hi himalaya nepal

गोर्खामा झुण्डिएर आत्महत्याको प्रयास गर्ने एक युवकको उपचारको क्रममा पाटन अस्पतालमा मृत्यु, मृत्युपछि गरिएको परीक्षणमा कोरोना पुष्टि

Best Khabar Team | २०७७ असार २३ गते मंगलबार


०८ जुलाई, २०२०
आरुघाट, गोर्खा । गोर्खा जिल्लामा झुण्डिएर आत्महत्याको प्रयास गर्दैगर्दा गम्भीर अवस्थामा पुगेका एक युवकलाई उपचारका लागि हिजो ललितपुर पठाईकोमा उनको गएराति उपचारका क्रममा मृत्यु भएको छ । ललितपुरस्थित पाटन अस्पतालम उपचारका क्रममा ज्यान गुमाएका ती युवकमा कोरोना संक्रमण पुष्टि भएको पाटन अस्पतालले जनाएको छ ।

गोर्खाको तान्द्राङ्का २६ वर्षका ती युवक हिजो झुण्डिएर आत्महत्याको प्रयास गर्दैगर्दा गम्भीर अबस्थामा भेटिएपछि परिवारले उनलाई उपचारका लागि काठमाडौं पठाएको थियो । जिल्लामा उपचार हुन नसकेपछि उनलाई काठमाडौं पठाईकोमा गएराति उपचारका क्रममा उनको ज्यान गएको थियो । उपचारमा संलग्न चिकित्सकहरुका अनुसार उनको निधन भएपछि गरिएको स्वाब परीक्षणका क्रममा उनमा कोरोना पुष्टि भएको हो ।

गोर्खाको भिमसेन थापा गाउँपालिका वडा नम्बर २ का ती युवक लामो समयदेखि डिप्रेसनमा रहेको र आत्महत्याको प्रयास गरेका थिए । परिवार तथा आफन्तले उनले झुण्डिएको देखेपछि डोरी काटेर उनलाई बचाउनका लागि भन्दै गोर्खाको एउटा अस्पतालमा पठाइएको भएपनि त्यहाँ उपचार सम्भव नभएपछि उनलाई आकस्मिक रुपमा काठमाडौं पठाईएको थियो । उपचारको क्रममा उनको निधन भएको हो । अहिले अस्पतालले उनको शव व्यवस्थापन तथा उनको उपचारमा खटिएका चिकित्सकहरुको स्वाब परीक्षण थालेको छ ।Comment from facebookथप खबर पढ्नुहोस्
जनवरी १ को अर्को पाटो : राष्ट्रिय टोपी दिवस जनवरी १ को अर्को पाटो : राष्ट्रिय टोपी दिवस

२०७६ पुष १५ गते मंगलबार

०१ जनवरी, २०२० काठमाडौं । आज अँग्रेजी नयाँ वर्षको...

युरोपमा पहिलोपटक स्विट्जरल्याण्डद्वारा नागरिकमा कोरोना भ्याक्सिन लगाउन शुरु युरोपमा पहिलोपटक स्विट्जरल्याण्डद्वारा नागरिकमा कोरोना भ्याक्सिन लगाउन शुरु

२०७७ पुष ८ गते बुधबार

२३ डिसेम्बर, २०२०जुरिच, स्विट्जरल्याण्ड । युरोपमा पहिलोपटक स्विट्जरल्याण्डले आफ्ना...

अमेरिकी राष्ट्रपतिलाई महाअभियोग लगाउने प्रस्ताव तल्लो सदनद्वारा पारित, माथिल्लो सदनको निर्णय कुरिँदै अमेरिकी राष्ट्रपतिलाई महाअभियोग लगाउने प्रस्ताव तल्लो सदनद्वारा पारित, माथिल्लो सदनको निर्णय कुरिँदै

२०७६ पुष ३ गते बिहिबार

१९ डिसेम्बर, २०१९ वासिङ्टन डिसी । अमेरिकी राष्ट्रपति डोनाल्ड...

भोलिबाट देशभरको मालपोतको सेवा सूचारु गर्न निर्देशन भोलिबाट देशभरको मालपोतको सेवा सूचारु गर्न निर्देशन

२०७७ जेठ २४ गते शनिबार

०६ जुन, २०२०काठमाडौं । कोरोना भाइरसको संक्रमणलाई मध्यनजर गर्दै...

Top