कमलादीबाट बरामद भएको १५ किलो सम्भावित ‘सुनको’ परीक्षण हुँदै

Best Khabar Team | २०२६ पुष १७ गते बिहिबार


२९ जुलाई, २०२०
काठमाडौं । काठमाडौंको कमलादीमा प्रहरीले १५ किलो अबैध सम्भावित सुनसहित २ वटा पेस्तोल बरामद गरेको छ । यद्यपि बरामद गरिएको सुन कुन ‘क्याटेगोरिको’ हो भन्ने विषयमा प्रहरीले परीक्षण शुरु गरेको बताइएको छ । हेर्दा सुनजस्तो पहँलो धातु देखिएको सो सुन तस्करहरुले नेपाल भित्र-याइको हुनसक्ने आशंका प्रहरीको छ । गाडीमा आएका दुईजना तस्करहरुले कमलादीमा बिहान सो सम्भावित सुनको झोला फालेर भागेका थिए ।

गाडीमा सून छ भन्ने सूचना पाएको प्रहरीले सो गाडीलाई पछ्याउँदै गर्दा उनीहरुले सो झोला फालेर हिँडेका थिए । महानगरीय प्रहरी परिसर, काठमाडौंबाट खटिएको टोलीले सो परिमाणमा सून बरामद गरेको हो । प्रत्यक्षदर्शी स्थानीयले बिहान ९ बजेतिर प्रहरीले पिछा गरेको थाहा पाएपछि तस्करहरुले सुनको झोला फालेर भागेको बताएका छन् ।

सो सुन कसले र कुन प्रयोजनका लागि नेपाल भित्र्या-एको हो भन्ने विषयमा केही खुल्न सकेको छैन । सुन राखिएको झोलामै २ थान हतियार (पेस्तोल) समेत भेटिएको प्रहरीको भनाई छ । मुलुकमा लकडाउन पूर्णरुपमा नहट्दै र आन्तरिक तथा बाह्य सेवाका नियमित उडानहरुसमेत सूचारु नहुँदै यतिधेरै परिमाणमा अबैध सुन भित्रनुलाई निक्कै अर्थपूर्णरुपमा हेरिएको छ । अहिलेसम्म गाडीको नम्बर तथा गाडीमा सवार ती सम्भावित तस्करहरुको बारेमा प्रहरीले केही जानकारी सार्वजनिक गरेको छैन ।Comment from facebookथप खबर पढ्नुहोस्
दक्षिण अफ्रिकी युवतीलाई पहिलो पटक विश्वसुन्दरीको उपाधी : जोजिविनी बनिन् मिस युनिर्भस दक्षिण अफ्रिकी युवतीलाई पहिलो पटक विश्वसुन्दरीको उपाधी : जोजिविनी बनिन् मिस युनिर्भस

२०७६ आश्विन २५ गते शनिबार

१० डिसेम्बर, २०१९ काठमाडौं । दक्षिण अफ्रिकाकी युवती जोजिविनी...

लेखक भण्डारी भए ब्रह्मलिन लेखक भण्डारी भए ब्रह्मलिन

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

१४ मार्च, २०२०काठमाडौं । नेपाली साहित्यका बरिष्ठ लेखक एवं...

काठमाडौं उपत्यकाभित्र थप ३ जनामा कोरोना संक्रमण काठमाडौं उपत्यकाभित्र थप ३ जनामा कोरोना संक्रमण

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

१७ जुलाई, २०२०काठमाडौं । पछिल्लो २४ घण्टायता काठमाडौं उपत्यकाभित्र...

अमेरिकी राष्ट्रपति ट्रम्प बेलायतको राजकीय भ्रमणमा अमेरिकी राष्ट्रपति ट्रम्प बेलायतको राजकीय भ्रमणमा

२०७५ फाल्गुन २२ गते बुधबार

०३ जुन, २०१९ न्युयोर्क । अमेरिकी राष्ट्रपति डोनाल्ड ट्रम्प...

Top