hi himalaya nepal

पाल्पाको १० वटै स्थानीय तहमा कोरोना संक्रमण फैलियो

Best Khabar Team | २०७७ असार ११ गते बिहिबार


२५ जुन, २०२०
तानसेन, पाल्पा । पाल्पा जिल्लाका १० वटै स्थानीय निकायमा कोरोना संक्रमण फैलिएको छ । आजमात्रै पाल्पाका विभिन्न स्थानीय निकायका १ सय २१ जनामा कोरोना संक्रमण देखिएसँगै पाल्पाका १० वटै स्थानीय निकायमा कोरोनाको संक्रमण फैलिएको हो । आज पाल्पाको तानसेन नगरपालिका तथा निस्दी, पूर्वखोला, रम्भा, तिनाउलगायतका गाउँपालिकाका १ सय २१ जनामा कोरोना संक्रमण देखिएको छ ।

रुपन्देही र चितवनका प्रयोगशालामा गरिएको स्वाब परीक्षणका क्रममा उनीहरुमा कोरोना संक्रमण देखिएको जनस्वास्थ्य कार्यालयले जनाएको छ । आज एकैदिन पाल्पाको निस्दी गाउँपालिकाका ९८ जनामा कोरोना देखिएको छ । यस्तै पूर्वखोला गाउँपालिकामा १८ जनामा र रम्भा गाउपालिकाका ६ जनामा कोरोना संक्रमण देखिएको हो । यता तानसेन नगरपालिकाका ३ जनामा पनि कोरोना संक्रमण पुष्टि भएको छ ।

विभिन्न समयमा भारतबाट फर्केकाहरुको स्वाब परीक्षणका क्रममा उनीहरुमा कोरोना संक्रमण पुष्टि भएको छ । योसँगै पाल्पामा मात्रै कोरोना संक्रममितको संख्या ३ सय ६९ पुगेको छ ।Comment from facebookथप खबर पढ्नुहोस्
बालुवाटार जग्गा प्रकरण : पहिलोपटक ‘ठूलो माछा’ विरुद्ध अख्तियारको मुद्दा, अर्बौं विगो माग (विगो रकमसहित) बालुवाटार जग्गा प्रकरण : पहिलोपटक ‘ठूलो माछा’ विरुद्ध अख्तियारको मुद्दा, अर्बौं विगो माग (विगो रकमसहित)

२०७६ माघ २२ गते बुधबार

०५ फेब्रुअरी २०२० काठमाडौं । काठमाडौंको बालुवाटारमा रहेको ललिता...

काठमाडौंको बाँसबारीस्थित गंगालाल अस्पतालका ७ विरामीमा कोरोना संक्रमण, अस्पतालको आकस्मिक बाहेकका सबै सेवा बन्द काठमाडौंको बाँसबारीस्थित गंगालाल अस्पतालका ७ विरामीमा कोरोना संक्रमण, अस्पतालको आकस्मिक बाहेकका सबै सेवा बन्द

२०७७ असार २३ गते मंगलबार

०८ जुलाई, २०२०काठमाडौं । आफ्नो अस्पतालमा उपचाररत ७ जना...

काठमाडौबाट ३ सय बढी विदेशी नागरिकको ‘चार्टर विमान’ मार्फत् उद्दार काठमाडौबाट ३ सय बढी विदेशी नागरिकको ‘चार्टर विमान’ मार्फत् उद्दार

२०७७ बैशाख २० गते शनिबार

०२ मे, २०२०काठमाडौं । लकडाउनका कारण नेपालका विभिन्न क्षेत्रमा...

नेपालले नयाँ नक्सा जारी गरेपछि भारतको पहिलो औपचारिक प्रतिक्रिया : ‘नयाँ नक्सा स्वीकार्न सकिन्न’ नेपालले नयाँ नक्सा जारी गरेपछि भारतको पहिलो औपचारिक प्रतिक्रिया : ‘नयाँ नक्सा स्वीकार्न सकिन्न’

२०७७ जेठ ७ गते बुधबार

२० मे, २०२०काठमाडौं । नेपाल सरकारद्वारा आज जारी भएको...

Top