चर्चित बलिउड अभिनेता अमिताभ बच्चन र उनका छोरालाई कोरोना संक्रमण : अस्पतालमा उपचार हुँदै

Best Khabar Team | २०७७ मंशिर २२ गते सोमबार


१२ जुलाई, २०२०
नयाँदिल्ली । बलिउड क्षेत्रका प्रख्यात अभिनेता अमिताभ बच्चन र उनका छोरा अभिषेख बच्चनलाई कोरोना संक्रमण भएको छ । उनीहरुलाई केहीदिनअघि कोरोना संक्रमणसँग मिल्दोजुल्दो लक्षण देखिएपछि गरिएको स्वाब परीक्षणका क्रममा कोरोना पुष्टि भएको हो । अहिले दुबैलाई मुम्बईको नानाभाति अस्पतालमा राखेर उपचार थालिएको छ ।

दुबैको अवस्था सामान्य रहेको अमिताभ बच्चनका ४४ वर्षका छोरा अभिषेशले ट्वीट्मार्फत् सार्वजनिक गरेका छन् । ७७ वर्षका अमिताभले हालसम्म बलिउडका २ सय बढी चलचित्रहरुमा अभिनय गरेका छन् । उनका परिवारका अन्य सदस्यहरु जया बच्चन, ऐश्वर्य राय बच्चन आराध्य बच्चनलगायतको भने कोरोना टेस्ट नेगेटिभ आएपछि उनीहरु अस्पालबाट घर फर्केका छन् । भारतमा हालसम्म कोरोनाका ८ लाख ५० हजार ८ सय २७ जना संक्रमित भेटिएका छन् ।

२२ हजार ६ सय ९६ जनाले कोरोनाकै कारण ज्यान गुमाएका छन् भने हालसम्म ५ लाख २६ हजार ३ सय १४ जनाले कोरोनालाई परास्त गरेका छन् । भारत विश्वमा कोरोना संक्रमित मूलुकको तेश्रो नम्बरमा पर्दछ ।Comment from facebookथप खबर पढ्नुहोस्
‘कोरोना अझै केही समय रहन सक्छ, आवश्यक सावधानी अपनाऊँ’ : प्रधानमन्त्री ( सम्बोधनको पूर्णपाठसहित) ‘कोरोना अझै केही समय रहन सक्छ, आवश्यक सावधानी अपनाऊँ’ : प्रधानमन्त्री ( सम्बोधनको पूर्णपाठसहित)

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

२५ मे, २०२०काठमाडौं । प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीले कोरोना...

इटलीमा कोरोनाको वितण्डा : पछिल्लो ४८ घण्टामा १ हजार ८ सय ८ जनाले ज्यान गुमाए, संक्रमित ९२ हजार भन्दा बढी इटलीमा कोरोनाको वितण्डा : पछिल्लो ४८ घण्टामा १ हजार ८ सय ८ जनाले ज्यान गुमाए, संक्रमित ९२ हजार भन्दा बढी

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

२८ मार्च, २०२०रोम । इटलीमा पछिल्ला दिनहरुमा कोरोनाको संक्रमणका...

विश्वभर ‘कोरोना’ को संत्रास, डाक्टरसहित ३८ जनाको ज्यान गयो (लक्षण र सावधानीसहित) विश्वभर ‘कोरोना’ को संत्रास, डाक्टरसहित ३८ जनाको ज्यान गयो (लक्षण र सावधानीसहित)

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

२५ जनवरी, २०२० काठमाडौं । पछिल्लो समयमा नेपाललगायत विश्वका...

तस्वीरमा हेर्नुहोस् महानायक राजेश हमालदेखि नायिका मनिषा कोइरालासम्मको होली (फोटोफिचर) तस्वीरमा हेर्नुहोस् महानायक राजेश हमालदेखि नायिका मनिषा कोइरालासम्मको होली (फोटोफिचर)

२०८० जेठ २० गते शनिबार

०६ मार्च, २०२३ काठमाडौं । यसवर्ष सोमबार परेको होलीपर्व...

Top