बझाङ्गमा भीषण पहिरो : १८ घर बगायो, ७ वेपत्ता, २ जनाको शव भेटियो

Best Khabar Team | २०७६ चैत्र २५ गते मंगलबार


०४ जुलाई, २०२० चैनपुर, बझाङ्ग । गएराति परेको अविरल वर्षात्का कारण गएको पहिरोमा परी बझाङ्गका केदारस्युँ गाउँपालिकाको मल्लेसीमा स्थानीय १८ वटा घर बगाएको हो । घर बगाउँदा हालसम्म ९ जना वेपत्ता भएका थिए । तर वेपत्ता भएका मध्ये २ जनाको शव भेटिएको घटनास्थलमा खटिएका स्थानीय वासिन्दाले जनाएका छन् ।

मृतक तथा वेपत्ता भएकोहरुको सनाखत हुन सकेको छैन । सो घटनामा परी ७ जना अझै वेपत्ता रहेका छन् । पहिरोमा परी २ वटा घरमा क्षति पुगेको र १८ वटा घर भने बगाएको छ । घटनास्थलमा हाल स्थानीय वासिन्दाले वेपत्ताहरुको खोजी कार्य अघि बढाईएको छ । ४० घरधुरी रहेको सो स्थानमा अहिलेपनि पहिरो झरिरहेको स्थानीयको भनाई छ । जिल्ला सदरमुकामबाट पनि उद्दारका लागि भन्दै नेपाली सेना, नेपाल प्रहरी र सशस्त्र प्रहरीको टोली घटनातर्फ अघि बढेका छन् ।

घर घटनास्थल विकट स्थानमा रहेको र हिडेर त्यहाँ पुग्नुपर्ने भएकाले कतिपय स्थानमा पहिरोले बाटो समेत अवरुद्ध भएकोले पहिरो हटाउँदै सुरक्षाकर्मीहरुको टोली घटनास्थल जाँदै गरेको प्रमुख जिल्ला अधिकारीले बताएका छन् ।Comment from facebookथप खबर पढ्नुहोस्
न्युजिल्याण्डमा पनि आपत्कालको घोषणा : एक महिना सिँगो देश ‘लकडाउन’ न्युजिल्याण्डमा पनि आपत्कालको घोषणा : एक महिना सिँगो देश ‘लकडाउन’

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

२५ मार्च, २०२०विलिङ्गटन । न्युजिल्याण्डमा पनि कोरोनाको संक्रमण चुलिँदै...

कोरोना भाइरसको प्रकोपमा विश्व पर्यटन कोरोना भाइरसको प्रकोपमा विश्व पर्यटन

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

१६ अप्रिल, २०२०प्रदिप शर्मा काठमाडौं । कोरोना भाइरस (कोभिड...

महजोडी बने यो वर्षको ‘महामुर्ख’ महजोडी बने यो वर्षको ‘महामुर्ख’

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

२९ मार्च, २०२१जनकपुरधाम, धनुषा । चर्चित हास्यकलाकार मदनकृष्ण श्रेष्ठ...

बेलायतले डेढ महिनामा पायो दोश्रो प्रधानमन्त्री: ऋषि सुनक बने नयाँ प्रधानमन्त्री बेलायतले डेढ महिनामा पायो दोश्रो प्रधानमन्त्री: ऋषि सुनक बने नयाँ प्रधानमन्त्री

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

२४ अक्टोबर, २०२२लण्डन । बेलायतले विगत डेढ महिनाको अवधिमा...

Top