् ८४ वर्षकी ‘रतनकली’ले चराउन लगेकै बेला प्राण त्यागिन् ८४ वर्षकी ‘रतनकली’ले

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

२ ८ डिसेम्बर, २०१९ कञ्चनपुर । कञ्चनपुरस्थित शुक्लाफाँटा राष्ट्रिय...

क्षति भएको ४ वर्षपछि सिंहदरबारको पश्चिम मोहडा प्रबलीकरण थालियो क्षति भएको ४ वर्षपछि सिंहदरबारको पश्चिम मोहडा प्रबलीकरण थालियो

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

२२ अक्टोबर, २०१९काठमाडौं । २०७२ साल बैशाख १२ गते...

स्वर्गद्वारी महाप्रभु ! स्वर्गद्वारी महाप्रभु !

२०७८ आश्विन १६ गते शनिबार

– तेजनिधि पौडेल वि.सं. १९१६ वर्षा ऋतु श्रावण शुक्ल...

८० वर्षपछि यसरी बन्द भयो बीबीसी हिन्दिको रेडियो सेवा (अन्तिम भागसहित) ८० वर्षपछि यसरी बन्द भयो बीबीसी हिन्दिको रेडियो सेवा (अन्तिम भागसहित)

२०७६ माघ १९ गते आइतबार

०२ फेब्रुअरी, २०२० नयाँदिल्ली । ८० वर्ष लामो आरोह...

Top