नेपालसँग सिमाना जोडिएको भारतको उत्तर प्रदेशकी एक मन्त्रीको कोरानाबाट मृत्यु

Best Khabar Team | २०७७ श्रावण १८ गते आइतबार


०२ अगस्ट, २०२०
नयाँ दिल्ली । छिमेकी मुलुक नेपालसँग सिमाना जोडिएको भारतको उत्तर प्रदेशकी एकजना बहालवाला मन्त्रीको कोरोना भाइरसको संक्रमणबाट ज्यान गएको छ । भारतको उत्तर प्रदेशकी प्रविधि एवं शिक्षामन्त्री कमला रानी बरुणाको कोरोना संक्रमणबाट परी ज्यान गएको हो । उनको लखनउस्थित एक अस्पतालमा उपचारका क्रममा आज बिहान मृत्यु भएको अस्पताल स्रोतले जानकारी दिएको छ ।

करिब ३ साता अघि कोरोना संक्रमणमा परेकी उनलाई उपचारका लागि लखनउ पु-याइएको थियो । तर संक्रमण बढ्दै जाँदा उनको स्वास्थ्य अवस्था पनि थप कमजोर बन्दै गएको थियो । अस्पतालको विशेष आइसोलेसनमा राखेर उपचार हुँदै गरेका बेला उनको आज बिहान निधन भएको भारतका विभिन्न सञ्चारमाध्यमले उल्लेख गरेका छन् । एक वर्षअघि उनी भारतको उत्तर प्रदेश प्रविधि तथा शिक्षा मन्त्री बनेकी थिइन् ।

भारतको उत्तर प्रदेशका मुख्यमन्त्री योगी आदित्यनाथ एक कार्यक्रममा मन्त्री कमलालाई पुष्पगुच्छा दिँदै । फाइल फोटो : मुख्यमन्त्रीको ट्वीटर

भारतको उत्तर प्रदेशका मुख्यमन्त्री योगी आदित्यनाथले मन्त्री कमलाको निधनमा दुख व्यक्त गर्दै उनी एकजना जनप्रिय नेता भएको प्रतिक्रिया दिएको इन्डियन एक्सप्रेसले आफ्नो अनलाईन संस्करणमा उल्लेख गरेको छ । भारतमा हालसम्म कोरोनाका कारण १७ लाख ५४ हजार १ सय १७ जना संक्रमित बनेका छन् भने ३७ हजार ४ सय १५ जनाको ज्यान कोरोनाकै कारण गएको छ । यस्तै हालसम्म ११ लाख ४८ हजार भन्दा बढीले कोरोनालाई जितेका छन् । भारत अमेरिका र ब्राजिलपछि विश्वमै सबैभन्दा धेरै कोरोना संक्रमित भएको मुलुक हो ।Comment from facebookथप खबर पढ्नुहोस्
बुहानका नेपाली राति ३ बजे काठमाडौं आइपुग्ने बुहानका नेपाली राति ३ बजे काठमाडौं आइपुग्ने

२०७६ फाल्गुन ३ गते शनिबार

१५ फेब्रुअरी, २०२०काठमाडौं । कोरोना भाइरस अर्थात् (कोभिड १९)...

कास्की, म्याग्दी र जाजरकोटका विभिन्न स्थानमा पहिरो, ७ को मृत्यु, ३९ जना वेपत्ता कास्की, म्याग्दी र जाजरकोटका विभिन्न स्थानमा पहिरो, ७ को मृत्यु, ३९ जना वेपत्ता

२०७७ असार २६ गते शुक्रबार

१० जुलाई, २०२०लेकसाईड, पोखरा । अविरल वर्षासँगै आएको पहिरोमा...

नेपाली युवाको अमेरिकी सपना : अबैधरुपमा अमेरिका छिरेका ५ युवालाई विमान ‘चार्टर’ गरी हत्कडी लगाएर नेपाल पठाईयो नेपाली युवाको अमेरिकी सपना : अबैधरुपमा अमेरिका छिरेका ५ युवालाई विमान ‘चार्टर’ गरी हत्कडी लगाएर नेपाल पठाईयो

२०७६ पुष ३ गते बिहिबार

१९ डिसेम्बर, २०१९ न्यूयोर्क । पछिल्लो समयमा नेपाली युवाहरुको...

नेपालगञ्जमा तेश्रोपटक पनि एकैगाउँका व्यक्तिमा देखियो कोरोना, संक्रमितको संख्या ८२ नेपालगञ्जमा तेश्रोपटक पनि एकैगाउँका व्यक्तिमा देखियो कोरोना, संक्रमितको संख्या ८२

२०७७ बैशाख २३ गते मंगलबार

०५ मे, २०२०खजुरा, नेपालगञ्ज । बाँकेमा तेश्रोपटक पनि एकै...

Top