hi himalaya nepal

जाजरकोट पहिरो : वेपत्ता पाँचको अवस्था अझै अज्ञात

Best Khabar Team | २०७७ असार २७ गते शनिबार


११ जुलाई, २०२०
बारेकोट, जाजरकोट । जाजरकोटमा हिजो राति गएको पहिरोमा परी वेपत्ता भएका बारेकोटका ५ जना स्थानीयको अवस्था अहिलेसम्म थाहा हुन सकेको छैन । हिजो दिनभर र आज पनि बिहानैदेखि उनीहरुको खोजी गरिएको भएपनि भएपनि अहिलेसम्म उनीहरुको अवस्था पत्ता लाग्न सकेको छैन । पहिरोमा वेपत्ता भएकामध्ये सार्की टोलका ७ जनाको शव भेटिएपनि ५ जनाको भने अहिलेसम्म अवस्था थाहा हुन सकेको छैन ।

बिहीबार राति परेको अविरल वर्षात्पछि आएको पहिरोमा परी स्थानीय सार्की टोलका २ घर बगाएको थियो । वेपत्ताको खोजी कार्यका लागि नेपाली सेना र नेपाल प्रहरीको टोली करिब ४८ घण्टादेखि नै खटिईरहेको छ । तर पनि उनीहरुको अवस्था सार्वजनिक हुन सकेको छैन ।

सो स्थानमा अहिले पनि निरन्तर रुपमा पानी परिरहेको कारण पहिरोकोका कारण विस्थापित बनेका तथा वेपत्ता बनेकाहरुको उद्दार तथा खोजी कार्यमा कठिनाई भएको उद्दारमा खटिएका प्रहरीको भनाई छ । जिल्लाको बारेकोट गाउँपालिका वडा नम्बर ४ का स्थानीयको ३२ वटा घर तथा केही गोठहरु पहिरोले बगाएको थियो ।

साथै सो क्षेत्र आपसापसका दर्जनौं घरहरु अहिले पहिरोका जोखिममा रहेकोले उनीहरुलाई त्यहाँबाट सुरक्षित स्थानमा सार्नका लागि प्रयास भै रहेको छ । गाउँपालिकाका अनुसार ती क्षेत्रका करिब ५ दर्जन घरहरु जोखिममा परेको र तत्काल उद्दार गर्नुपर्ने अवस्था रहेको छ ।Comment from facebookथप खबर पढ्नुहोस्
चलचित्र नायक अनमोल केसीविरुद्ध लाखौं ठगीको आरोपमा प्रहरीमा उजुरी चलचित्र नायक अनमोल केसीविरुद्ध लाखौं ठगीको आरोपमा प्रहरीमा उजुरी

२०७६ फाल्गुन १६ गते शुक्रबार

२८ फेब्रुअरी, २०२० काठमाडौं । पछिल्लो समयमा नेपाली चलचित्रमा...

नेपाल भ्रमणवर्ष २०२० : फोबर्स पत्रिकाले राख्यो नेपाललाई २ विधामा उत्कृष्ट देशको सूचीमा नेपाल भ्रमणवर्ष २०२० : फोबर्स पत्रिकाले राख्यो नेपाललाई २ विधामा उत्कृष्ट देशको सूचीमा

२०७६ पुष १ गते मंगलबार

१७ डिसेम्बर, २०१९काठमाडौं । मुलुकमा २० लाख पर्यटक भित्र्या-उने...

सेनाको गाडी सडकबाट छाँगामा खस्यो, १ को मृत्यु, ६ घाइते सेनाको गाडी सडकबाट छाँगामा खस्यो, १ को मृत्यु, ६ घाइते

२०७६ माघ २९ गते बुधबार

१२ फेब्रुअरी, २०२० सल्यान । नेपाली सेनाको एउटा गाडी...

उपत्यकासहित ९ जिल्लामा सक्रिय संक्रमित ५ सय बढी : जुनसुकै बेला लकडाउन हुनसक्ने उपत्यकासहित ९ जिल्लामा सक्रिय संक्रमित ५ सय बढी : जुनसुकै बेला लकडाउन हुनसक्ने

२०७८ बैशाख १२ गते आइतबार

२५ अप्रिल, २०२१काठमाडौं । काठमाडौं उपत्यकाका तीनसहित देशभरका ९...

Top