लमजुङ्मा २२ सहित थप १०१ जनामा कोरोना संक्रमण, मृतकको संख्या ४० पुग्यो

Best Khabar Team | २०७७ श्रावण २ गते शुक्रबार


१७ जुलाई, २०२०
काठमाडौं । लमजुङ्गमा पछिल्लो २४ घण्टामा थप २२ जना नयाँ कोरोना संक्रमित भेटिएका छन् । स्वास्थ्य तथा जनसंख्या मन्त्रालयले आज काठमाडौंमा गरेको नियमित पत्रकार सम्मेलनमा दिइएको जानकारी अनुसार पोखरामा गरिएको परीक्षणमा लमजुङ्गका २२ जनामा कोरोना संक्रमण पुष्टि भएको हो ।

जिल्लाको मर्साङ्दी गाउँपालिकामा ८ जना, दोर्दीमा ४ जना, राइनासमा ६ जना, दूधपोखरीमा एकजना, बेसीशहरमा १ जना र क्लोलासोथाका २ जना रहेका छन् । उनीहरु सबैलाई जिल्ला अस्पताल बेसीशहरमा रहेको आइसोलेसनमा राखेर उपचार भै रहेको छ । जसमा एकजना नवजात शिशुसमेत रहेको बताइएको छ । यस्तै देशका अन्य जिल्लामा पनि कोरोना भाइरसका नयाँ संक्रमित भेटिएका छन् ।

यो सँगै देशभर कोरोना संक्रमितको १७ हजार ४ सय ४५ पुगेको छ भने ११ हजार ५ सय ३४ जना भाइरस मुक्त भएर घर फर्केका छन् । यसैबीच धरानमा उपचारका क्रममा एक ७३ वर्षका बृद्दको ज्यान गएको छ । राजविराज स्थायी घर भएका उनी विगत केही सातादेखि धरानस्थित विपी कोइराला स्वास्थ्य विज्ञान प्रतिष्ठानमा उपचाररत थिए ।

यो सँगै नेपालमा कोरोनाका कारण ज्यान गुमाउनेको संख्या ४० पुगेको छ ।Comment from facebookथप खबर पढ्नुहोस्
नेपालमा भूकम्पको धक्का : धादिङ्को सुनौलाबजार केन्द्रबिन्दु नेपालमा भूकम्पको धक्का : धादिङ्को सुनौलाबजार केन्द्रबिन्दु

२०७७ जेठ १७ गते शनिबार

३० मे, २०२०सल्यानकोट, धादिङ्। धादिङ्लाई केन्द्रबिन्दु बनाएर आज राति...

आजबाट सवारी साधनमा फेरि जोरविजोर नियम लागू, राति हिड्न प्रतिबन्ध आजबाट सवारी साधनमा फेरि जोरविजोर नियम लागू, राति हिड्न प्रतिबन्ध

२०७७ श्रावण २१ गते बुधबार

०६ अगस्ट, २०२०काठमाडौं । सरकारले लकडाउन खुलेको घोषणा गरेलगत्तै...

पहिलो पटक काठमाडौंमा काँठे लोकदोहोरी महोत्सव हुने पहिलो पटक काठमाडौंमा काँठे लोकदोहोरी महोत्सव हुने

२०७६ फाल्गुन १४ गते बुधबार

२६ फेब्रुअरी, २०२०काठमाडौं । यही फागुन १६ गतेदेखि फागुन...

Top