प्रेम प्रस्ताव अस्वीकारको बहानामा काठमाडौंमा ‘तेजाव’ आक्रमण भएको खुलासा : दुई पक्राउ

Best Khabar Team | २०२६ पुष १७ गते बिहिबार


२४ जुलाई, २०२०
काठमाडौं । काठमाण्डौंको सितापाईलामा हिजो साँझ एक युवतीमाथि तेजाब (एसिड) आक्रमणमा संलग्न २ जनालाई प्रहरीले पक्राउ गरेको छ । पक्राउ पर्नेमा एकजना भारतीय र एक नेपाली नागरिक रहेका छन् । पक्राउ परेकाहरुले दिएको बयानका आधारमा युवतीले प्रेम प्रस्ताव अस्वीकार गरेको बहानामा अभियुक्तहरुले तेजाब आक्रमण गरेको प्रहरीले जनाएको छ ।

पक्राउ पर्नेमा भारतका मुन्ना मोहमम्द र रौतहटका मोहम्मद आलम रहेका छन् । मुन्ना काठमाडौंको डल्लुमा कालीगढको रुपमा कार्यरत रहेको पनि प्रहरीले जनाएको छ । घटनास्थलमा रहेको सिसिटिभी क्यामेराको सहायतामा आक्रमणकारीहरुलाई पक्राउ गरिएको प्रहरीको भनाई छ । हिजो साँझ ओखलढुंगाकी पवित्रा कार्कीमाथि काठमाडौंको सितापाइलामा मोहमम्दकै निर्देशनमा भारतीय नागरिक मुन्नाले एसिड हानेको प्रहरीको भनाई छ ।

प्रहरीले उनीहरुलाई पक्राउ गरेसँगै आज सार्वजनिक गरेको छ । रक्सीको बोतलमा एसिड भरेर मुन्नाले दहि किन्न सितापाईलातर्फ जाँदै गरेको बेला कार्कीमाथि आक्रमण गरेको प्रहरी बयानमा बताएका छन् । आक्रमणकारीलाई प्रहरीले नियन्त्रणमा लिएर कारबाहीको प्रक्रिया अघि बढाएको छ भने घाइते युवतीलाई अहिले काठमाडौंको कीर्तिपुरमा उपचारार्थ भर्ना गरिएको छ ।

घटनाको मुख्य योजनाकार मोहम्मदले ती युवतीसँग प्रेम प्रस्ताव राखेको र ती युवतिले आफ्नो अर्कै केटासँग प्रेमसम्बन्ध रहेको बताएपछि मोहम्मदले घटनाको योजना बनाएका थिए । मोहम्मद र युवतीबीच केही समययता चिनजान रहेको बुझिएको छ ।Comment from facebookथप खबर पढ्नुहोस्
सुरक्षा माग्दै जिल्ला अस्पताल डडेल्धुराका चिकित्सक सामूहिक विदामा सुरक्षा माग्दै जिल्ला अस्पताल डडेल्धुराका चिकित्सक सामूहिक विदामा

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

१६ जुन, २०१९ काठमाडौं । पछिल्लो समयमा भै रहेका...

‘लकडाउन’ को रुपरेखा परिवर्तन हुने : सरकारले आज औपचारिक निर्णय गर्दै ‘लकडाउन’ को रुपरेखा परिवर्तन हुने : सरकारले आज औपचारिक निर्णय गर्दै

२०७७ आश्विन २० गते मंगलबार

१० जुन, २०२०काठमाडौं । कोरोना संक्रमणलाई मध्यनजर गर्दै २०७६...

‘सन्नी लियोनीको अभिनय रहेको  नेपाली फिल्म युट्बमा (फिल्मसहित) ‘सन्नी लियोनीको अभिनय रहेको नेपाली फिल्म युट्बमा (फिल्मसहित)

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

१३ अप्रिल, २०२० काठमाडौं । थुप्रै निलो चलचित्रहरुमा अभिनय...

विश्वका अर्बपतीको सूचीमा रहेका आचार्य बालकृष्ण जब ४० वर्षपछि दशैं मनाउन स्याङ्गजाको जन्मघर फर्किए…… विश्वका अर्बपतीको सूचीमा रहेका आचार्य बालकृष्ण जब ४० वर्षपछि दशैं मनाउन स्याङ्गजाको जन्मघर फर्किए……

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

भारतको हरिद्वारमा रहेको पतञ्जली योगपीठका संस्थापक एवं सञ्चालक बालकृष्ण...

Top