मुग्लिन–नारायणगढ सडकखण्डको चार किलोमा पहिरो, राजमार्ग पूर्णरुपमा अवरुद्ध

Best Khabar Team | २०२६ पुष १७ गते बिहिबार


२० जुलाई, २०२०
रामघाट, चितवन । अबिरल बर्षात्का कारण आएको पहिरोले मुग्लिन नारायणगढ सडकखण्डको चारकिलो खण्ड फेरि अवरुद्ध भएको छ । विगत केही दिनदेखिको अबिरल वर्षात्का कारण यो सडकखण्डमा पटक–पटक पहिरोले सडक अवरुद्ध गर्दै आएका थियो ।

आज पनि बिहानै स्थानीय कालीखोला भन्ने स्थानमा सडक माथिबाट खसेको पहिरोले सडक पूर्णरुपमा अवरुद्ध गरेको छ । केही वर्षअघि मात्रै सो सडक खण्ड दुईलेनको बनाएर कालोपत्रे गरिएको थियो । तर पहिरिएर सडकमा आएर माटो, ढुंगा तथा रुख बुट्यानहरु जम्मा हुँदा यो सडकखण्ड पूर्णरुपमा अवरुद्ध भएको छ । निरन्तरको झरीका कारण सडकको पहिरो हटाउन पनि कठिनाई भै रहेको छ ।

पहिरो खसेको ठाउँबाट ढुँगा तथा माटोहरु निरन्तर रुपमा खसिरहेका कारण तत्काल पहिलो हटाउन कठिनाई भएको सडक विभाग नारायणगढ शाखाले जानकारी दिएको छ । बिहान ४ बजे तिर सो सडक खण्डमा पहिरो खसेको भएपनि अहिले यो समाचार तयार पार्दासम्म सडक पूर्णरुपमा अवरुद्ध नै रहेको छ । जसका कारण सडकका दुबै तर्फ दर्जनौं गाडीहरु अलपत्र बनेका छन् । तत्काल सडक खुलाउन सकिने अवस्था नभएकोले प्रहरीले गाडी तथा यात्रुहरुलाई बैकल्पिक सडक प्रयोग गर्नका लागि अनुरोध गरेका छन् ।

एक महिनादेखि निरन्तर रुपमा हरेक दिन जसो यो क्षेत्रमा साना ठूला पहिलो खस्दै आइरहेका छन् । आजको पहिरो ठूलो रहेकोले तत्काल यसलाई खुलाएर सडक सञ्चालनका लागि समय लाग्ने बताइएको छ । झरी रोकिने वित्तिकै पहिलो हटाउने काम अघि बढाइने विभागको भनाई छ ।Comment from facebookथप खबर पढ्नुहोस्
लकडाउन जेठ ३२ सम्म लम्बियो लकडाउन जेठ ३२ सम्म लम्बियो

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

३० मे, २०२०काठमाडौं । सरकारले कोरोना रोग नियन्त्रणका लागि...

मतिष्कघातले लग्यो काँग्रेस नेता जोशीलाई मतिष्कघातले लग्यो काँग्रेस नेता जोशीलाई

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

२६ मार्च, २०२१काठमाडौं । पूर्वमन्त्री एवं नेपाली काँग्रेसका नेता...

चीनतर्फबाट सामान ल्याउने गरी ६ महिना पछि एकतर्फी खुल्यो रसुवागढी नाका चीनतर्फबाट सामान ल्याउने गरी ६ महिना पछि एकतर्फी खुल्यो रसुवागढी नाका

२०७७ जेठ २५ गते आइतबार

०६ जुलाई, २०२०धुन्चे । चीनले केही कन्टेनर सामान ल्याइदिएसँगै...

बहराईन कोरोना : एउटै क्याम्पमा बसेका ९ नेपाली कामदारमा कोरोना  पोजिटिभ बहराईन कोरोना : एउटै क्याम्पमा बसेका ९ नेपाली कामदारमा कोरोना पोजिटिभ

२०७६ चैत्र २२ गते शनिबार

०४ मार्च, २०२०सल्माबाद । बराईनमा कामको शिलशिलामा पुगेका थप...

Top