मुग्लिन–नारायणगढ सडकखण्डको चार किलोमा पहिरो, राजमार्ग पूर्णरुपमा अवरुद्ध

Best Khabar Team | २०७७ श्रावण ५ गते सोमबार


२० जुलाई, २०२०
रामघाट, चितवन । अबिरल बर्षात्का कारण आएको पहिरोले मुग्लिन नारायणगढ सडकखण्डको चारकिलो खण्ड फेरि अवरुद्ध भएको छ । विगत केही दिनदेखिको अबिरल वर्षात्का कारण यो सडकखण्डमा पटक–पटक पहिरोले सडक अवरुद्ध गर्दै आएका थियो ।

आज पनि बिहानै स्थानीय कालीखोला भन्ने स्थानमा सडक माथिबाट खसेको पहिरोले सडक पूर्णरुपमा अवरुद्ध गरेको छ । केही वर्षअघि मात्रै सो सडक खण्ड दुईलेनको बनाएर कालोपत्रे गरिएको थियो । तर पहिरिएर सडकमा आएर माटो, ढुंगा तथा रुख बुट्यानहरु जम्मा हुँदा यो सडकखण्ड पूर्णरुपमा अवरुद्ध भएको छ । निरन्तरको झरीका कारण सडकको पहिरो हटाउन पनि कठिनाई भै रहेको छ ।

पहिरो खसेको ठाउँबाट ढुँगा तथा माटोहरु निरन्तर रुपमा खसिरहेका कारण तत्काल पहिलो हटाउन कठिनाई भएको सडक विभाग नारायणगढ शाखाले जानकारी दिएको छ । बिहान ४ बजे तिर सो सडक खण्डमा पहिरो खसेको भएपनि अहिले यो समाचार तयार पार्दासम्म सडक पूर्णरुपमा अवरुद्ध नै रहेको छ । जसका कारण सडकका दुबै तर्फ दर्जनौं गाडीहरु अलपत्र बनेका छन् । तत्काल सडक खुलाउन सकिने अवस्था नभएकोले प्रहरीले गाडी तथा यात्रुहरुलाई बैकल्पिक सडक प्रयोग गर्नका लागि अनुरोध गरेका छन् ।

एक महिनादेखि निरन्तर रुपमा हरेक दिन जसो यो क्षेत्रमा साना ठूला पहिलो खस्दै आइरहेका छन् । आजको पहिरो ठूलो रहेकोले तत्काल यसलाई खुलाएर सडक सञ्चालनका लागि समय लाग्ने बताइएको छ । झरी रोकिने वित्तिकै पहिलो हटाउने काम अघि बढाइने विभागको भनाई छ ।Comment from facebookथप खबर पढ्नुहोस्
दक्षिण कोरियासँगको सबै ‘सञ्चार सम्पर्क विच्छेद’ गरिएको उत्तर कोरियाको घोषणा ! दक्षिण कोरियासँगको सबै ‘सञ्चार सम्पर्क विच्छेद’ गरिएको उत्तर कोरियाको घोषणा !

२०७७ जेठ २७ गते मंगलबार

०९ जुन, २०२०सिओल, दक्षिण कोरिया । उत्तर कोरियाले छिमेकी...

मुग्लिन–नारायणगढ सडकखण्डका १९ वटा पुल निर्माण अन्तिम चरणमा, दिउँसो बाटो बन्द नगरिने मुग्लिन–नारायणगढ सडकखण्डका १९ वटा पुल निर्माण अन्तिम चरणमा, दिउँसो बाटो बन्द नगरिने

२०७९ फाल्गुन २१ गते आइतबार

०५ मार्च, २०२३भरतपुर, चितवन । मुग्लिन नारायणगढ सडकखण्डका विभिन्न...

२१ वर्षपछि भारतमा भीषण आँधी, पश्चिम बंगालमा १० को मृत्यु, लाखौंको संरचना क्षतिग्रस्त २१ वर्षपछि भारतमा भीषण आँधी, पश्चिम बंगालमा १० को मृत्यु, लाखौंको संरचना क्षतिग्रस्त

२०७७ जेठ ७ गते बुधबार

२० मे, २०२०नयाँदिल्ली । १ सय ९० किलोमिटर प्रतिघण्टाको...

त्रिभुवन विश्वविद्यालयका सहायक डिन ५० हजार घुस रकम सहित पक्राउ त्रिभुवन विश्वविद्यालयका सहायक डिन ५० हजार घुस रकम सहित पक्राउ

२०७६ असार ४ गते बुधबार

१९ जुन, २०१९ काठमाडौ । त्रिभुवन विश्वविद्यालय किर्तिपुर अन्र्तगत...

Top