hi himalaya nepal

११ औं उडानमार्फत् १ सय ४८ जना नेपाली दोहाबाट काठमाडौं प्रस्तान

Best Khabar Team | २०७७ असार २४ गते बुधबार


०८ जुलाई, २०२०
दोहा, कतार । रोजगारी तथा अन्य विभिन्न कारणले यहाँ आएर लकडाउनका कारण नेपाल फर्कन नपाएका नेपालीहरुमध्ये थप १ सय ४८ जनालाई आज उद्दार गरिँदैछ । कतारको दोहा विमानस्थलबाट नेपाल एयरलाईन्सको विमानमार्फत् आज ११ औं उद्दार उडानमार्फत् उनीहरुलाई काठमाडौं लैजान लागिएको नेपाली दुतावास स्रोतले जानकारी दिएको छ ।

फाइल तस्वीर : दोहा एयरपोर्ट

उनीहरुलाई लिन नेपाली ध्वजाबाहक विमान आज बिहान दोहा आइपुगेको थियो । विशेष गरी रोजगारीका लागि यहाँ आएका मजदुर, उनीहरुका परिवारजन तथा अन्य विभिन्न काम विशेषले यहाँ आएर लकडाउनका कारण यही रोकिएकाहरुलाई सरकारले उद्दार गर्न लागेको हो । यसअघि कतारबाट सरकारले २ हजार बढी नेपालीहरुलाई उद्दार गरिसकेको छ ।

आजको उडानमा ३ जना महिलाहरुसमेत रहेको बताइएको छ । यस्तै रोजगारीको शिलशिलामा कतारमा पुगेर ज्यान गुमाएका २ जनाको शव पनि सोही विमानमा राखेर नेपाल पठाईएको छ । नेपाली ध्जजाबाहक विमान नेपाल एयरलाईन्सको विमानमार्फत् कतारबाट आज ११ औं पटक नेपालीहरुलाई उद्दार गर्न लागिएको हो ।

कतारमा अझै ४ हजार भन्दा बढी नेपालीहरु उद्दारको पर्खाईमा रहेको दुतावास स्रोतको भनाई छ ।Comment from facebookथप खबर पढ्नुहोस्
चौकी आक्रमणको हल्ला नियोजित, आक्रमणको नीति छैन : नेकपा चन्द समूह चौकी आक्रमणको हल्ला नियोजित, आक्रमणको नीति छैन : नेकपा चन्द समूह

२०७६ जेठ २० गते सोमबार

०३ जुन, २०१९ काठमाडौं । गएराति सोलुम्बुमा नेत्र विक्रम...

४ महिनादेखि बन्द देशभरको सार्वजनिक यातयात आगामी बिहीबारबाट सञ्चालन गर्ने व्यवसायीको निर्णय ४ महिनादेखि बन्द देशभरको सार्वजनिक यातयात आगामी बिहीबारबाट सञ्चालन गर्ने व्यवसायीको निर्णय

२०७७ श्रावण ६ गते मंगलबार

२१ जुलाई, २०२०काठमाडौं । अन्ततः लामो समयको छलफलपछि यातयात...

बालुवाटार जग्गा प्रकरण : पहिलोपटक ‘ठूलो माछा’ विरुद्ध अख्तियारको मुद्दा, अर्बौं विगो माग (विगो रकमसहित) बालुवाटार जग्गा प्रकरण : पहिलोपटक ‘ठूलो माछा’ विरुद्ध अख्तियारको मुद्दा, अर्बौं विगो माग (विगो रकमसहित)

२०७६ माघ २२ गते बुधबार

०५ फेब्रुअरी २०२० काठमाडौं । काठमाडौंको बालुवाटारमा रहेको ललिता...

२२ औं फ्लोरा एक्स्पोमा ३५ हजार दर्शक २२ औं फ्लोरा एक्स्पोमा ३५ हजार दर्शक

२०७५ चैत्र ९ गते शनिबार

२३ मार्च, २०१९ काठमाडौं । राजधानीको भृकुटीमण्डपमा जारी २२...

Top