नेपालमा कोरोनाबाट ३६ औं मृत्यु : काठमाडौं गोकर्णका ५४ वर्षका पुरुषको उपचारका क्रममा अस्पतालमा निधन

Best Khabar Team | २०७७ कार्तिक २२ गते शनिबार


११ जुलाई, २०२०
काठमाडौं । काठमाडौंमा कोरोना भाइरसका कारण एकजनाको मृत्यु भएसँगै देशभर कोरोनाका कारण ज्यान गुमाउनेको संख्या ३६ पुगेको छ । मृगौलासम्बन्धी समस्याका कारण उपचारका लागि काठमाडौंको सिनामंगलमा रहेको ‘काठमाडौं मेडिकल कलेजमा’ भर्ना भएका ती पुरुषको असार २५ गते उपचारकै क्रममा ज्यान गएको थियो ।

मृत्यु पछि गरिएको उनको स्वाब परीक्षणका क्रममा उनमा कोरोना संक्रमण पुष्टि भएको रिपोर्ट हिजो साँझ आएको अस्पताल स्रोतले जानकारी दिएको छ । काठमाडौंको उत्तरी क्षेत्रमा अवस्थित गोकर्णका स्थानीय वासिन्दा ५४ वर्षका ती पुरुष नेपालमा कोरोनाबाट ज्यान गुमाउने ३६ औं व्यक्ति हुन् । पछिल्लो पटक अस्पताल भर्ना हुँदा उनमा निमोनियाको समेत समस्या थियो । अस्पतालमा भर्ना हुँदै नै उनमा कोरोना सँग सम्बन्धित लक्षण देखिएपछि उनको स्वाब परीक्षण गरिएको अस्पतालले जनाएको छ ।

यद्यपि स्वाब संकलन भने उनको मृत्यु भएपछि मात्रै गरिएको थियो । उनको शवलाई नेपाली सेनाले सुरक्षित तरिकाले गाडेको छ । नेपालमा हालसम्म कोरोनाका कारण १६ हजार भन्दा बढी संक्रमित बनेका छन् भने ८ हजार भन्दा बढी निको भएर घर फर्केका छन् । पछिल्लो समयमा देशको राजधानी काठमाडौंमा कोरोना संक्रमणको दर तीब्र बनेको छ ।

लकडाउन खुकुलो भएसँगै देशभरबाट मानिसहरु विभिन्न बहानामा काठमाडौं आउने क्रम तीब्र बनेसँगै जोखिम समेत बढेको हो ।Comment from facebookथप खबर पढ्नुहोस्
अहिलेको ‘लकडाउन’ साउन ७ सम्मलाई थपियो, घरमै क्वारेन्टाइनमा बस्ने प्रतिबद्धता जनाएपछि मात्रै काठमाडौं छिर्न अनुमति दिइने अहिलेको ‘लकडाउन’ साउन ७ सम्मलाई थपियो, घरमै क्वारेन्टाइनमा बस्ने प्रतिबद्धता जनाएपछि मात्रै काठमाडौं छिर्न अनुमति दिइने

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

२९ जुन, २०२०काठमाडौं । सरकारले कोरोना भाइरसको संक्रमण बढ्दै...

बलात्कार काण्ड : पूर्वसभामुख महरा अझै एक महिना थुनामै रहने बलात्कार काण्ड : पूर्वसभामुख महरा अझै एक महिना थुनामै रहने

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

१९ डिसेम्बर, २०१९ काठमाडौं । संसद सचिवालयकी महिला कर्मचारीमाथि...

गोर्खाको लापुडाँडामा गएको पहिरोले स्थानीय नौली खोला थुनियो गोर्खाको लापुडाँडामा गएको पहिरोले स्थानीय नौली खोला थुनियो

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

२५ जुलाई, २०२०आरुघाट, गोरखा । अविरल वर्षात्का कारण गोर्खामा...

Top