काठमाडौं बानेश्वरका एक बृद्धको कोरोना संक्रमणका कारण निधन, संक्रमितको संख्या १५ हजार २ सय नाघ्यो

Best Khabar Team | २०७६ फाल्गुन २४ गते शनिबार


०३ जुलाई, २०२०
काठमाडौं । पछिल्लो २४ घण्टायता काठमाडौंमा एकजना कोरोना संक्रमितको मृत्युसँगै थप ७ सय ४० जनामा कोरोना संक्रमण पुष्टि भएको छ । स्वास्थ्य तथा जनसंख्या मन्त्रालयले आज गरेको नियमित पत्रकार सम्मेलनमा दिइएको जानकारी अनुसार काठमाडौं बानेश्वरका एक बृद्दको उपचारको क्रममा निधन भएको हो ।

स्वास्थ्य मन्त्रालयको नियमित पत्रकार सम्मेलनमा प्रवक्ता जागेश्वर गौतम ।

उनी नियमित रुपमा रक्तचाप र पार्किन्सनको विरामी रहेका थिए । तर अस्पतालमा उपचारका लागि भर्ना भएका उनमा कोरोना संक्रमण पुष्टि भएको र उपचारकै क्रममा उनको निधन भएको अस्पतालले जनाएको छ । यसैबीच पछिल्लो २४ घण्टामा देशभर ७ सय ४० जनामा कोरोना संक्रमण भएको पुष्टि भएको छ ।

स्वास्थ्य मन्त्रालयले दिएको जानकारी अनुसार देशका विभिन्न जिल्लामा थप ७ सय ४० जनामा कोरोना संक्रमण देखिएको हो । अब योसँगै देशभर कोरोना संक्रमितको संख्या १५ हजार २ सय ५९ पुगेको छ । यही अवधिमा ८ सय २३ जना कोरोना निको भएर घर फर्किएका छन् ।

हालसम्म कुल ६ हजार १ सय ४३ जनाले कोरोना संक्रमणलाई जितेको पनि मन्त्रालयले जनाएको छ । यस्तै काठमाडौंका एक बृद्धको मृत्युसँगै देशभर कोरोना संक्रमणबाट ज्यान गुमाउनेको संख्या ३२ पुगेको छ ।Comment from facebookथप खबर पढ्नुहोस्
सामान्य भन्दा ४ गुणा महंगोमा टिकट विक्री हुन थालेपछि सरकारले लगायो ‘चार्टर फ्लाईट’ माथि प्रतिबन्ध सामान्य भन्दा ४ गुणा महंगोमा टिकट विक्री हुन थालेपछि सरकारले लगायो ‘चार्टर फ्लाईट’ माथि प्रतिबन्ध

२०७७ जेठ २४ गते शनिबार

०६ जुन, २०२०काठमाडौं । ‘चार्टर फ्लाईट’का नाममा विभिन्न ट्राभल्स...

भारतमा भूकम्प, भूकम्पको केन्द्रबिन्दु हरियाणा भारतमा भूकम्प, भूकम्पको केन्द्रबिन्दु हरियाणा

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

२९ मे, २०२०नयाँदिल्ली । भारतमा केहीबेरअघि भूकम्प गएको छ...

पोर्चुगलमा विद्यालयकी शिक्षिकामै कोरोना संक्रमण, विद्यार्थी र शिक्षकलाईसमेत ‘आइसोलेसन’मा राखियो पोर्चुगलमा विद्यालयकी शिक्षिकामै कोरोना संक्रमण, विद्यार्थी र शिक्षकलाईसमेत ‘आइसोलेसन’मा राखियो

२०७७ बैशाख २१ गते आइतबार

०५ मार्च, २०२० पोर्तिमाउ । युरोपेली मुलुक पोर्चुगलमा पछिल्लो...

भदौ १ बाट अन्तर्राष्ट्रिय उडान खोल्ने सरकारको तयारी, साउन तेश्रो साताबाटै राष्ट्रिय उडान सूचारु गर्ने योजना भदौ १ बाट अन्तर्राष्ट्रिय उडान खोल्ने सरकारको तयारी, साउन तेश्रो साताबाटै राष्ट्रिय उडान सूचारु गर्ने योजना

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

२० जुलाई, २०२०काठमाडौं । कोरोना भाइरसको संक्रमणलाई मध्यनजर गर्दै...

Top