कोरोनाबाट नेपालमा ३३ औं मृत्यु, कतारबाट फर्केका थिए गोर्खाका मृतक पुरुष

Best Khabar Team | २०७७ असार २० गते शनिबार


०४ जुलाई, २०२०
काठमाडौं । नेपालमा कारोना संक्रमणबाट थप १ जनाको मृत्यु भएको छ । गोर्खाको पालुङ्गटारका एक ४४ वर्षीय पुरुषको उपचारको क्रममा आज बिहान ज्यान गएको गोर्खा अस्पतालले जनाएको छ । गएराति मात्रै उनमा कोरोना भएको पुष्टि अस्पतालले गरेको थियो । योसँगै नेपालमा कोरोनाका कारण ज्यान गुमाउनेको संख्या ३३ पुगेको छ ।

केही समय अघि सरकारले गरेको उद्दार उडानमार्फत् उनी कतारको राजधानी दोहा हुँदै काठमाडौं आएका थिए । काठमाडौंबाट उनलाई जिल्ला अस्पताल पु¥याएर क्वारेन्टाइनमा राखिएको थियो । तर मधुमेह र निमोनियाको समस्या देखिएपछि उनलाई अस्पतालको आइसोलेसनमा राखेर उपचार थालिएको थियो । गएराति मात्रै उनमा कोरोना संक्रमण पुष्टि भएको थियो ।

उपचारको क्रममा उनको आज बिहान ५ बजेतिर ज्यान गएको जिल्ला अस्पतालले जनाएको छ । गोर्खामा कोरोना संक्रमणबाट मानिसको मृत्यु भएको यो पहिलो घटना हो । उनको मृत्युभएपछि शबको व्यवस्थापनको तयारी भै रहेको छ । घटनालगत्तै उनको उपचारमा संलग्न चिकित्सक तथा सम्पर्कमा रहेका अन्य व्यक्तिको पहिचान गरी परीक्षण अघि बढाईने अस्पतालले जनाएको छ ।Comment from facebookथप खबर पढ्नुहोस्
No image भारतमा ‘सर्त’सहित लकडाउन खुकुलो : विद्यालय तथा क्याम्पसहरु तत्काल नखुल्ने

२०७७ जेठ १७ गते शनिबार

३० मे, २०२०नयाँदिल्ली । भारतमा विगत २ महिनादेखि जारी...

No image नेपालमा कोरोनाको डरलाग्दो ग्राफ : एकैदिन ५ सय संक्रमित थपिए

२०७७ चैत्र ३० गते सोमबार

१२ अप्रिल, २०२१काठमाडौं । कोरोना भाइरसको दोश्रो लहर शुरुभएपछिको...

No image नेपालको ‘नयाँ नक्सा र निशान छाप’ प्रतिनिधिसभाबाट बहुमतले पारित

२०७७ जेठ ३१ गते शनिबार

१३ जुन, २०२०काठमाडौं । हालै सरकारले जारी गरेको नेपालको...

No image ५ महिनापछि खुले देशभरका होटलहरू, पर्यटक आउने कहिले कहिले ?

२०७७ श्रावण १५ गते बिहिबार

३० जुलाई, २०२०काठमाडौं । कोरोना भाइरस (कोभिड १९) को...

Top